خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/06 14:36:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حدادعادل:

مجلس نهم باید مجلسی مقتدرتر از سایر دوره ها باشد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم گفت: در بسیاری از موارد در نقد فعالیت های مجلس هشتم سکوت کردم، ولی هر جایی هم که احساس وظیفه می کردم، از هر شرایطی استفاده کردم تا خدای نکرده باری بر زمین نماند.
مجلس نهم باید مجلسی مقتدرتر از سایر دوره ها باشد رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس هشتم گفت: در بسیاری از موارد در نقد فعالیت های مجلس هشتم سکوت کردم، ولی هر جایی هم که احساس وظیفه می کردم، از هر شرایطی استفاده کردم تا خدای نکرده باری بر زمین نماند. https://cdn.icana.ir/d/019/603.jpg مجلس,نهم,باید,مجلسی,مقتدرتر,از,سایر,دوره,ها,باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛غلامعلی حدادعادل کاندیدای انتخابات مجلس نهم در تحلیل مهمترین شاخص های حضورش برای نمایندگی مجلس نهم، به باشگاه خبرنگاران گفت:‌شاخص های من برای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی همان شاخص های دوره مجلس ششم است با این تفاوت که آن شاخص ها را در کمال پختگی و با جدیت دنبال خواهم کرد.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: 12 سال پیش برای ورود به مجلس ششم احساس تکلیف کردم و خواستم از بهشت کار فرهنگی به دنیای سیاست هبوط کنم.
وی افزود:دوران پرمخاطره ای را طی 12 سال در مجلس شورای اسلامی تا امروز طی کرده ام، اما نگاهم به اولویت های اصلی نظام که اقتدار در حوزه جهانی است، وسیع‌تر شده است.
حدادعادل در تشریح وضعیت مجلس هشتم چنین، گفت:‌ مجلس هشتم با شرایطی دنبال شد که مجبور بودم در برخی مسائل دخالت نکنم؛چراکه با عدم حضورم در کرسی ریاست مجلس این شائبه ایجاد می شد که به دنبال مسائل شخصی هستم.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در بسیاری از موارد در نقد فعالیت های مجلس هشتم سکوت کردم، ولی هر جایی هم که احساس وظیفه می کردم، از هر شرایطی استفاده کردم تا خدای نکرده باری بر زمین نماند.

کاندیدای اصولگرای مجلس نهم اضافه کرد: یکسال اول مجلس هشتم وقت زیادی را صرف مشورت با نمایندگان در باب انتخابات ریاست جمهوری کردم و دو سال پس از آن با بحران های فتنه 88 روبرو بودیم، اما مجلس هشتم تمامی این فراز و فرودها را بالاخره طی کرد.

حدادعادل با بیان اینکه تلاش می کند در مجلس نهم برنامه های مخفی مانده گذشته را دنبال کند، تصریح کرد: مجلس نهم باید مجلسی مقتدرتر از سایر دوره ها باشد؛ چراکه نگاه های مجامع جهانی پس از قیام های منطقه خاورمیانه به انقلاب اسلامی ایران معطوف شده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس نهم یکی از ارکان اصلی توفیق این مجلس در عرصه جهانی خواهد بود، ضمن اینکه مجلس نهم باید قدر مشارکت های همیشگی مردم را بداند و در خدمت اسلام، انقلاب و مردم ایران باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet