شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/07 13:28:40
سرویس سیاسی
دو نماینده پارلمان عراق انتقاد کردند؛

اختصاص خودروهای ضدگلوله به نمایندگان پارلمان عراق

دو نماینده پارلمان عراق از تخصیص بودجه‌ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار برای خرید خودروهای ضدگلوله و امنیتی برای نمایندگان پارلمان این کشور انتقاد کردند.
اختصاص خودروهای ضدگلوله به نمایندگان پارلمان عراق دو نماینده پارلمان عراق از تخصیص بودجه‌ای بالغ بر 600 میلیون دلار برای خرید خودروهای ضدگلوله و امنیتی برای نمایندگان پارلمان این کشور انتقاد کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/2475.jpg اختصاص,خودروهای,ضدگلوله,به,نمایندگان,پارلمان,عراق Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری اصوات العراق، «عمار طعمه» نماینده پارلمان عراق با «اشتباه دانستن» تخصیص خودروهای ضدگلوله و امنیتی به نمایندگان پارلمان این کشور گفت این امکانات باید در اختیار نیروهای اطلاعاتی قرار بگیرد.

«سوزان السعد» دیگر نماینده پارلمان عراق نیز گفت هزینه‌های انجام شده در این زمینه باید به خانواده قربانیان حوادث اخیر تروریستی عراق ارائه شود.

طعمه افزود اختصاص این بودجه سنگین در این زمینه اشتباه بزرگی است که باعث تحریک احساسات مردم عراق می‌شود.

السعد نیز با انتقاد از این اقدام پارلمان عراق گفت نمایندگان که با رای مستقیم مردم برای حضور در پارلمان انتخاب شده‌اند باید در دسترس مردم باشند.

وی افزود متاسفانه این مبلغ به جای آنکه در اختیار مردم قرار بگیرد به نمایندگان آنها داده شده است.

نماینده پارلمان عراق خواستار آن شد که این هزینه در اختیار یتیمان، زنان بی‌سرپرست و بیماران سرطانی که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، قرار بگیرد.

پارلمان عراق پنجشنبه گذشته به طرحی رای مثبت داد که بر اساس آن 350 خودرو ضدگلوله با هزینه‌ای بالغ بر 600 میلیون دلار خریداری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet