انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/09 15:05:16
سرویس سیاسی
فرهنگی:

نامزد اصلح هیچ‌گاه حاشیه را بر متن اولویت نمی‌دهد

عضو هیأت رئیسه مجلس با یادآوری تبلیغات رنگارنگ نامزد‌ها در ایام انتخابات، گفت: ‌ نامزد اصلح هیچ‌گاه حاشیه را بر متن اولویت نمی‌دهد.
نامزد اصلح هیچ‌گاه حاشیه را بر متن اولویت نمی‌دهد عضو هیأت رئیسه مجلس با یادآوری تبلیغات رنگارنگ نامزد‌ها در ایام انتخابات، گفت: ‌ نامزد اصلح هیچ‌گاه حاشیه را بر متن اولویت نمی‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13636.jpg نامزد,اصلح,هیچ‌گاه,حاشیه,را,بر,متن,اولویت,نمی‌دهد Icana

محمدحسین فرهنگی در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره ویژگی‌های یک نامزد اصلح برای نمایندگی مردم، گفت: شاخص‌های نماینده اصلح باید متناسب با قوانین کشور و خواسته‌های مردم تعریف شود وگرنه مطالبی بدون پشتوانه عملی و در حد شعار خواهند بود که هیچ فایده‌ای برای ملت و نظام ندارند.
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: از میان داوطلبان موجود، کسانی می‌توانند به شکلی شایسته و تمام وقت پیگیر مطالبات افکار عمومی و عامل به وظایف نمایندگی باشند که در کارنامه و سابقه کاری آن‌ها توانمندی، دلسوزی، تخصص و تعهد به چشم بخورد.
وی ادامه داد: ‌ افرادی که تأمین اهداف شخصی و گروهی را بر منافع و مصالح کشور ارجح بدانند، قطعاً برای رسیدگی به امور اولویت دار نظام و مردم دل نمی‌سوزانند و تنها زمانی این مسائل برایشان مهم است که منفعتی به آن‌ها برساند وگرنه خیلی ساده و بی‌اعتنا از کنار دغدغه‌های اصلی جامعه عبور می‌کنند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تشریح اوضاع حساس منطقه و شرایط اقتصادی و سیاسی داخلی، بر ضرورت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی تأکید و تصریح کرد: ‌ مردم نباید تحت تأثیر تبلیغات رنگارنگ و وعده‌های غیرعملی برخی نامزد‌ها اقدام به انتخاب نماینده کنند و برای این کار حتماً سوابق کاری گذشته افراد را مدنظر قرار دهند.
وی افزود: مجلس کارآمد هیچ‌گاه حاشیه را بر متن ترجیح نمی‌دهد و در تصمیم گیری‌ها بدون غوغاسالاری خطی روشن را برای خدمت به مردم برمی‌گزیند، از این رو پیشرفت و توسعه کشور زمانی سرعت می‌گیرد که اصلح‌ترین نامزد‌ها در همه حوزه‌های انتخابیه راهی نهاد قانون‌گذاری شوند.
عضو هیأت رئیسه مجلس تأکید کرد: ‌ ایجاد اقتصاد متعادل، تأمین رفاه اجتماعی، ‌ اشتغال زایی و رسیدگی اصولی دستگاه اجرایی به بخش صنعت، خدمات و کشاورزی همه منوط به تصویب قوانین با عقبه کار‌شناسی دقیق از سوی مجلس است که این امر زمانی محقق می‌شود که نمایندگان تمام وقت خود را صرف ادای وظایف نمایندگی کنند.
نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۱۲ اسفند برگزار می‌شود. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet