هدر اصلی
1390/12/09 13:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
الهیان:

کسانی که با چارچوب اصولگرایی مطابقت ندارند از قطار اصولگرایی پیاده می شوند

عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: کسانی که در ظاهر اصولگرا بوده اما به اصول و مبانی اصولگرایی پایبند نیستند از قطار اصولگرایی پیاده خواهند شد.
کسانی که با چارچوب اصولگرایی مطابقت ندارند از قطار اصولگرایی پیاده می شوند عضو فراکسیون زنان مجلس گفت: کسانی که در ظاهر اصولگرا بوده اما به اصول و مبانی اصولگرایی پایبند نیستند از قطار اصولگرایی پیاده خواهند شد. https://cdn.icana.ir/d/019/2130.jpg کسانی,که,با,چارچوب,اصولگرایی,مطابقت,ندارند,از,قطار,اصولگرایی,پیاده,می,شوند Icana
به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛زهره الهیان نماینده مردم تهران در خانه ملت به باشگاه خبرنگاران گفت:اینکه برخی از نمایندگان از جناح اصولگرا به مجلس راه پیدا کرده‌اند و در این دوره با اصلاح ‌طلبان ائتلاف دارند،آفت اصولگرایی‌است و خطری برای فضای سیاسی کشور به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه تغییر رویه‌دادن برخی از نمایندگان، بی‌اعتمادی مردم را در پی خواهد داشت،افزود: همان طور که در دوره پیشین انتخابات با لیست اصولگرایی وارد مجلس شده و عملکرد آنها خلاف جریان اصولگرایی بود در این دوره نیز ممکن است که افرادی با نام اصولگرایی در انتخابات حضور پیدا کنند و تنها بصیرت و آگاهی مردم در انتخابات نمایندگان است که می‌تواند از ورود این افراد به مجلس جلوگیری کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عنوان کرد:چارچوب اصولگرایی بر مبنای سخنان امام (ره) و مقام معظم رهبری مشخص شده و افرادی که خود را با این چارچوب تطبیق دهند در چارچوب گنجانده شده و کسانی هم که با این جریان مطابقت ندارند از قطار اصولگرایی پیاده خواهند شد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet