خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/09 15:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سودانی تاکید کرد:

همکاری مجلس و دولت برای دور زدن تحریم‌ها

نایب ‌رییس کمیسیون انرژی مجلس،کاهش وابستگی به نفت، افزایش تولید و به دنبال آن جایگزین کردن کشورهای خریدار نفت ایران را از جمله اقدامات عملی برای دور زدن تحریم ها عنوان کرد و تعامل دولت و مجلس را در این زمینه بسیار مثبت خواند.
همکاری مجلس و دولت برای دور زدن تحریم‌ها نایب ‌رییس کمیسیون انرژی مجلس،کاهش وابستگی به نفت، افزایش تولید و به دنبال آن جایگزین کردن کشورهای خریدار نفت ایران را از جمله اقدامات عملی برای دور زدن تحریم ها عنوان کرد و تعامل دولت و مجلس را در این زمینه بسیار مثبت خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/13691.jpg همکاری,مجلس,و,دولت,برای,دور,زدن,تحریم‌ها Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ناصر سودانی،با تاکید براینکه مسوولان مربوطه باید با تمهیدات لازم به مقابله با تحریم‌های اتحادیه اروپا بپردازند،به ایسنا گفت:تجربه نشان داده که درصورت تعیین سازوکارهای عملیاتی برای مقابله و دورزدن تحریم‌ها قطعا دشمن ناکام خواهند شد.

وی همچنین با تاکید بر بی‌اثر بودن تحریم‌ها و به دنبال آن انسجام درونی، هم‌افزایی و وحدت ملی در داخل کشور، گفت: این تحریم‌ها سرعت حرکت به سمت رسیدن به خودکفایی را شتاب می‌دهد و نفرت ملت ایران را نسبت به آن‌ها بیشتر می‌کند.

نماینده مردم اهواز در مجلس، کاهش مصرف و وابستگی به نفت در کنار افزایش تولید و همچنین جایگزین کردن کشورهای خریدار نفت ایران را به عنوان اقدام عملی برای دور زدن تحریم‌ها برشمرد و تاکید کرد: بر این اساس افزایش تعامل دولت و مجلس باعث عملیاتی‌تر شدن مقابله با تحریم‌ها می‌شود.

سودانی، در پایان در توضیح اقدامات عملی مجلس برای همکاری با دولت در دور زدن تحریم‌ها گفت: مطمئنا مجلس در صورت نیاز دولت برای تصویب قانون به سرعت وارد عمل شده و اعتبارات لازم را برای مقابله با تحریم‌ها اختصاص می‌دهد تا بتواند با رعایت همه جوانب، دولت را در این امر یاری کند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet