هدر اصلی
1390/12/07 11:33:18
سرویس اقتصادی
تعدیل نیروهای گسترده در آستانه سال نو از سوی بخش خصوصی؛

وقتی مخابرات کارمندان خود را دیس‌کانکت می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با بیان این که تعدیل نیرو از سوی شرکت مخابرات به دلیل سوددهی بالا به هیچ وجه پذیرفته نیست، گفت: علت تعدیل نیروهای گسترده در سراسر کشور در آستانه سال نو، فضای نامساعد کسب و کار و شرایط نابه‌سامان اقتصادی کشور است.
وقتی مخابرات کارمندان خود را دیس‌کانکت می‌کند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هشتم با بیان این که تعدیل نیرو از سوی شرکت مخابرات به دلیل سوددهی بالا به هیچ وجه پذیرفته نیست، گفت: علت تعدیل نیروهای گسترده در سراسر کشور در آستانه سال نو، فضای نامساعد کسب و کار و شرایط نابه‌سامان اقتصادی کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/5043.jpg وقتی,مخابرات,کارمندان,خود,را,دیس‌کانکت,می‌کند Icana

شهریار طاهرپور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره  تعدیل نیرو در روزهای پایانی سال از سوی بخش خصوصی هشدار داد و این مسئله را در آستانه سال نو نگران کننده خواند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: دولت باید  با استفاده از ابزارهای نظارتی خود اجازه تعدیل نیرو با حجم گسترده را ندهد، چرا که در این میان افرادی  شغل خود را از دست می‌دهند که اشخاصی با سابقه و توانمند هستند که صرفاً برای کاهش کمی نیرو و نه برای بهبود راندمان کار کنار گذاشته می‌شوند.

تعدیل نیرو از این شرکت به دلیل سوددهی بالایی که دارد به هیچ وجه پذیرفته نیست

وی تعدیل نیرو در مخابرات را بسیار گسترده ارزیابی کرد و گفت: تعدیل نیرو از این شرکت به دلیل سوددهی بالایی که دارد به هیچ وجه پذیرفته نیست.

طاهرپور افزود: البته تعدیل نیرو از دیگر شرکت‌های بخش خصوصی هم پذیرفته نیست زیرا بخش خصوصی با علم به میزان سوددهی، درآمد و نیروهای موجود مسئولیت بخش‌های واگذار شده را قبول کرده است.

وی تصریح کرد: اعضای کمسیون صنایع و معادن مجلس در این باره نشست‌هایی را با مسئولان دولتی برگزار می‌کنند و برای توقف تعدیل نیروهای بخش خصوصی تلاش می‌کنند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن علت اصلی تعدیل نیروهای  گسترده از سوی بخش خصوصی را فضای نامساعد کسب و کار و شرایط نابه‌سامان اقتصادی کشور برشمرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet