انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/09 17:09:15
سرویس سیاسی

افزایش انتقادات از خرید 350 خودروی امنیتی برای پارلمان عراق

شخصیت‌های مختلف عراقی از تصمیم هفته گذشته پارلمان عراق به اختصاص ۵۰ میلیون دلار برای خرید خودروهای ضد گلوله برای نمایندگان انتقاد کردند.
افزایش انتقادات از خرید 350 خودروی امنیتی برای پارلمان عراق شخصیت‌های مختلف عراقی از تصمیم هفته گذشته پارلمان عراق به اختصاص 50 میلیون دلار برای خرید خودروهای ضد گلوله برای نمایندگان انتقاد کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/2476.jpg افزایش,انتقادات,از,خرید,350,خودروی,امنیتی,برای,پارلمان,عراق Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از اصوات العراق، «طریق المعموری» مفسر سیاسی عراقی امروز –سه‌شنبه- گفت: طرح خرید 350 خودرو ضد گلوله برای نمایندگان به سرعت در پارلمان تصویب شد در حالی که زمان زیادی برای تصویب طرح‌ها و لوایح در پارلمان گرفته می‌شود.

وی افزود: این موضوع نشان می‌دهد که نمایندگان پارلمان منافع خود را بر نیاز مردم ترجیح و اولویت می‌بخشند.

معموری گفت اگر نمایندگان از ازدست دادن جانشان می‌ترسند بهتر است استعفا دهند و در خانه بمانند زیرا مردم عراق حاضر نیستند پول خود را برای حفاظت از نمایندگان خرج کنند.

«وسسان الشیماری» روزنامه‌نگار عراقی نیز در این باره گفت نمایندگان پارلمان عراق به«زیاده‌روی» روی آورده‌اند.

وی با اشاره به منطقه سبز بغداد که محل زندگی و پارلمان عراق است و منطقه حفاظت شده‌ای است گفت آنها در منطقه حفاظت شده زندگی و کارمی‌کنند و جای هیچ نگرانی برای آنها نیست.

وی افزود: همه نمایندگان پارلمان دارای تیم کامل محافظان شخصی هستند و نیازی به داشتن دیگر امتیازات شغلی نیستند.

این در حالی است که نمایندگان پارلمان عراق ماهانه هشت هزار و 500 دلار ماهیانه حقوق می‌گیرند.

طرح اختصاص 50 میلیون دلار برای خرید 350 خودروی ضد گلوله و امنیتی برای نمایندگان پارلمان عراق بدون هیچ مخالف و بررسی در جلسه پنجشنبه گذشته پارلمان عراق تصویب شد./پ

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet