هدر اصلی
1390/12/09 11:12:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کاتوزیان پیشنهاد داد:

انتشار منابع مالی همه گروهها و فهرست های انتخاباتی

سخنگوی فهرست صدای ملت از آمادگی این فهرست برای اعلام منابع مالی و هزینه های انتخاباتی‌اش خبر داد.
انتشار منابع مالی همه گروهها و فهرست های انتخاباتی سخنگوی فهرست صدای ملت از آمادگی این فهرست برای اعلام منابع مالی و هزینه های انتخاباتی‌اش خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/16152.jpg انتشار,منابع,مالی,همه,گروهها,و,فهرست,های,انتخاباتی Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حمیدرضا کاتوزیان سخنگوی فهرست صدای ملت در خصوص منابع مالی این فهرست انتخاباتی، به خبرآنلاین گفت:صدای ملت در چند روز اخیر توسط  برخی از سایت های نوظهور مورد حمله قرار گرفته که بیشتر به منظور تشویش اذهان و تخریب لیست صدای ملت در تهران است.

وی با بیان اینکه این تهمت ها را از طریق مراجع قانونی پیگیری می کنیم، افزود: منابع مالی فهرست صدای ملت شفاف است و هر جا لازم باشد حاضریم با گروه های دیگر در این زمینه مناظره کنیم.
وی در پاسخ به اینکه منابع شما از چه طریق تامین می شود، گفت: هزینه های انتخاباتی ما غیر معمول و غیر متعارف نیست و عمدتا از طریق منابع مردمی که پیش از این با اعلام شماره حساب بوده، تامین شده است ولی گروه های دیگر که میلیاردی از منابع غیرمتعارف که شرعا و قانونا نمی توان از آن استفاده کرد، بهره برداری می کنند، سیاست فرار به جلو را انتخاب کردند و دیگران را متهم می کنند.
کاتوزیان تصریح کرد: ما پیشنهاد می کنیم که همه گروه ها و جریانات صورت حساب ها، منابع مالی و هزینه های واقعی خود را به صورت شفاف اعلام کنند.
سخنگوی فهرست صدای ملت که می گفت هزینه این تشکل  تاکنون به ده میلیون نرسیده است،خاطر نشان کرد: در همین وضعیت مورد حمله گروه های افراطی قرار می گیریم و افرادی در کمال امنیت و بدون اینکه کمترین هجمه به آنان شود، از منابعی که حق ندارند استفاده می کنند.
وی گفت:ما حتی شنیدیم برخی از گروه ها ازمحل خمس برای فعالیت های انتخاباتی استفاده می کنند،در حالی که معلوم نیست این امر مجوز از سوی مراجع دارد یا خیر .
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet