آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گرانمایه‌پور:

متولیان اقتصاد در مورد مهار شوک قیمتی،به مردم تضمین‌ بدهند

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،خواستار تشدید برخورد با عوامل اصلی گرانی کالا و افزایش نرخ ارز و طلا از سوی دستگاه قضایی شد.
شنبه 6 اسفند 1390 ساعت 12:11
متولیان اقتصاد در مورد مهار شوک قیمتی،به مردم تضمین‌ بدهند یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس،خواستار تشدید برخورد با عوامل اصلی گرانی کالا و افزایش نرخ ارز و طلا از سوی دستگاه قضایی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/7122.jpg متولیان,اقتصاد,در,مورد,مهار,شوک,قیمتی،به,مردم,تضمین‌,بدهند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛اصغر گرانمایه‌پور،ارایه تضمین‌های لازم متولیان اقتصاد به مردم برای مهار شوک قیمتی را مورد تاکید قرار داد وبه ایسنا گفت:بسیار شایسته است که متولیان اقتصاد با اعتمادسازی و ارایه تضمین‌های کافی خاطر مردم را از بازگشت قیمت‌ها به حالت قبل آسوده کنند تا مردم نیز از هجوم به بازار منصرف شوند.

وی افزود:اطمینان جامعه زمانی جلب می‌شود که کالا به قیمت پایدار در بازار باشد،در این صورت شتاب و هجوم برای خرید بیشتر کند می‌شود.

وی مدیران تشکل‌های صنفی را به اجرای سیاست‌های فرهنگی در جامعه اصناف مکلف دانست و افزود: مدیران اصناف باید در قالب کلاس‌ها یا پیام‌های آموزشی واحدهای صنفی و کسبه را به نحوی تحت آموزش قرار دهند که سوءاستفاده از شرایط، رویه جامعه اصناف نباشد.

وی خاطرنشان کرد: یادآوری آموزه‌های دینی، اعتقادی و وجدانی در زمینه اقتصادی طبیعتا مانع از احتکار، گران‌فروشی، اجحاف و ظلم به مردم می‌شود.

انتهای پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار