هدر اصلی
1390/12/09 12:58:29
سرویس سیاسی
غفوری فرد: نامزدها بد اخلاقی نکنند، صحنه رقابت گرم خواهد بود

رسانه ها تنور انتخابات را داغ کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با انتقاد از اینکه تنور انتخابات آن طور که باید داغ نشده است از رسانه‌ها خواست تا در این رابطه و برای هر چه پر شکوه برگزار شدن انتخابات فعالیت کنند.
رسانه ها تنور انتخابات را داغ کنند عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم با انتقاد از اینکه تنور انتخابات آن طور که باید داغ نشده است از رسانه‌ها خواست تا در این رابطه و برای هر چه پر شکوه برگزار شدن انتخابات فعالیت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/7932.jpg رسانه,ها,تنور,انتخابات,را,داغ,کنند Icana

محمدحسن غفوری فرد در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مهلت پایان تبلیغات کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: با توجه به اینکه دو روز بیشتر تا پایان تبلیغات نمانده جو انتخابات آن طور که باید و شاید فعال نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه رسانه‌ها به موضوع انتخابات، افزود: توصیه من به همه رسانه‌ها این است که فعالیت بیشتری درباره معرفی افراد مستقل و همچنین گروه‌ها داشته باشند.

 

فهرست انتخاباتی و برنامه‌های راه ملت و پیروان ولایت امروز اعلام می‌شود

سرلیست جبهه راه ملت و پیروان ولایت، یادآور شد: شکل گیری جبهه راه ملت و پیروان ولایت برای ایجاد شور انتخاباتی مردم و در نهایت مشارکت حداکثری در انتخابات بود.

وی با اعلام اینکه امروز فهرست انتخاباتی و همچنین برنامه‌های جبهه راه ملت و پیروان ولایت برای مجلس نهم اعلام می‌شود، ادامه داد: اولویت اصلی ما در انتخابات پیش روی مجلس نهم مطالبه رهبر معظم انقلاب یعنی بالا بردن سطح مشارکت مردم  در انتخابات است که حتماً باید به بهترین نحو انجام شود.

عضو ناظر در شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مشارکت حداکثری نامزدها زمینه ساز رقابت بیشتر در انتخابات است، تصریح کرد: از لحاظ آماری نیز هر چه تعداد نامزدها بیشتر باشد احتمال خطا کمتر و احتمال انتخاب اصلح بیشتر است.

غفوری فرد با بیان اینکه خود من جزو چندین لیست متعدد هستم گفت: صدای ملت، حزب تمدن اسلامی، جبهه ایستادگی نمونه ای از لیست هایی است که در آنها نام من وجود دارد اما در عین حال برای اینکه رقابت و مشارکت افزایش یابد جبهه راه ملت و پیروان ولایت اعلام موجودیت کرد.

رأی مردم به یک لیست واحد نخواهد بود

این عضو کمیسیون انرژی در مجلس هشتم پیش بینی کرد که مردم افراد مورد نظر خود را از لیست های مختلف انتخاب کنند و افزود: اصولاً در تهران به طور متوسط هر فرد به تقریباً 15 نفر رأی می دهد که البته این تعداد بین 12 تا 19 نفر در نوسان است.

وی ادامه داد: مردم از مجموع لیست‌های متفاوت نامزدهای خود را انتخاب خواهند کرد در این صورت تعداد و آرا هم افزایش پیدا می‌کند.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم در رابطه با وجود لیست‌های مختلف از سوی اصولگرایان در انتخابات مجلس نهم یادآور شد: اصولگرایان طیف وسیعی هستند و تمامی گروه‌های شرکت کننده در انتخابات در چارچوب منشور اصولگرایی رقابت می کنند و تکثر لیست ها نه تنها زیان آور نیست بلکه به معنای وجود سلایق متفاوت و مختلف در این طیف است.

 

نامزدها بد اخلاقی نکنند، صحنه رقابت گرم خواهد بود

غفوری فرد همچنین در رابطه با لزوم پرهیز از بداخلاقی‌های انتخاباتی یادآور شد: تمامی این رقابت‌ها زمانی مؤثر است که از وجه تخریبی برخوردار نباشد و هر فرد یا گروهی شایستگی‌های خود را اعلام کنند و در جهت تخریب دیگران گام برندارند.

وی ادامه داد: یکی از بداخلاقی های انتخاباتی این است که افراد برای ایجاد موفقیت خود در فکر تخریب دیگران هستند در حالی که مردم و انقلاب ما همانند دین مان اخلاقی هستند و از این بداخلاقی ها ناراضی می شوند.

وی همچنین در توصیه ای به کاندیداهای مجلس نهم تأکید کرد: همه افراد تلاش کنند تا در چارچوب قوانین و اخلاقیات و در شأن نظام اسلامی عمل کنند همانطور که امام(ره) پیش از آنکه چهره اجرایی و یا سیاسی باشد یک فرد فرهنگی و مذهبی بودند مردم ما حتی در جنگ هم سعی کردند اخلاق اسلامی را رعایت کنند.

غفوری فرد با بیان اینکه رقابت اصلی میان اصولگرایان است، ادامه داد : اصلاح طلبان حضور پررنگی در انتخابات مجلس نهم ندارند بنابراین رقابت اصلی میان اصولگرایان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet