خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/09 14:58:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قربانی:

ایران با تدبیر خود را با شرایط اقتصادی دنیا تطبیق می دهد

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید به اینکه می‌توان با تدبیر از تمامی تحریم‌ها عبور کرد گفت: آمریکا نمی‌تواند در تحریم ایران همه کشورها را با خود همراه کند.
ایران با تدبیر خود را با شرایط اقتصادی دنیا تطبیق می دهد عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید به اینکه می‌توان با تدبیر از تمامی تحریم‌ها عبور کرد گفت: آمریکا نمی‌تواند در تحریم ایران همه کشورها را با خود همراه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/13635.jpg ایران,با,تدبیر,خود,را,با,شرایط,اقتصادی,دنیا,تطبیق,می,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام موسی قربانی با تاکید براینکه راههای گوناگونی برای دورزدن تحریم‌ها وجود دارد،به ایسنا گفت: دنیا در شرایط فعلی یک بلوکه‌ای نیست و در حال حاضر دو یا چند بلوکه‌ای است که این باعث شده آمریکا نتواند بسیاری کشورها مانند چین و روسیه را با خود همراه کند.

وی ادامه داد:ممکن است دور زدن تحریم‌ها برای کشورهزینه‌هایی داشته باشد اما مسئولین سیاست خارجی می‌توانند با همکاری اقتصادی با سایر کشورها این هزینه‌ها را تامین کنند.

نماینده مردم قائنات با بیان اینکه باید برخی سر و صداهای موجود را با تدبیر کاهش داد،تصریح کرد:سیاست خارجی ایران باید سیاستی فعال بر اساس منطق و کارشناسی و همچنین عزت، حکمت و مصلحت باشد.

قربانی در پایان یادآور شد: ایران می‌تواند با تدبیر خود را با شرایط اقتصادی دنیا تطبیق دهد و تحریم‌ها نمی‌تواند مانعی در این راه ایجاد کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet