هدر اصلی
1390/12/06 18:26:00
سرویس سیاسی
زمانی:

لاریجانی از هیچ رسانه ای شکایت نکرده است

حسن زمانی گفت: دکتر لاریجانی از هیچ رسانه ای شکایت نکرده است و برخورد با برخی سایت های خبری طی روزهای اخیر، ارتباطی با ایشان ندارد.
لاریجانی از هیچ رسانه ای شکایت نکرده است حسن زمانی گفت: دکتر لاریجانی از هیچ رسانه ای شکایت نکرده است و برخورد با برخی سایت های خبری طی روزهای اخیر، ارتباطی با ایشان ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/16511.jpg لاریجانی,از,هیچ,رسانه,ای,شکایت,نکرده,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسن زمانی از مسئولان دفتر دکتر علی لاریجانی با اشاره به شایعاتی پیرامون شکایت از برخی افراد، سایتهای خبری و رسانه های مکتوب گفت: دکتر لاریجانی از هیچ رسانه ای شکایت نکرده است و برخورد با برخی سایت های خبری طی روزهای اخیر، ارتباطی با ایشان ندارد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه تخریب ها و بداخلاقی های سیاسی در آستانه انتخابات بیشتر شده است تاکید کرد: برخورد قضایی با این افراد با حکم دادگاه ویژه روحانیت صورت گرفته و با وجود اینکه برخی مطالب این رسانه ها، سراسر ناسزا ، تخریب و بداخلاقی سیاسی و انتخاباتی بوده است، دکتر لاریجانی هیچگونه شکایتی ارائه نکرده است.

حسن زمانی با اشاره به مستقل بودن دادگاه ویژه روحانیت، برخی اتهام زنی ها به دکتر لاریجانی را در این خصوص بداخلاقی و برخلاف تدبیر و توصیه رهبرمعظم انقلاب مبنی بر رعایت حرمت اشخاص عنوان کرد و گفت: در فضای کنونی و در شرایطی که در استانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی جامعه نیازمند فضای پرشور و نشاط  و همدلی می باشد، مناسب نیست با اینگونه تخریب ها و اتهام زنی ها ناشایست، فضای سیاسی  کشور را به تلخی بکشانیم.

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet