هدر اصلی
1390/12/07 12:25:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حجازی:

مناظره‌ها بستر لازم را برای پویایی فرهنگ سیاسی فراهم کنند

یک نماینده اصولگرای مجلس،مهمترین نقش مسوولان در انتخابات را ایجاد اعتماد اجتماعی جهت فراهم کردن فضای مناسب برای حضور حداکثری عنوان کرد.
مناظره‌ها بستر لازم را برای پویایی فرهنگ سیاسی فراهم کنند یک نماینده اصولگرای مجلس،مهمترین نقش مسوولان در انتخابات را ایجاد اعتماد اجتماعی جهت فراهم کردن فضای مناسب برای حضور حداکثری عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/13888.jpg مناظره‌ها,بستر,لازم,,را,برای,پویایی,فرهنگ,سیاسی,فراهم,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید محمدکاظم حجازی،درخصوص ضرورت ایجاد فرصت عادلانه تبلیغات برای تمامی داوطلبان،به ایسنا گفت: فضای رقابتی در انتخابات زمانی می‌تواند موضوعیت داشته باشد که کاندیداها احساس کنند در یک محیط متعادل چه از طرف رقبا و چه از طرف مسوولان، این فضا فراهم شده است.

وی افزود:این موضوع زمانی تحقق پیدا می‌کند که نگاه کسانی که امکانات اطلاع‌رسانی را در اختیار دارند، با توجه به وظایف‌ کلان خود به آن بپردازند و این حداقل حرکتی است که می‌تواند فضای شور و هیجان را به طریقی جهت دهد که مردم به شیوه مطلوب‌تری از توانایی‌ها و برنامه‌های کاندیداها مطلع شوند.

این نماینده اصولگرای مجلس، با تاکید بر نقش مناظره‌ها بر شفاف‌سازی دیدگاه‌های کاندیداها گفت: ‌مناظرات می‌تواند با رویکرد جدید و با ایجاد زمینه ورود برای کسانی که ممکن است از توان نظریه پردازی‌های متفاوتی برخوردار باشند، صورت گیرد تا جامعه همچنان در قالب‌های ذهنی که از گذشته شکل گرفته بوده، باقی نماند و آن پویایی فرهنگ سیاسی که امروز نیازمند نقش جدید ایران اسلامی در میان امت اسلامی است، تبلور یابد.

حجازی خاطر نشان کرد: این نیز امکان‌پذیر نخواهد شد، مگر اینکه نقش متفاوتی نسبت به گذشته برای مجلس شورای اسلامی قائل باشیم، لذا در تبیین جایگاه مجلس برای جامعه اسلامی از این نوع ادبیات و افکار که ممکن است در افراد جدید و متفاوت با چهره‌های سیاسی گذشته هستند، می‌توانیم بهره‌مند شویم.

وی با اشاره به وظیفه مسئولان و دستگاه‌های مختلف به منظور ایجاد فضای مناسب برای حضور حداکثری گفت: مهمترین نقش مسئولان ایجاد اعتماد اجتماعی و نوعی بسترسازی است که مردم در آن محیط امکان شناخت مطلوب‌تر برایشان حاصل شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet