هدر اصلی
1390/12/09 14:14:03
سرویس سیاسی
ابراهیمی:

نماینده اصلح بر سر منافع ملت و نظام با کسی معامله نمی‌کند

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تدین، کارآمدی، دلسوزی و شجاعت را مهم‌ترین شاخص‌های یک نماینده اصلح خواند و گفت: نماینده اصلح بر سر منافع ملت و نظام با کسی معامله نمی‌کند.
نماینده اصلح بر سر منافع ملت و نظام با کسی معامله نمی‌کند نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، تدین، کارآمدی، دلسوزی و شجاعت را مهم‌ترین شاخص‌های یک نماینده اصلح خواند و گفت: نماینده اصلح بر سر منافع ملت و نظام با کسی معامله نمی‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/486.jpg نماینده,اصلح,بر,سر,منافع,ملت,و,نظام,با,کسی,معامله,نمی‌کند Icana

حسین ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره ویژگی‌های یک نامزد اصلح برای نمایندگی مردم، گفت: براساس قانون اساسی و فرمایشات مقام معظم رهبری می‌توان تدین، کارآمدی، دلسوزی و شجاعت را مهم‌ترین شاخص‌های یک نماینده اصلح برشمرد.
نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: عامل به فرایض و آموزه‌های دینی هیچ‌گاه در عرصه رقابت سیاسی برای کسب آرای عمومی و احراز جایگاه مسئولیت به مولفه‌های اخلاق اسلامی بی‌توجهی نمی‌کند و حتی بیشتر از گذشته رعایت احکام الهی را مدنظر قرار می‌دهد.
وی ادامه داد: مردم در انتخاب نماینده خود باید به کارآمدی وی توجه کنند زیرا زمانی یک مجلس قوی و مقتدر تشکیل می‌شود که قریب به اتفاق نمایندگان از لحاظ علمی یا اجرایی تجربه و تخصص داشته باشند؛ در این حالت است که نهاد قانون‌گذاری می‌تواند در موضوعات مختلف کشور به شکلی مؤثر وارد شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با یادآوری تشدید فشار سیاسی و اقتصادی غرب بر ایران، ‌ تصریح کرد: ‌ نامزدی که از تحریم، تهدید و تبلیغات توخالی نظام سلطه نترسد و با آگاهی، هوشیاری و اعتماد به نفس مسائل بین المللی را رصد کند، بعد از ورود به مجلس با اتخاذ مواضع‌ اصولی و به موقع قوت قلبی برای ملت و انقلاب‌های منطقه می‌شود.
وی قانون‌گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون را دو وظیفه مهم نمایندگان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد و افزود: یک نماینده دلسوز و شجاع هیچ‌گاه بر سر مصالح و منافع مردم و نظام با کسی معامله نمی‌کند و اجرای قانون را بزرگ‌ترین مصلحت برای کشور می‌داند.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، قوه مقننه را در رأس امور خواند و یادآور شد: ایران هم اکنون در یک پیچ تاریخی قرار دارد که عبور از این گردنه سخت با روی کارآمدن یک مجلس قوی و کارآمد سهل و آسان می‌شود، از این رو ضرورت دارد که مردم اصلح‌ترین نامزد را راهی خانه ملت کنند.
نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۲ اسفند برگزار می‌شود. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet