خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/06 15:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون آموزش مجلس:

‌کاندیداها با کاهش هزینه‌های انتخاباتی،فضای رقابتی مطلوبی را ایجاد کنند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اصل تبلیغات انتخاباتی برای معرفی کاندیداها،‌ فعالیت‌ها و اهدافشان به مردم معرفی حائز اهمیت است اما افراط در این زمینه و صرف هزینه‌های گزاف، مردم را دلزده می‌کند.
‌کاندیداها با کاهش هزینه‌های انتخاباتی،فضای رقابتی مطلوبی را ایجاد کنند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اصل تبلیغات انتخاباتی برای معرفی کاندیداها،‌ فعالیت‌ها و اهدافشان به مردم معرفی حائز اهمیت است اما افراط در این زمینه و صرف هزینه‌های گزاف، مردم را دلزده می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/1044.jpg ‌کاندیداها,با,کاهش,هزینه‌های,انتخاباتی،فضای,رقابتی,مطلوبی,را,ایجاد,کنند Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی دولت‌آبادی نماینده مردم شاهین‌شهر،میمه و برخوار با بیان اینکه مردم تلاش نمایندگان برای القای برخی مسائل را درک کرده و آن را دفع می‌کنند،به باشگاه خبرنگاران گفت:‌کاندیداها باید تلاش کنند تا با رعایت اخلاق انتخاباتی وکاهش هزینه‌های انتخاباتی،فضای انتخاباتی مطلوبی را درجای جای کشور ایجاد کنند.

وی در ادامه با انتقاد ازتخلفات انتخاباتی برخی کاندیداها گفت:‌کاندیداهای متخلف دررقابت‌های انتخاباتی، نمی توانند بر حسن اجرای قانون در آینده نظارت داشته باشند و مردم افراد متخلف را فردی مناسب قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون نمی‌دانند.

حسینی دولت‌آبادی همچنین با اشاره به لزوم بصیرت و حساسیت مردم در انتخاب نمایندگان مجلس خاطرنشان کرد: مردم هوشیار و بابصیرت ایران، وابستگان به کانونهای قدرت و ثروت را به خوبی شناسایی کرده و از ورود آنان به مجلس و سهیم شدن در سرنوشت کشور جلوگیری خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet