انتخابات ریاست جمهوری
1390/12/10 13:33:29
سرویس سیاسی
وزیر کشور اعلام کرد:

اعلام نتایج انتخابات در حداقل زمان

وزیر کشور گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده بین ستاد انتخابات کشور، هیات‌های اجرایی و شورای نگهبان، فکر می‌کنیم در حداقل زمان بتوانیم نتایج نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کنیم.
اعلام نتایج انتخابات در حداقل زمان وزیر کشور گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده بین ستاد انتخابات کشور، هیات‌های اجرایی و شورای نگهبان، فکر می‌کنیم در حداقل زمان بتوانیم نتایج نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/16614.jpg اعلام,نتایج,انتخابات,در,حداقل,زمان Icana

به گزارش گروه دریافت خبرگزاری خانه ملت، مصطفی محمدنجار درحاشیه جلسه هیات دولت، اظهار کرد: البته باید مراحل معمول طی شود ولی تلاش می‌شود در حداقل زمان ممکن نتایج انتخابات را به مردم اعلام کنیم. 

وزیر کشور با بیان این‌که ساعت 8 صبح روز پنج‌شنبه زمان تبلیغات تمام می‌شود، گفت: تاکنون کاندیداها با رعایت قانون تبلیغات را انجام دادند و شور و نشاط انتخاباتی در کشور حاکم است و امیدواریم تا زمان باقی‌مانده نیز این تبلیغات بر اساس قانون ادامه پیدا کند. 

وی با بیان این‌که بررسی‌ها نشان می‌دهد که ما شاهد مشارکت خوب و گسترده مردم در انتخابات خواهیم بود، گفت: ساعت 8 صبح 12 اسفند همکاران ما در شعب اخذ رای در سراسر کشور منتظر مردم خواهند بود و من از مردم می‌خواهم که در ساعات اولیه بیایند و رای بدهند و ان‌شاءالله صف‌های طولانی مردم جهت حضور در انتخابات بار دیگر باعث به شکست انجامیدن تبلیغات دشمنان می‌شود. 

وزیر کشور با بیان این‌که امکانات سخت‌افزاری لازم جهت برگزاری انتخابات مانند مهر، تعرفه و ... به شعب در سراسر کشور ارسال شده است، در پاسخ به این سوال که شورای نگهبان روز گذشته اعلام کرده صلاحیت تعداد دیگری از کاندیداها را تایید کرده است و آیا وزارت کشور در جریان این موضوع است؟ گفت: ما تا این ساعت هر چه شورای نگهبان به ما اعلام کرده است بر اساس قانون به ستاد انتخابات اعلام کرده‌ایم. 

نجارهمچنین به مانور برگزاری انتخابات در روز گذشته اشاره کرد و گفت: این مانور در سراسر کشور برگزار شد و بسیار عالی بود. 

وی ،همچنین با اشاره به تبلیغات دشمنان مبنی بر عدم مشارکت مردم در انتخابات گفت: آن‌ها هنوز ملت ایران را نشناخته‌اند و ملت ایران حضور در انتخابات را یک وظیفه و یک تکلیف می‌داند و مشارکت گسترده‌ای خواهند داشت و تبلیغاتی که دشمنان در فضای مجازی انجام می‌دهند همواره نتیجه عکس داده است. 

انتهای پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet