انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/10 12:14:01
سرویس سیاسی
باهنر : انتخابات پرشور ضریب امنیت ملی کشور را افزایش خواهد داد

مردم فهیم در 12 اسفند، پرچم اقتدار ملی را برافراشته می‌کنند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار ملی کشور فراتر از رقابت های سیاسی بین جبهه های مختلف است، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات ضریب امنیت ملی کشور را افزایش خواهد داد.
مردم فهیم در 12 اسفند، پرچم اقتدار ملی را برافراشته می‌کنند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتدار ملی کشور فراتر از رقابت های سیاسی بین جبهه های مختلف است، گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات ضریب امنیت ملی کشور را افزایش خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/13959.jpg مردم,فهیم,در,12,اسفند،,پرچم,اقتدار,ملی,را,برافراشته,می‌کنند Icana

محمدرضا باهنر در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه ایران امروز در یک جنگ سرد تمام عیار با استکبار جهانی قرار دارد، گفت: آمریکا، بعضی از کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به دلیل پیروزی‌هایی که بیداری اسلامی داشته و شکست های سنگینی که خود در این جنگ ها خورده اند بدنبال اعمال فشار بر جمهوری اسلامی هستند و این موضوع را به صورت جدی پیگیری می کنند.

 

مردم فهیم در 12 اسفند، پرچم  اقتدار ملی را برافراشته می‌کنند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسئله وحدت، یکپارچگی و اتحاد ملی یکی از ابزارهای بسیار مؤثری است که می تواند تهدیدها و فشارهای غرب در این جنگ سرد را خنثی نماید، افزود: اقتدار ملی در کشور ما موضوعی مهم و جدی و بسیار فراتر از اختلافات و رقابت های سیاسی بین گروه‌های مختلف است بدین جهت در این مقطع زمانی جدای از اینکه هر کس به کدام نامزد رأی خواهد داد اصل حضوردر انتخابات بسیار معنا دار و مؤثر می باشد.

وی ضمن درخواست از همه آحاد ملت ایران برای حضور دشمن شکن در پای صندوق های رأی، تصریح کرد: مردم همانند حضور پرشوری که در راهپیمایی 22 بهمن امسال داشتند در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز وحدت ملی خود را به رخ جهانیان بکشند تا  ضریب امنیت ملی کشور را افزایش دهند.

باهنر پیش بینی کرد در این دوره از انتخابات نیز همچون انتخابات دوره های گذشته حضور مردم در پای صندوق های رأی حضوری قابل قبول و دشمن شکن باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه جبهه متحد اصولگرایان با ارائه لیست ها و معرفی نامزدهای خود در سراسر کشور فعالیت های خوبی در امر تبلیغات و پرشورکردن انتخابات داشته است، گفت: در مجموع برآوردهای مجموعه اصولگرایان لیست جبهه متحد با فاصله خوبی از سایر لیست ها جلوتر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet