هدر اصلی
1390/12/06 16:09:12
سرویس سیاسی
فولادگر: مردم با انتخاب اصلح مجلسی قوی را شکل دهند

نامزدها با رقابتی سالم شور انتخابات را دو چندان کنند

عضو کمیسیون ماده ده احزاب با تاکید بر اینکه شور انتخاباتی در فضای رقابتی سالم و بدون تهمت و تخریب به وجود می آید، گفت: نامزدهای نمایندگی این دوره وظیفه دارند با رعایت اخلاق انتخاباتی مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنند.
نامزدها با رقابتی سالم شور انتخابات را دو چندان کنند عضو کمیسیون ماده ده احزاب با تاکید بر اینکه شور انتخاباتی در فضای رقابتی سالم و بدون تهمت و تخریب به وجود می آید، گفت: نامزدهای نمایندگی این دوره وظیفه دارند با رعایت اخلاق انتخاباتی مردم را برای حضور در انتخابات تشویق کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/16473.jpg نامزدها,با,رقابتی,سالم,شور,انتخابات,را,دو,چندان,کنند Icana

حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره برگزاری انتخاباتی پر شور، گفت: شور انتخاباتی در فضای رقابتی سالم و بدون تهمت و تخریب به وجود می آید.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در سایه حضور همه گرایش‌ها و افکار سیاسی در انتخابات است که مشارکتی بالا به وجود می آید، افزود: البته رقابت با حضور همه گرایش‌ها به معنای آن نیست که نامزدها برای پیروزی خود دست به تخریب و تهمت بزنند.

وی، با تأکید براینکه ایجاد شور انتخاباتی هم بر عهده نامزدها و هم بر عهده مسئولان اجرایی است، تأکید کرد:  این نامزدها هستند که باید با ایجاد یک جو دوستانه و به دور از تخلف، رقابتی سالم را رقم بزنند تا جامعه برای انتخاب نامزدی اصلح و قانون مدار تشویق شود.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تخریب را نشانه ضعف استدلالی یک نامزد برای اثبات خود دانست و گفت: کسانی با تخریب و تهمت به دیگران خود را تبلیغ می کنند ، در واقع برنامه‌ای برای ارائه به مردم ندارند؛ نامزدی که به تخریب روی می آورد حجت قوی برای اثبات خود ندارد و دارای استدلال ضعیفی است.

فولادگر، تصریح کرد: ایجاد فضای تخریب و تهمت ناخودآگاه شورانتخاباتی را از مردم می گیرد و بنابراین خود مردم هم باید نسبت به جریان تخریب کننده تمایلی نشان ندهند و نامزدهای این گروه را انتخاب نکنند.

 

مردم با انتخاب اصلح مجلسی قوی را شکل دهند

این عضو کمیسیون ماده 10 احزاب با بیان اینکه حضور در انتخابات نشانه اعتقاد مردم به نظام و حکومت است، تأکید کرد: حضور مردم در هر انتخاباتی برای جایگاه نظام تعیین کننده است ، در عین حال این انتخاب اصلح و مناسب از سوی مردم است که می تواند مجلس قوی را شکل دهد.

فولادگر، با بیان اینکه مجلس قوی می تواند باعث تقویت سایر قوا شود، انتخابات را به دلیل اینکه یک بار دیگر حضور مردم را به عنوان پشتوانه نظام به دنیا ثابت می‌کند، دارای اهمیت دانست و اظهار کرد: هر چقدر با انتخاب مردم، نماینده اصلح تری به مجلس وارد شود مجلس قوی تری شکل می گیرد و به استناد فرمایش رهبر معظم انقلاب مجلس سالم و کارآمد می تواند باعث تقویت قوای دیگر شود.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم، تأکید کرد: فضای رقابتی با شور و نشاط انتخاباتی و حضور مردم در انتخابات ارتباط مستقیم دارد و مشارکت بالای مردم به انتخاب نامزد اصلح و ایجاد مجلس قوی کمک می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet