هدر اصلی
1390/12/06 11:16:13
سرویس اقتصادی
خباز در واکنش به خبر وام 40 میلیونی مسکن از سوی دولت :

اول به تعهدات پیشین خود عمل کنید، سپس وعده‌های جدید بدهید

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم گفت: دولت بهتر است ابتدا به تعهدهای گذشته خود درباره مسکن مهر جامه عمل بپوشاند، سپس با وعده وام ۴۰ میلیون تومانی مسکن، مردم را دلخوش کند.
اول به تعهدات پیشین خود عمل کنید، سپس وعده‌های جدید بدهید عضو کمیسیون اقتصادی مجلس هشتم گفت: دولت بهتر است ابتدا به تعهدهای گذشته خود درباره مسکن مهر جامه عمل بپوشاند، سپس با وعده وام 40 میلیون تومانی مسکن، مردم را دلخوش کند. https://cdn.icana.ir/d/019/10738.jpg اول,به,تعهدات,پیشین,خود,عمل,کنید،,سپس,وعده‌های,جدید,بدهید Icana

محمد رضا خباز درگفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت ، در واکنش به خبر وام 40 میلیونی مسکن از سوی مسئولین دولتی افزود: تجربه سال های گذشته نشان داده است که دولت قبل از آنکه همه جوانب امر، و اقدامات کارشناسی را نسبت به موضوع مورد طرح در نظر بگیرد، به اجرای آن امور می پردازد که این امر اقدامی نامناسب است .

نماینده مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت باید بداند که طرح اینگونه موضوعات برای مردم توقع ایجاد می کند و انجام ندادن کامل ان، زمینه نارضایتی مردم را فراهم می کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح مسکن مهر از سوی دولت ،اظهار داشت: دولت به واسطه مسکن مهر ، در مردم توقع ایجاد کرد ولی نتوانست انتظارات آنها را برآورده کند لذا باید در وعده دادن به مردم محتاط باشد چرا که این امر زمینه ناراحتی و نگرانی مردم را ایجاد کرده است.

خباز با ابراز نگرانی از اقدامات دولت تاکید کرد: دولت باید مراقب باشد وام 40 میلیونی مسکن را با اقدامات غیر کارشناسی و عجولانه مانند مسکن مهر به انحراف نکشاند و با برنامه ریزی اصولی ، همه جوانب  امر را در نظرگرفته سپس به اجرای پروژه اقدام کند.

وی با اشاره به مثلی قدیمی افزود: "اگر قصد داری گروهی را با خود دشمن کنی، به وعده هایت عمل نکن" بنابراین دولت با دادن وعده های بی اساس و غیر قابل اجرا موجبات نارضایتی مردم را فراهم کرده است که می تواند نگران کننده باشد.

نماینده مردم کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس هشتم اظهارداشت: در حوزه انتخابیه بنده ،مردم برای مسکن مهر؛ سقف آورده خود را ارائه کرده اند ولی دولت مدت 4 سال است که از اجرای تعهد خود درباره مابقی وام ساخت مسکن مهر سر باززده است.   

خبازدر ادامه با طرح پیشنهادی یاداور شد: بهتر است دولت بجای ایجاد وعده های جدید، به تعهدات قدیمی تر خود جامه عمل بپوشاند و تسهیلات قدیمی بانکی رابه صف مردم درحال انتظار بپردازد؛ سپس تعهدات جدید را ایجاد کند.

وی تاکید کرد: در صورتی که دولت تعهدات خود درخصوص مسکن مهررا محقق کند، می تواند موضوعات جدیدی از جمله وام 40 میلیونی مسکن را با اقدامات کارشناسی وعلمی، اجرایی کند./

پایان پیام.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet