هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خباز در واکنش به خبر وام 40 میلیونی مسکن از سوی دولت :

اول به تعهدات پیشین خود عمل کنید، سپس وعده‌های جدید بدهید

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم گفت: دولت بهتر است ابتدا به تعهدهای گذشته خود درباره مسکن مهر جامه عمل بپوشاند، سپس با وعده وام 40 میلیون تومانی مسکن، مردم را دلخوش کند.
شنبه 6 اسفند 1390 ساعت 11:16
اول به تعهدات پیشین خود عمل کنید، سپس وعده‌های جدید بدهید عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم گفت: دولت بهتر است ابتدا به تعهدهای گذشته خود درباره مسکن مهر جامه عمل بپوشاند، سپس با وعده وام 40 میلیون تومانی مسکن، مردم را دلخوش کند. http://cdn.icana.ir/d/019/10738.jpg اول,به,تعهدات,پیشین,خود,عمل,کنید،,سپس,وعده‌های,جدید,بدهید Icana

محمد رضا خباز درگفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت ، در واکنش به خبر وام 40 میلیونی مسکن از سوی مسئولین دولتی افزود: تجربه سال های گذشته نشان داده است که دولت قبل از آنکه همه جوانب امر، و اقدامات کارشناسی را نسبت به موضوع مورد طرح در نظر بگیرد، به اجرای آن امور می پردازد که این امر اقدامی نامناسب است .

نماینده مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت باید بداند که طرح اینگونه موضوعات برای مردم توقع ایجاد می کند و انجام ندادن کامل ان، زمینه نارضایتی مردم را فراهم می کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مسکن مهر از سوی دولت ،اظهار داشت: دولت به واسطه مسکن مهر ، در مردم توقع ایجاد کرد ولی نتوانست انتظارات آنها را برآورده کند لذا باید در وعده دادن به مردم محتاط باشد چرا که این امر زمینه ناراحتی و نگرانی مردم را ایجاد کرده است.

خباز با ابراز نگرانی از اقدامات دولت تاکید کرد: دولت باید مراقب باشد وام 40 میلیونی مسکن را با اقدامات غیر کارشناسی و عجولانه مانند مسکن مهر به انحراف نکشاند و با برنامه ریزی اصولی ، همه جوانب  امر را در نظرگرفته سپس به اجرای پروژه اقدام کند.

وی با اشاره به مثلی قدیمی افزود: "اگر قصد داری گروهی را با خود دشمن کنی، به وعده هایت عمل نکن" بنابراین دولت با دادن وعده های بی اساس و غیر قابل اجرا موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده است که می تواند نگران کننده باشد.

نماینده مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس هشتم اظهارداشت: در حوزه انتخابیه بنده ،مردم برای مسکن مهر؛ سقف آورده خود را ارائه کرده اند ولی دولت مدت 4 سال است که از اجرای تعهد خود درباره مابقی وام ساخت مسکن مهر سر باززده است.   

خبازدر ادامه با طرح پیشنهادی یاداور شد: بهتر است دولت بجای ایجاد وعده های جدید، به تعهدات قدیمی تر خود جامه عمل بپوشاند و تسهیلات قدیمی بانکی رابه صف مردم درحال انتظار بپردازد؛ سپس تعهدات جدید را ایجاد کند.

وی تاکید کرد: در صورتی که دولت تعهدات خود درخصوص مسکن مهررا محقق کند، می تواند موضوعات جدیدی از جمله وام 40 میلیونی مسکن را با اقدامات کارشناسی وعلمی، اجرایی کند./

پایان پیام.  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000