خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1390/12/06 11:43:55
سرویس اقتصادی
طاهرپور با تأکید بر ورود فناوری‌های روز جهان در عرصه ارتباطی کشور؛

اپراتور سوم چشم‌انتظار حمایت دولت

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت‌های دولت از اپراتور سوم را ناکافی خواند و تأکید کرد: ورود ایران به عرصه ارتباطی روز دنیا حمایت دولت را می‌طلبد.
اپراتور سوم چشم‌انتظار حمایت دولت عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس حمایت‌های دولت از اپراتور سوم را ناکافی خواند و تأکید کرد: ورود ایران به عرصه ارتباطی روز دنیا حمایت دولت را می‌طلبد. https://cdn.icana.ir/d/019/13228.jpg اپراتور,سوم,چشم‌انتظار,حمایت,دولت Icana

شهریار طاهرپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر این که دولت باید حمایت بیشتری از اپراتور سوم داشته باشد، گفت: حمایت نکردن دولت از رایتل موجب شد این اپراتور عرضه سیم کارت‌های خود را با تأخیر آغاز کند.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ارائه تکنولوژی‌های روز دنیا را از ویژگی‌های این اپراتور برشمرد و افزود: فناوری شبکه رایتل، فناوری نسل سوم تلفن همراه است که تقریبا آخرین فناوری تجاری شده تلفن همراه در دنیا است.
وی با بیان این که ارائه خدمات متنوع این اپراتور می‌تواند به رقابتی تر شدن فضا کمک می‌کند، افزایش کیفیت و کاهش قیمت را ویژگی این اپراتور پس از ورود به عرصه ارتباطی کشور خواند.
طاهرپور توجه بیشتر مسئولان دولتی را به اپراتور سوم خواستار شد و اظهار امیدواری کرد که  با حمایت از این اپراتور تمام شهرهای کشور از رایتل بهره مند شوند.
این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم یادآور شد: برنامه این اپراتور تحت پوشش قرار دادن هشت شهر اصلی کشور تا پایان شهریور ماه سال 1391 است و بعد از عرضه سیم کارت در شهرهای کرج و تهران، نخست شهرهای مشهد، قم و اهواز تحت پوشش شبکه رایتل قرار می‌گیرند و در گام بعدی شهرهای شیراز، تبریز و اصفهان به شبکه رایتل خواهند پیوست.
این در حالی است که  مدیرعامل شرکت رایتل طراحی شبکه رایتل برای سال اول بر مبنای 500 هزار مشترک اعلام کرده است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet