خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/12 10:41:30
سرویس سیاسی
نجار با اشاره بر وجود سامانه جامع در ستاد انتخابات کشور:

47 هزار شعبه اخذ رأی دائماً رصد می‌شود

وزیر کشور با حضور در ستاد انتخابات کشور گفت: با استفاده از سامانه جامعی که در ستاد انتخابات کشور مستقر است ۴۷ هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور دائماً رصد می شود.
47 هزار شعبه اخذ رأی دائماً رصد می‌شود وزیر کشور با حضور در ستاد انتخابات کشور گفت: با استفاده از سامانه جامعی که در ستاد انتخابات کشور مستقر است 47 هزار شعبه اخذ رأی در سراسر کشور دائماً رصد می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/16614.jpg 47,هزار,شعبه,اخذ,رأی,دائماً,رصد,می‌شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مستقر در وزارت کشور، مصطفی محمدنجار صبح امروز (جمعه 12 اسفند با حضور در ستاد انتخابات کشور با اعلام خبر حضور خود در ستاد انتخابات کشور و بازدید از این ستاد گفت: از صبح امروز ارتباط دائمی با چند استان کشور داشتم.

وی با بیان اینکه ستاد انتخابات کشور با استانداران خود در مراکز استان ها دائماً در تماس است، تأکید کرد: ارتباط ستاد انتخابات کشور با حوزه های انتخابیه سراسر کشور دائماً برقرار است.

نجار با ارائه گزارشی از روند برگزاری انتخابات در حوزه های انتخابیه گفت: گزارش ها حاکی از این است که از 8 صبح امروز و از ساعتی که زنگ آغاز انتخابات بزرگ به صدا درآمده حضور مردم پای صندوق های رأی چشم گیر بوده است.

وی با اشاره به تماس خود با استانداری‌ها گفت: استاندار سیستان و بلوچستان از صف طولانی مردم برای دادن رأی از 8 صبح خبر داد. در استان فارس نیز در شاه چراغ شاهد صف طولانی مردم برای رأی دادن هستیم همین وضعیت از قم و در حرم حضرت معصومه(س) گزارش شده است.

وزیر کشور با بیان اینکه گزارش ها از حضور جوانان و به خصوص رأی اولی ها حکایت دارد گفت: اینکه رأی اولی ها از حق قانونی خود برای انتخاب بزرگ استفاده می کنند نشاط برانگیز است.

نجار با بیان اینکه همکاران من در ستاد انتخابات وزارت کشور و ستاد انتخابات استانی در حال خدمت به ملت ایران هستند گفت: به دلیل وجود سامانه جامع در ستاد انتخابات کشور 47 هزار شعبه اخذ رأی کاملاً رصد می شود و ما دائماً با تمام شعبه های سراسر کشور در حال ارتباط هستیم.

وزیر کشور از ملت قهرمان ایران خواست که رأی دادن را به ساعت آخر موکول نکنند و تصریح کرد: براساس فرمایش رهبری رأی دادن مثل نماز اول وقت هرچه سریعتر ادا شود بهتر است.

نجار ادامه داد: مردم برای رأی دادن شناسنامه و کارت ملی همراه داشته باشند کارت ملی الزامی نیست اما فرآیند رأی گیری و شمارش آرا را آسان تر می کند.

وی با بیان اینکه ثبت کد انتخاباتی کاندیداها نیز فرایند انتخابات را آسان تر می کند گفت: بنابراین در صورت امکان مردم کد انتخاباتی نامزد را نیز وارد کنند.

وزیر کشور اظهار کرد: از مردم عزیز می خواهم از حق خود استفاده کنند و به تعداد نامزدهایی که هر حوزه انتخابیه دارد رأی دهند به طور مثال در تهران به هر 30 نفر رأی دهند و از این حق خود به طور کامل استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet