شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1390/12/09 13:40:44
سرویس سیاسی

یک نماینده پارلمان انگلیس چقدر درآمد دارد؟

«دیوید میلبند» نماینده پارلمان انگلیس تنها برای سه روز فعالیت در زمینه دادن مشاوره به سرمایه‌گذاران آمریکایی ۷۰ هزار پوند دریافت کرد.
یک نماینده پارلمان انگلیس چقدر درآمد دارد؟ «دیوید میلبند» نماینده پارلمان انگلیس تنها برای سه روز فعالیت در زمینه دادن مشاوره به سرمایه‌گذاران آمریکایی 70 هزار پوند دریافت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/16590.jpg یک,نماینده,پارلمان,انگلیس,چقدر,درآمد,دارد؟ Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از آسوشیتدپرس، وزیر سابق امور خارجه بریتانیا هم‌اکنون و از زمان تحمل شکست از «اد میلبند» برای ریاست بر حزب کارگر، 500 هزار پوند دستمزد دریافت کرده است.

انتخابات حزب کارگر برای تعیین رئیس آن سپتامبر سال 2010 برگزار شد.

کمیته بررسی و تحقیق پارلمان انگلیس با ارائه مدارکی اعلام کرد میلبند سال گذشته میلادی تنها برای ارائه  هشت سخنرانی 125 هزار پوند دریافت کرده است.

هم‌اکنون نیز مدارکی منتشر شده است که بر این اساس میلبند تنها برای حضوری سه روز و نیمه در کالیفرنیا و فعالیت در یک شرکت فن‌آوری پاک 20 هزار پوند دریافت کرده است.

انتشار مدارکی دال بر دریافت دستمزدهای هنگفت از سوی نماینده پارلمان انگلیس همزمان با نشانه رفتن انتقادات تند به سمت «اد میلبند» رهبر حزب کارگر برای پرداخت‌های اجرایی بالا است.

دیوید میلبند برای یک سال به عنوان نماینده 65 هزار پوند حقوق دریافت کرده است که علاوه بر این، مبلغ 75 هزار پوند نیز برای ریاست بر باشگاه ساندرلند انگلیس اخذ کرده است.

علاوه بر این وی برای مشاوره در زمینه منطقه سند پاکستان 50 هزار پوند حقوق گرفت.

میلبند برای ارائه هشت سخنرانی در لندن، فرانسه، سوئد، هنگ‌کنگ و هند 125 هزار پوند و برای مشاوره به دانشگاه آکسفورد به مدت هفت روز 39 هزار پوند گرفته است.

تدریس در موسسه فن‌آوری ماساچوست و دانشگاه استنفورد آمریکا از دیگر فعالیت‌های میلبند است که 49 هزار پوند به دیگر دریافتی‌های وی طی سال گذشته افزوده است.

وزیر خارجه سابق کابینه انگلیس همچنین برای ارائه مشاوره به هئیت مشورتی وزارت امور خارجه امارات متحده عربی به مدت سه روز 65 هزار پوند دریافت کرده است.

در مجموع باید گفت آقای میلبند در 12 ماه کاری گذشته 380 هزار پوند علاوه بر حقوق نمایندگی خود دریافت کرده است که اگر از زمان شکست در انتخابات ریاست حزب کارگر حدود 18 ماه گذشته محاسبه شود وی حقوقی بالغ بر 500 هزار پوند دریافت کرده است.

این در حالی است که در تمامی فعالیت‌های انجام شده از سوی وی هیج نشانه‌ای از بی‌قانونی دیده  نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet