هدر اصلی
1390/12/09 13:50:00
سرویس اجتماعی
زنجانی‌حسنلویی:

حقوق کارگران با نرخ تورم متناسب باشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس وجود دغدغه معیشت و نحوه گذران سخت زندگی را مهمترین مشکل قشر کارگر در کشور دانست و گفت: مجلس معتقد است که برابر با نرخ تورم باید حقوق کارگران نیز افزایش یابد.
حقوق کارگران با نرخ تورم متناسب باشد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس وجود دغدغه معیشت و نحوه گذران سخت زندگی را مهمترین مشکل قشر کارگر در کشور دانست و گفت: مجلس معتقد است که برابر با نرخ تورم باید حقوق کارگران نیز افزایش یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/1727.jpg حقوق,کارگران,با,نرخ,تورم,متناسب,باشد Icana

علی زنجانی‌حسنلویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر اینکه قشر کارگر یکی از اقشار زحمت‌کش جامعه محسوب می‌شود، تصریح کرد: به همین دلیل حداقل باید شرایط یک زندگی معمولی برای این افراد مهیا باشد تا با آسودگی خاطر بیشتر در نظام اسلامی به ارائه خدمت بپردازند.

نماینده مردم نقده واشنویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید برنامه‌های مجلس و دولت نیز در جهت نیل به این مهم باشد، ادامه داد: نمایندگان مردم در مجلس با تصویب قوانین جامع و دولت‌مردان با اجرای مناسب این قوانین می‌توانند گامی مهم در جهت برطرف کردن مشکلات عدیده جامعه کارگری کشور بردارند.

وی افزود: براین اساس مجلس تلاش می‌کند که افزایش حقوق کارگران طبق قانون لایحه خدمات کشوری و براساس نرخ تورم باشد.

این نماینده مردم در مجلس هشتم با بیان اینکه عدم افزایش سالیانه حقوق کارگران برابر با نرخ تورم از مشکلات کنونی این قشر در جامعه است، اضافه کرد: مجلس معتقد است که برابر با نرخ تورم باید حقوق کارگران نیز افزایش یابد.

زنجانی حسنلویی ابراز امیدواری کرد در سال‌‌ آینده این امر محقق شود تا اندکی از مشکلات عدیده جامعه کارگری کشور مرتفع گردد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان داشت: باید توجه کرد که افزایش دستمزد کارگران برابر با نرخ تورم به معنای افزایش حقوق این قشر نیست بلکه به معنای ثابت نگه داشتن قدرت خرید برای کارگران، آن هم در شرایط افزایش نرخ تورم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet