هدر اصلی
1390/12/12 12:56:42
سرویس سیاسی
آیت‌الله هاشمی شاهرودی:

امروز مردم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب می‌دهند

عضو خبرگان رهبری انتخابات ملت ایران را نماد مردم سالاری دینی دانست و گفت: امروز مردم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب می‌دهند.
امروز مردم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب می‌دهند عضو خبرگان رهبری انتخابات ملت ایران را نماد مردم سالاری دینی دانست و گفت: امروز مردم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب می‌دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/16647.jpg امروز,مردم,پاسخ,محکمی,به,یاوه‌گویی‌های,دشمنان,نظام,و,انقلاب,می‌دهند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس، آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی پس از اینکه رای خود را به صندوق انداخت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ان‌شاء‌الله این انتخابات با شکوه هرچه بیشتر و بسیار عالی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم که همه مردم عزیز ایران اسلامی پای صندوق‌های رای حاضر شوند، یادآور شد: مردم ایران اسلامی در مناسبت‌های مختلف حضور خود را ثابت کرده و امروز نیز قطعا بار دیگر پایداری و حمایت همه جانبه خود را به رخ دنیا خواهند کشید.

عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه حضور مردم پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های دشمنان نظام و انقلاب خواهد بود، تصریح کرد: امیدواریم این انتخابات با شکوه‌تر و پرشورتر و با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای انجام گیرد.

وی این دوره از انتخابات را از جنبه‌‌های مختلف دارای حساسیت دانست و تاکید کرد: انتخابات ملت ایران نماد مردم سالاری دینی در دنیا به شمار می‌رود و کشورهای دیگر در بیداری اسلامی از حضور ملت ایران الگو می‌گیرند.

آیت‌الله هاشمی شاهرودی حضور مستمر و مداوم مردم در هر مناسبتی به ویژه در انتخابات را بسیار حساس و سرنوشت ساز دانست و افزود: این حضور به کل مردم مسلمان و جوانانی که در بیداری اسلامی تلاش می‌کنند، دلگرمی می‌دهد.

وی ابراز داشت: امیدواریم این نماد مردم سالاری دینی در کشور که به همت امام راحل بنیان گذاشته شده است، در دنیا فراگیر شده و به الگویی برای جهانیان تبدیل شود.

عضو خبرگان رهبری حضور مردم را سد محکمی در مقابل شایعه پراکنی‌ها و دشمنی‌های دشمنان عنوان کرد و افزود: دشمنان به دنبال این هستند در برخی کشورها که شرایط مطابق میل و خواسته آنها نیست به بهانه دموکراسی به اهداف شوم خود برسند.

وی با بیان اینکه حضور گسترده در انتخابات موجب می‌شود که جلوی شبهات گرفته شود، تاکید کرد: شکل انتخابات در نظام ما با آزادی انجام می‌گیرد و مردم‌سالاری ما امتیازات فراوانی نسبت به انتخابات تشریفاتی که مورد تاثیر پول و زور برگزار می‌شود، دارد.

هاشمی شاهرودی اظهار داشت: امیدواریم که انتخابات ما به الگویی کامل و جامع برای کشورهای اسلامی و غیر اسلامی تبدیل شود.

وی مجلس را مهم‌ترین نهاد سیاسی کشور دانست و تاکید کرد: امیدواریم کسانی که به عنوان نماینده به مجلس وارد می‌شوند، وظیفه سنگین خود را به نحو احسن انجام دهند.

عضو خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مجلس شورای اسلامی باید مانند بخش‌های دیگر نظام در دنیا الگو باشد، گفت: امیدواریم نمایندگان وظایفی که در پیشبرد اهداف امام و انقلاب و منویات مقام معظم رهبری بر عهده دارند را به نحو مطلوب انجام دهند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet