روز مجلس
1390/12/07 13:23:23
سرویس اقتصادی
ترابی در واکنش به اظهارات معاون وزیر اقتصاد:

دولت زمان کافی برای اعتراض به طرح بهبود فضای کسب و کار را داشت

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از اظهارات معاون وزیر اقتصاد و دارایی درباره طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار گفت: طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار یک طرح ملی است و بیان این قبیل اظهارات مصداق کامل تهمت زدن به مجلس و توهین به آن است.
دولت زمان کافی برای اعتراض به طرح بهبود فضای کسب و کار را داشت عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با انتقاد از اظهارات معاون وزیر اقتصاد و دارایی درباره طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار گفت: طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار یک طرح ملی است و بیان این قبیل اظهارات مصداق کامل تهمت زدن به مجلس و توهین به آن است. https://cdn.icana.ir/d/019/16517.jpg دولت,زمان,کافی,برای,اعتراض,به,طرح,بهبود,فضای,کسب,و,کار,را,داشت Icana

عبدالرضا ترابی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت:طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار بر مبنای قانون نگاشته شده است و در زمان بررسی آن در صحن علنی مجلس تمامی بخش ها از جمله اتاق ،دولت و مرکز پژوهش ها فرصت کافی برای بیان انتقادات و اعتراضات خود را داشتند.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهارات معاون وزیر اقتصاد و دارایی افزود:این ادعا که این طرح به دنبال ایجاد امپراطوری برای اتاق است کاملا بی مبنا است و در زمان بررسی این طرح در کمیته ویژه ان نماینده وزارتخانه و دولت حضور داشت و اگر انتقاد و یا اعتراضی در این زمینه داشت باید ان زمان بیان می کرد.

وی ادامه داد:طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار یک طرح ملی است و بیان این قبیل اظهارات مصداق کامل تهمت زدن به مجلس و توهین به آن است.

ترابی با تاکید بر این که اجرای صحیح طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار ضروری و مفید است گفت: دولت هر جا به مشکلی برخورد می کند که ناشی از نواقص مدیریتی خود است، انگشت اتهام به سمت مجلس می‌گیرد و این رفتار نادرست و دور از انصاف است.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت دهم به‌تازگی در گفت‌و گویی با انتقاد جدی از طرح بهبود مستمر فضای کسب و کار  تأکید کرده است، مرکز پژوهش‌ها، دولت و بخش چشمگیری از نمایندگان دستور و تذکر برای از رده خارج کردن طرح می دادند، اما مجلس متقاعد شد که این طرح می تواند به کسب و کار کشور کمک کند، اما اعلام کرد که  اگر کسی فکر می کند که با این طرح کسب و کار بنگاه های ما وضع بهتری خواهند داشت، اشتباه می کند./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet