هدر اصلی
1390/12/06 17:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آرین‌منش:

رعایت اخلاق دینی لازمه همه کاندیداهای مجلس نهم است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:فردی که با تهمت و افترا به دیگران و شایعه ‌پراکنی‌های موهوم علیه سایر کاندیداها به دنبال جذب آراء بیشتر است،فرد شایسته ای برای نمایندگی مجلس نهم نیست.
رعایت اخلاق دینی لازمه همه کاندیداهای مجلس نهم است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:فردی که با تهمت و افترا به دیگران و شایعه ‌پراکنی‌های موهوم علیه سایر کاندیداها به دنبال جذب آراء بیشتر است،فرد شایسته ای برای نمایندگی مجلس نهم نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/494.jpg رعایت,اخلاق,دینی,لازمه,همه,کاندیداهای,مجلس,نهم,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛جواد آرین منش عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درتحلیل و نقد تبلیغات انتخاباتی،به باشگاه خبرنگاران گفت:‌شرایط تبلیغات برای افرادی که به تازگی وارد جریان انتخابات مجلس شده‌اند و سابقه‌ای از گذشته ندارند،بسیار دشوار است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: کاندیداهای تازه وارد، نمی‌توانند در ظرف زمان یک هفته تبلیغات انتخاباتی داشته باشند و بدون استفاده از رسانه‌های جمعی خودشان را به درستی معرفی کنند و در چنین شرایطی تنها لیست‌های حزبی می‌توانند این افراد را به درستی معرفی کنند.
وی افزود: تبلیغات انفرادی برای چنین کاندیداهایی امکان پذیر نیست و این کاندیداها شانسی برای تبلیغ ندارند، مگر این که فرد مورد نظر یکی از چهره‌های شناخته شده دولتی باشد.
عضو حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مردم باید کاندیداها را مورد ارزیابی قرار دهند، اظهار داشت: همه کاندیداها به شیوه‌های مختلف کارهای تبلیغاتی خود را دنبال می‌کنند و مردم باید برنامه‌های کاندیداها را بررسی و با یکدیگر مقایسه کنند تا به انتخابات بهتری برسند.
این نماینده مجلس با اشاره به تخلفات تبلیغاتی برخی کاندیداها گفت: انتخابات عرصه بروز و ظهور اخلاق سیاسی است و کاندیداهایی که خودشان به قانون عمل نمی‌کنند، نمی توانند قانون‌گذاران مطلوبی باشند.
وی تصریح کرد: مردم به راحتی و با بررسی شیوه‌های تبلیغات کاندیداها می‌توانند، فرد شایسته را انتخاب کنند.
آرین منش ادامه داد: فردی که با خریدن مردم، تهمت و افترا به دیگران و شایعه‌پراکنی‌های موهوم علیه سایر کاندیداها به دنبال جذب آراء بیشتر است، فرد شایسته ای برای نمایندگی مجلس نهم نیست.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد:رعایت اخلاق دینی لازمه همه کاندیداهای مجلس نهم است،تا پس از جریان انتخابات شیوه‌های صحیح رفتاری کاندیداها در جامعه تسری پیدا کند./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet