هدر اصلی
1390/12/08 13:03:11
سرویس سیاسی
محمدعلی رضایی:

حضور حداکثری مردم در انتخابات بار دیگر انقلاب را بیمه خواهد کرد

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه اقدامات تخریب گرایانه موجب ناامیدی مردم برای حضور در انتخابات خواهد شد، گفت: نامزدها باید از هرگونه اقدامی که به تضعیف سایر رقبا بینجامد پرهیز کرده زیرا در چنین شرایطی مردم از حضور در انتخابات دلسرد خواهند شد.
حضور حداکثری مردم در انتخابات بار دیگر انقلاب را بیمه خواهد کرد عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه اقدامات تخریب گرایانه موجب ناامیدی مردم برای حضور در انتخابات خواهد شد، گفت: نامزدها باید از هرگونه اقدامی که به تضعیف سایر رقبا بینجامد پرهیز کرده زیرا در چنین شرایطی مردم از حضور در انتخابات دلسرد خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/3722.jpg حضور,حداکثری,مردم,در,انتخابات,بار,دیگر,انقلاب,را,بیمه,خواهد,کرد Icana

محمدعلی رضایی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دشمن با برنامه‌ریزی گسترده در تلاش است تا مردم را از حضور پرشور در انتخابات دلسرد کند، افزود: مردم با هوشیاری لازم باید توطئه‌های دشمن را به دقت رصد کرده و در این زمینه از هرگونه اقدامی که بهانه به دست دشمن بدهد جلوگیری کنند.

نماینده مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه مردم، کاندیداها و طرفدارانشان باید با شور و نشاط افزون وارد عرصه انتخابات شوند، تاکید کرد: مردم باید با حضور پر شور در صحنه، تنور انتخابات را داغ نگه دارند تا دشمنان در دستیابی به اهداف خود ناکام بمانند.

عضو کمیسیون عمران در مجلس هشتم، برگزاری انتخابات را بیمه کننده نظام خواند و تاکید کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری تاکید  کردند مردم با حضور حداکثری در انتخابات قطعا به گرمی و نشاط انتخابات افزوده و توطئه‌های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

وی تبلیغات گسترده و قانونمند، برگزاری نشست‌های آزاد، برگزاری مناظره‌ها و دیدارهای مستقیم مردم و کاندیداها را از عوامل افزایش شور و نشاط انتخاباتی عنوان کرد و گفت: در مقطع حساس کنونی که انتخابات ایران به شدت در تیررس دشمنان است مردم باید با هوشیاری و مراقبت لازم توطئه‌های دشمنان را رصد کرده و با حضور موثر خود اجازه هیچ‌گونه حرکتی را به آنها ندهند.

 

آگاهی مردم توطئه دشمنان را خنثی خواهد کرد

رضایی با بیان اینکه دشمن از زمان پیروزی انقلاب توطئه‌های فراوانی را علیه ایران در دستور کار قرار داده است، افزود: دشمن بلافاصله بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران با اعمال تهدید، تحریم، جنگ، تقویت منافقان و گروهک‌های منحرف سعی در تضعیف و شکست نظام جمهوری اسلامی ایران داشته اما هر بار با شکست مواجه شده است، بر این اساس این‌بار با توطئه علیه انتخابات سعی در ایجاد تنش در داخل کشور دارد.

عضو فراکسیون روحانیون در مجلس هشتم، با بیان اینکه دشمن از راه‌های گوناگون سعی در ایجاد چالش در انتخابات آینده مجلس دارد، تاکید کرد: دشمنان با ایجاد درگیری بین گروه‌های مختلف، تحریک مردم برای اختلافات مذهبی و تحریک کردن گروهی در انتخابات علیه گروه دیگر سعی دارند تا حضور مردم را کم‌رنگ کنند، اما مردم باید با هوشیاری از این توطئه‌‎ها بار دیگر انقلاب ایران را بیمه کنند.

عضو کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که نامزدها نیز نباید بهانه به دست دشمنان بدهند، یادآور شد: کاندیداها باید از هرگونه اقدام تخریب گرایانه جلوگیری کرده و تنها به معرفی شاخصه‌های خود بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet