خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1390/12/12 13:13:10
سرویس سیاسی
آیت الله یزدی پس از انداختن رای خود به صندوق:

مردم حماسه‌ساز با شرکت در انتخابات چشم دشمن را کور کنند

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پس از انداختن رای خود به صندوق، گفت: امروز ملت شریف ایران باید با حضور پرشور خود در انتخابات به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کرده و حماسه‌ای دیگر ایجاد کنند و چشم دشمن را کور کنند.
مردم حماسه‌ساز با شرکت در انتخابات چشم دشمن را کور کنند رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پس از انداختن رای خود به صندوق، گفت: امروز ملت شریف ایران باید با حضور پرشور خود در انتخابات به وظیفه شرعی و ملی خود عمل کرده و حماسه‌ای دیگر ایجاد کنند و چشم دشمن را کور کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/16642.jpg مردم,حماسه‌ساز,با,شرکت,در,انتخابات,چشم,دشمن,را,کور,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، آیت‌الله محمد یزدی پس از شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای تثبیت نظام، حفظ اسلام و دین خدا مردم پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند و کسانی را که اصلح می‌دانند انتخاب کنند.

وی با اشاره به حدیث یدالله مع‌الجماعة گفت: هر چه اجتماع مردم پرشورتر و بیشتر باشد برکت الهی افزون‌تر خواهد شد.

یزدی با بیان این‌که «نفس حضور در انتخابات مطلوب است» افزود: مردم برای تثبیت نظام و خاموش کردن حرف‌های بیهوده کسانی که به دنبال آسیب به مملکت هستند در پای صندوق‌های رای حضور پیدا می‌کنند.

رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تاکید کرد: انتخاب نماینده اصلح مورد نظر است تا مجلسی داشته باشیم در خور جمهوری اسلامی ایران.

وی توجه به قانون اساسی و تنها نماینده حوزه انتخابیه نبودن را از ویژگی‌های یک نماینده اصلح دانست و گفت: نماینده باید مصالح عمومی را مدنظر قرار بگیرد تا موارد خاص؛ و نماینده باید نماینده کل کشور باشد.

یزدی تصریح کرد: نمایندگان باید نمایندگی را وظیفه اول خود بدانند تا با حضور در مجلس، اعتبار مجلس را حفظ کنند.

وی افزود: کسانی که دارای تخصص هستند کمتر به دیگران اعتماد کنند و بر اساس تخصص و تعهد خود تصمیم بگیرند چراکه مردم ما هوشیار هستند و سطح فکر و دید نمایندگان مجلس را درک می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا، یزدی خطاب به ناظران اجرایی انتخابات گفت: این رای‌ها امانت مردم است و باید در مورد هر رای که به صندوق انداخته می‌شود احکام امانت رعایت شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet