انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/07 09:36:01
سرویس سیاسی
پاپری‌مقدم با یادآوری رصد انتخابات مجلس از سوی رسانه‌های استکباری و ضد انقلاب:

بداخلاقی نامزد‌ها به اعتبار بین‌المللی نظام لطمه می‌زند

عضو هیئت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس با یادآوری رصد انتخابات مجلس از سوی رسانه‌های استکباری و ضد انقلاب، گفت: بداخلاقی نامزد‌ها در عرصه تبلیغات انتخاباتی به اعتبار نظام در جهان لطمه می‌زند.
بداخلاقی نامزد‌ها به اعتبار بین‌المللی نظام لطمه می‌زند عضو هیئت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس با یادآوری رصد انتخابات مجلس از سوی رسانه‌های استکباری و ضد انقلاب، گفت: بداخلاقی نامزد‌ها در عرصه تبلیغات انتخاباتی به اعتبار نظام در جهان لطمه می‌زند. https://cdn.icana.ir/d/019/16418.jpg بداخلاقی,نامزد‌ها,به,اعتبار,بین‌المللی,نظام,لطمه,می‌زند Icana

ایوب پاپری‌مقدم در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگذاری خانه ملت، درباره ضرورت رعایت موازین اخلاقی از سوی نامزدهای نمایندگی مجلس در هنگام تبلیغات انتخاباتی، گفت: بد اخلاقی برخی داوطلبان در رقابت‌های سیاسی گذشته موجب بروز اتفاقاتی در کشور شد که آبروی نظام و انقلاب را در عرصه بین الملل خدشه دار کرد.
نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی، نهمین دوره انتخابات نهاد قانون‌گذاری را حساسترین رقابت سیاسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران خواند و افزود: ‌ حضور چند ده میلیونی مردم در پای صندوق‌های رأی بسیار مهم و حائز اهمیت است تا آنجاکه می‌توان آن را مهم‌ترین گام در تأیید نظام جمهوری اسلامی طی ۳۳ سال اخیر خواند.
وی تبلیغات نامزد‌ها را شرط لازم برای ایجاد شور انتخاباتی در کشور خواند و ادامه داد: نشاط سیاسی زمانی قابل تقدیر و تحسین است که بدون تنش، درگیری و چالش اتفاق بیفتد چراکه همه کشورهای غربی و شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب فضای انتخابات مجلس را به دقت رصد می‌کنند تا مستمسکی برای زیر سئوال بردن سلامت این رقابت پیدا کنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس، انتخابات مجلس را رقابتی تاریخی توصیف و تصریح کرد: هرچه رفتار نامزدهای نمایندگی مجلس به اخلاق اسلامی نزدیک‌تر باشد، هنجارهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه بیشتر محفوظ می‌ماند که این امر موجب بیمه شدن انقلاب تا مدت‌های طولانی می‌شود.
وی با بیان اینکه تهمت زدن به دیگران، فضای توهین و اهانت را در جامعه حاکم می‌کند، افزود: هر نامزدی به این مسئله مهم بی‌توجهی کند، ابتدا خود متضرر خواهد شد زیرا مردم از رأی دادن به چنین افرادی پرهیز می‌کنند.
پاپری مقدم با بیان اینکه نامزدهای نمایندگی مردم به جای تخریب رقبا با اتخاذ رفتاری صحیح و منطقی به تبلیغ توانمندی‌های خود بپردازند، یادآور شد: ‌ تبلیغات مسموم چهره افراد خدوم را نزد افکار عمومی تخریب می‌کند که از این مسئله کل نظام ضربه می‌خورد.
وی سطح آگاهی سیاسی ملت ایران را مطلوب خواند و ادامه داد: ‌ تبلیغات رنگین و دادن وعده‌های غیر عملی دیگر راه به جایی نمی‌برد چراکه مردم به کسانی رأی می‌دهند که در مناصب گذشته خود ثابت کردند اهل کار هستند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس با یادآوری فرمایشات امام خمینی (ره)، مجلس را در رأس امور خواند و تأکید کرد: ‌ نمایندگان فقط با علم و آگاهی از وضعیت مردم می‌توانند لوایح دولت بویژه بودجه سنواتی را به شکلی شایسته بررسی و تصویب کنند تا مسیر سرمایه‌گذاری، تولید، اشتغال زایی، عمران و آبادانی کشور با سرعت بیشتری طی شود.
سید صولت مرتضوی رئیس ستاد انتخابات کشور روز پنج شنبه (۴ اسفند) با بیان اینکه داوطلبان از تبلیغات اغواکننده پرهیز کنند، گفت: اگر چنین تبلیغاتی از داوطلبان دیده شود حتی در صورت راهیابی آنان به مجلس هیات‌های نظارت، اجرایی و شورای نگهبان قانون اساسی نتیجه انتخابات را با دقت بیشتری بررسی می‌کنند. وی از نامزدهای انتخابات خواست تا از دادن وعده‌هایی که در حیطه وظایف نمایندگان مجلس نیست خودداری کنند. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet