روز مجلس
1390/12/05 15:33:38
سرویس سیاسی
استاندار تهران:

نامزدها ساعت کار ستادهای انتخاباتی خود را مدیریت کنند

استاندار تهران با بیان اینکه در قانون هیچ اشاره ای به ساعت کار ستادهای انتخاباتی نامزدها نشده است، گفت: نامزدها ساعت کار ستادهای انتخاباتی خود را با کمک نیروی انتظامی مدیریت کنند تا فعالیت این ستادها باعث آزار و اذیت مردم نشود.
نامزدها ساعت کار ستادهای انتخاباتی خود را مدیریت کنند استاندار تهران با بیان اینکه در قانون هیچ اشاره ای به ساعت کار ستادهای انتخاباتی نامزدها نشده است، گفت: نامزدها ساعت کار ستادهای انتخاباتی خود را با کمک نیروی انتظامی مدیریت کنند تا فعالیت این ستادها باعث آزار و اذیت مردم نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/16495.jpg نامزدها,ساعت,کار,ستادهای,انتخاباتی,خود,را,مدیریت,کنند Icana

به گزارش گروه دیافت خبر خبرگزاری خانه ملت، مرتضی تمدن گفت: شیوه تبلیغات نامزدهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را قانون مشخص کرده و تمامی نامزدها باید بر مبنای قانون رفتار و فعالیت کنند.

 

نامزدها با رعایت اخلاق در جهت معرفی توانمندی خود تلاش کنند

وی با بیان اینکه نامزدها با رعایت قانون تبلیغات انتخاباتی مانع ایجاد دودستگی و مشکلات در جامعه شوند، اظهارداشت: رعایت اصل اخلاقی موضوعی است که باید تمامی نامزدها در هنگام تبلیغات به آن توجه و در جهت معرفی توانمندی های خود تلاش کنند.

تمدن ادامه داد: نامزدها نباید در ایام تبلیغات هواداران خود را برای برخوردهای تند تحریک کنند زیرا بعضی مواقع برخی رفتارها تمام نقاط پیرامونی را تحت تاثیر قرار می دهد به طوری که کنترل آن حتی از دست خود نامزدها نیز خارج خواهد شد.

 

هواداران مراقب آبروی نامزدها باشند

استاندار تهران با بیان اینکه نامزدها هواداران خود را خوب مدیریت کنند، گفت: هواداران نیز باید دقت کنند که به آبرو و حیثیت نامزدها لطمه ای وارد نشود.

تمدن همچنین افزود: تبلیغات نامزدهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی صرفا باید در چارچوب قانون انتخابات بوده و راه اندازی کارناوال و کاروان های تبلیغاتی ممنوع است و باید نامزدها از این کار خودداری کنند.

تمدن ادامه داد: نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی باید شور و نشاط منطقی برای حضور پرشور مردم در انتخابات بوجود آورند.

 

 تبلیغات کارکنان دولت در فضای اداری ممنوع است

استاندار تهران در ادامه با بیان اینکه استفاده از امکانات و ظرفیت های دستگاه های دولتی در تبلیغات نامزدها ممنوع است، گفت: اگر کارکنان دولت در فضای کار اداری از نامزدی خاص حمایت کنند براساس قانون تخلف محسوب می شود و با آن ها برخورد خواهد شد.

تمدن اظهارداشت: بازرسان ستاد انتخابات استان تهران در طول ایام انتخابات بر تمام اقدامات تبلیغاتی داوطلبان نظارت دارند و هرگاه فعالیت ها از روال عادی خارج شود تذکر لازم به آنان داده خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet