آغاز هفته وحدت
1390/12/06 13:30:37
سرویس سیاسی
سیدصولت مرتضوی:

شور انتخاباتی هر لحظه بیشتر می‌شود

رییس ستاد انتخابات کشور همزمان با سومین روز تبلیغات رسمی نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی،گفت: شور و نشاط انتخاباتی در سراسر کشور لحظه به لحظه بیشتر می‌شود.
شور انتخاباتی هر لحظه بیشتر می‌شود رییس ستاد انتخابات کشور همزمان با سومین روز تبلیغات رسمی نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی،گفت: شور و نشاط انتخاباتی در سراسر کشور لحظه به لحظه بیشتر می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/14618.jpg شور,انتخاباتی,هر,لحظه,بیشتر,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت، سید صولت مرتضوی گفت: از زمان آغاز تبلیغات رسمی نامزدهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی - پنجشنبه 4 اسفند- تاکنون فعالیت اکثریت نامزد‌ها و هواداران آن‌ها معقول و منطقی بوده است.

معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: براساس گزارش‌های دریافت شده از استانداران و فرمانداران سراسر کشور تخلفاتی جزئی در تبلیغات برخی نامزد‌ها مشاهده شده که تذکرات لازم در این زمینه داده شده است.

وی افزود: از جمله تخلفاتی که توسط نامزد‌ها از زمان آغاز رسمی تبلیغات انتخاباتی تاکنون مشاهده شده دیوارنویسی، رفتارهای غیرمتعارف، راه اندازی کاروان‌های موتوری و نصب بنر‌ها و عکس‌های خارج از چارچوب تعیین شده در شیوه نامه تبلیغات انتخاباتی است.

مرتضوی به ایرنا گفت: استانداران و فرمانداران تذکرات لازم را در خصوص تخلفات تبلیغاتی به نامزد‌ها داده‌اند و خوشبختانه آن‌ها نیز به توصیه مسوولان جامه عمل پوشاندند.
رئیس ستاد انتخابات کشور افزود: از همه نامزد‌ها و هواداران آن‌ها می‌خواهیم که قوانین و مقرارت و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند.
تبلیغات نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از چهارم اسفند آغاز شده و تا ساعت هشت صبح یازدهم اسفند ادامه خواهد داشت.
انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۱۲ اسفند سال جاری در سراسر کشور برگزار می‌شود./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet