هدر اصلی
1390/12/09 09:07:00
سرویس اجتماعی
امیر طاهرخانی:

نبود برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان مسئله‌ای تهدیدکننده است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره برنامه‌های آموزش وپرورش برای اوقات فراغت دانش‌آموزان، گفت: دانش‌آموزان بدون هیچ تعریفی پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و تابستان‌ها بیکار هستند و البته این موضوع می‌تواند به نوعی تهدیدزا نیز باشد.
نبود برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان مسئله‌ای تهدیدکننده است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره برنامه‌های آموزش وپرورش برای اوقات فراغت دانش‌آموزان، گفت: دانش‌آموزان بدون هیچ تعریفی پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و تابستان‌ها بیکار هستند و البته این موضوع می‌تواند به نوعی تهدیدزا نیز باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/6398.jpg نبود,برنامه‌ریزی,برای,اوقات,فراغت,دانش‌آموزان,مسئله‌ای,تهدیدکننده,است Icana

امیر طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت درباره برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت دانش‌آموزان، تصریح کرد: اوقات فراغت دانش آموزان باید با برنامه‌های شاد و سرگرم کننده پر شود و همه نهاد‌ها دراین زمینه باید همکاری و احساس مسئولیت داشته باشند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دانش آموزان آماده پذیرش هر نوع آموزشی هستند و اگر وزارت آموزش و پرورش برنامه‌ریزی‌های لازم را برای تعلیم و تربیت آنان انجام ندهد، دیگرانی که دلسوز نیستند، این کار را می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر، بسیاری از مناطق سالن ورزشی و کانون‌های فرهنگی ندارند و ما با این وضعیت، مدارس را هم تعطیل می‌کنیم، بنابراین انتظار جامعه برعکس آن چیزی است که آموزش و پرورش الان دارد انجام می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم بیان کرد: اگر برای نوجوانان و جوانان امکانات تفریحی مانند سالن‌های ورزشی و امکانات فرهنگی به اندازه کافی وجود داشت، حتی اشکالی نداشت که آموزش و پرورش 2 روز را در هفته تعطیل ‌کند، اما در حال حاضر چون محیط مدرسه تنها فضایی است که دراختیار دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان است، آموزش و پرورش می‌تواند با هماهنگی سایر ارگان‌ها از این فضا برای بهبود اوقات فراغت استفاده کند.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس بیان داشت: با این وضعیت، بچه‌ها بدون هیچ تعریفی پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها و تابستان‌ها بیکار هستند و خانواده‌ها نیز از همین مسئله نگرانند و البته این موضوع می‌تواند به نوعی تهدیدزا نیز باشد./

 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet