هدر اصلی
1390/12/10 16:35:04
سرویس فرهنگی
محمد عباسی:

همه مسئولان باید به سمت اتحاد و انسجام پیش بروند

وزیر ورزش و امور جوانان، گفت: همه باید به سمت اتحاد و انسجام که رهبر معظم انقلاب بارها خطاب به همه مسئولان فرموده اند و همه قوای اجرایی کشور را در این امر توصیه کردند، پیش بروند. مردم هم همین توقع را از همه دارند که حواسشان باشد تا زمینه های اختلاف تشدید نشود.
همه مسئولان باید به سمت اتحاد و انسجام پیش بروند وزیر ورزش و امور جوانان، گفت: همه باید به سمت اتحاد و انسجام که رهبر معظم انقلاب بارها خطاب به همه مسئولان فرموده اند و همه قوای اجرایی کشور را در این امر توصیه کردند، پیش بروند. مردم هم همین توقع را از همه دارند که حواسشان باشد تا زمینه های اختلاف تشدید نشود. https://cdn.icana.ir/d/019/2500.jpg همه,مسئولان,باید,به,سمت,اتحاد,و,انسجام,پیش,بروند Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت محمد عباسی، گفت: هر نوع حرکتی که اقتدار را از ارکان نظام سلب کرده و کاهش دهد به طور یقین ثبات نخواهد داشت.

وزیر ورزش و امور جوانان، درباره اختلاف نظرهای بعضی مسئولان کشور با یکدیگر و زیر سؤال بردن خدمات دولت از سوی برخی‌ها، گفت: هوشیاری ملت ایران در مقابل همه توطئه‌ها تاکنون ستودنی بوده است و به‌خوبی دست دشمن را خوانده‌اند و همه منسجم در کنار یکدیگر می‌ایستند و اگر سلیقه‌های متفاوتی دارند، اجازه نمی‌دهند دشمن از این قضیه سوء استفاده کند.

وی افزود: در شرایط موجود همه معتقدند که تمام زمینه های رشد و تعالی کشور فراهم است و دولت به عنوان یک دولت مقتدر توانسته توانمندی های بسیاری را به انجام برساند، از جمله اینکه کارهای بسیار بزرگی در کشور مانند هدفمند کردن یارانه ها و سایر امور در این چند ساله طی دولت نهم و دهم اتفاق افتاد و اینها از مواردی است که در صحنه‌های بین‌المللی هم به عنوان اقتدار کشور شمرده می شود.

وزیر ورزش و امور جوانان ادامه داد: هر نوع حرکتی که این اقتدار را از ارکان نظام سلب کرده و کاهش دهد به طور یقین ثبات نخواهد داشت.

عباسی تصریح کرد: همه باید به سمت اتحاد و انسجام که رهبر معظم انقلاب بارها خطاب به همه مسئولان فرموده اند و همه قوای اجرایی کشور را در این امر توصیه کردند، پیش بروند، مردم هم همین توقع را از همه دارند که حواسشان باشد تا زمینه‌های اختلاف تشدید نشود.

وی افزود: ملت ما در سالروز جشن پیروزی انقلاب اسلامی یک حماسه بزرگی را آفریدند و در آینده بسیار نزدیک انتخابات مجلس هم این حماسه را مجدداً به وجود می آورند، وجود یک وفاق عمیق و صمیمی در جامعه لازم است و همه باید توجه کنیم که چنین چیزهایی گسیخته نشود.

این عضو کابینه دهم تأکید کرد: من هم توصیه ام این است که این بخش از درخشش های بزرگ نظام و خدمات دولت را ضایع نکنیم و این یکی از بهترین هوشمندی‌های است که مردم از مسئولان توقع دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet