اربعین حسینی
1390/12/06 17:51:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوروزی:

کاندیداتوری در انتخابات نوعی پاسخگویی به مطالبات مردم است

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، با بیان این‌که کاندیداتوری در انتخابات پاسخگویی به مطالبات مردم و ایجاد عدالت است، گفت: باید در رسانه ملی از حضور اساتید و روحانیون فاضل جهت تشویق مردم به حضور حداکثری بهره جست.
کاندیداتوری در انتخابات نوعی پاسخگویی به مطالبات مردم است عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، با بیان این‌که کاندیداتوری در انتخابات پاسخگویی به مطالبات مردم و ایجاد عدالت است، گفت: باید در رسانه ملی از حضور اساتید و روحانیون فاضل جهت تشویق مردم به حضور حداکثری بهره جست. https://cdn.icana.ir/d/019/8105.jpg کاندیداتوری,در,انتخابات,نوعی,پاسخگویی,به,مطالبات,مردم,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسن نوروزی،درباره‌ی ضرورت ایجاد فرصت عادلانه برای تبلیغات همه‌ی کاندیداها ووظیفه‌ی رسانه‌ها در این زمینه،به ایسنا گفت:اصل اساسی انتخابات، تعادل ایجاد کردن درحوزه‌ی سیاسی و امور اداری مملکت است؛به این معنا که کاندیداتوری در انتخابات نوعی پاسخگویی به مطالبات مردم و تعادل‌بخشی و ایجاد عدالت است.

وی ادامه داد: کاندیدایی که در مقابل مردم پاسخ می‌دهد که چه کرده و قصد دارد چه کند، خود در راستای ایجاد عدالت عمل کرده است.

این عضو جبهه پایداری خاطرنشان کرد: برای فراهم کردن بستر مناسب برای حضور حداکثری مردم باید در رسانه ملی از اساتید دانشگاه، روحانیون فاضل و سیاستمداران کهنه‌کار استفاده شود.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، برگزاری برخی مناظرات را در مقطع پیش از شروع تبلیغات، تبلیغات زودهنگام دانست و یادآور شد که اگر قرار بر تشکیل مناظره‌ای است باید اعضای هر حزب و گروهی در آن شرکت کند.

وی یادآورشد:حفظ خطوط قرمز،اهداف و منافع ملی، سند چشم‌انداز و سیاست‌های کلی نظام باید در مناظره‌ها مد نظر قرار گیرد.

به گفته وی؛در حال حاضرکسانی که کاندیدای شرکت درانتخابات هستند صلاحیت حضور در مناظرات را ندارند؛ چرا که آنها سعی می‌کنند به جای دفاع از حزب و گروه خود، فقط خود را مطرح کنند و به سیاسی‌کاری روی بیاورند که این خلاف آداب مناظرات است.

این عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس،با اشاره به وظیفه‌ی مسوولین و دستگاه‌های مختلف اظهار داشت: فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها با ایجاد جایگاه‌های مناسب برای تبلیغات کمک شایانی داشته باشند،روحانیت و مساجد نیز با موعظه‌های خود و دعوت مردم می‌توانند بسیار تاثیرگذار باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet