روز مجلس
1390/12/07 15:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جمشدزهی:

مسئولان کشور در راستای اجرای عادلانه انتخابات تلاش کنند

نماینده مردم سراوان در مجلس با تاکید بر لزوم رفتار عادلانه رسانه‌ها در تبلیغات انتخاباتی،تصریح کرد: رسانه‌ها بویژه صدا و سیما باید در تبلیغات عدالت را رعایت کنند و به دنبال حمایت از گروه و طیف خاصی نباشند.
مسئولان کشور در راستای اجرای عادلانه انتخابات تلاش کنند نماینده مردم سراوان در مجلس با تاکید بر لزوم رفتار عادلانه رسانه‌ها در تبلیغات انتخاباتی،تصریح کرد: رسانه‌ها بویژه صدا و سیما باید در تبلیغات عدالت را رعایت کنند و به دنبال حمایت از گروه و طیف خاصی نباشند. https://cdn.icana.ir/d/019/4721.jpg مسئولان,کشور,در,راستای,اجرای,عادلانه,انتخابات,تلاش,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالعزیزجمشیدزهی،به ایسنا گفت:معتقدم درحال حاضر مناظره میان کاندیداهای انتخابات به صلاح نیست.

وی اظهار کرد: درشرایط فعلی تلاش همه افراد و گروه‌ها باید بر این امر قرار گیرد که زمینه حضور و مشارکت گسترده مردم را فراهم کنند.

نماینده‌ی مردم سراوان در مجلس در پایان ضمن دعوت از آحاد مردم برای حضور پرشور در انتخابات خاطرنشان کرد: دستگاه‌ها و مسئولان کشور باید در راستای اجرای عادلانه انتخابات تلاش کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet