هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
این خبر تکمیل می شود؛

نتایج رسمی و قطعی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

سرویس سیاسی
نتایج قطعی و رسمی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را می توانید در خبرگزاری خانه ملت بخوانید.
شنبه 13 اسفند 1390 ساعت 09:01
نتایج رسمی و قطعی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نتایج قطعی و رسمی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را می توانید در خبرگزاری خانه ملت بخوانید. http://cdn.icana.ir/d/019/16753.jpg نتایج,رسمی,و,قطعی,نهمین,دوره,انتخابات,مجلس,شورای,اسلامی Icana

 به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت مستقر در ستاد انتخابات کشور، پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانه‌های بین‌المللی از این حضور کم‌نظیر، شمارش آراء در سراسر کشور آغاز شده است.

خبرگزاری خانه ملت نتایج قطعی نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور به صورت رسمی اعلام می شود را به شرح ذیل منتشر می‌کند: 

 

 نتایج حوزه های انتخابیه در روز سوم شمارش آراء  (دوشنبه  15/12/90)

 

حوزه انتخابیه ممسنی و رستم: آقای نوذر شفیعی با کسب ۷۳۷/۴۸ رأی از مجموع ۶۵۸/۱۱۴ آرای صحیح مأخوذه حائز اکثریت حداقل یک چهارم آرا شد.

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: آقایان سید احسن علوی با کسب ۰۰۵/۳۷ رأی و محمد اللهمرادی با کسب ۲۲۳/۳۳ رأی و سید مهدی فرشادان با کسب ۳۸۴/۳۲ رأی و سالار مرادی با کسب ۷۸۵/۲۹ رأی از مجموع ۴۶۴/۱۹۸ آرای صحیح مأخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.
 

 نتایج حوزه های انتخابیه در روز دوم شمارش آراء  (یکشنبه  14/12/90)

 

نتایج قطعی آرا در 12 حوزه انتخابیه

کهگیلویه و بهمئی و چرام:سیدعلی محمد بزرگواری با کسب ۶۲۴۹۷ رای از مجموع ۱۲۳۲۶۸ رای / نماینده مجلس هشتم: سیدعلی محمد بزرگواری

جیرفت و عنبرآبادی:فرج‌الله عارفی با کسب ۵۸۱۱۵ رای از مجموع ۱۵۶۴۸۳ رای / نماینده مجلس هشتم: علی اسلامی پناه

شهربابک:حسین فتاحی با کسب ۲۵۲۷۸ رای از مجموع ۴۴۲۸۲ رای / نماینده مجلس هشتم:مصطفی رضا حسینی قطب آبادی

زرند و کوهبنان:حسین امیری خامکانی با کسب ۳۴۹۹۸ رای از مجموع ۷۹۶۸۳ رای/ نماینده مجلس هشتم: حسین امیری خامکانی

اراک، کمیجان و خنداب:محمدحسن آصسری با کسب ۸۵۰۸۵ رای و عباس رجایی با کسب ۶۵۰۳۸ رای از مجموع ۲۳۶۷۱۴ رای / نمایندگان مجلس هشتم: عباس رجایی، سید احمد لطفی آشتیانی

اندیمشک:صیدعیسی دارایی با کسب ۶۳۲۱۱ رای از مجموع ۹۳۰۸۳ رای / نماینده مجلس هشتم: فریدون حسنوند

رامیان و آزادشهر:رضا صابری با کسب ۳۲۵۱۴ رای از مجموع ۹۲۶۲۳ رای / نماینده مجلس هشتم: مراد علی منصوری رضی

مسجدسلیمان، لالی، اندیکا هفتگل: اسماعیل جلیلی با کسب ۲۸۷۵۷ رای از مجموع ۹۹۰۰۷ رای / نماینده مجلس هشتم: امید وار رضایی میر قائد

مریوان و سروآبادامید کریمیان با کسب ۲۹۴۸۰ را از مجموع ۷۸۸۹۸ رای / نماینده مجلس هشتم: اقبال محمدی

ساوه و زرندیه:شهلا میرگلوبیات با کسب ۴۱۳۷۵ رای از مجموع ۱۱۴۰۸۶ رای / نماینده مجلس هشتم: حسین اسلامی

بروجرد:علاءالدین بروجردی با کسب ۴۱۱۵۳ رای از مجموع ۱۲۸۵۹۷ آرای صحیح ماخوذه حایز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا شده و هادی مقدسی با کسب ۳۰۰۴۶ و بهرام بیرانوند با کسب ۲۹۹۶۵ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. نمایندگان مجلس هشتم: علاءالدین بروجردی، هادی مقدسی

 

نتایج قطعی آرا در 22 حوزه انتخابیه

شبستر:علی علی لو با کسب ۲۱۴/۱۶ رأی از مجموع ۴۰۴/۵۹ رای / نماینده مجلس هشتم: علی مطهری

میاندوآب، شاهین دژ وتکاب:روح الله بیگی ئیلانلو با کسب ۲۶۰/۷۹ رأی و مهدی عیسی زاده با کسب ۴۸۱/۷۵ از مجموع ۷۸۳/۲۲۳ رای / نمایندگان: مجلس هشتم: جهانبخش محبی نیا، مهدی عیسی زاده

پیرانشهر و سردشت: رسول خضری با کسب ۸۴۰/۴۲ رأی از مجموع ۴۵۶/۹۶ رای/ نماینده مجلس هشتم: محمد علی پرتوی

 خلخال و کوثر:جلیل جعفری با کسب ۷۴۵/۲۳ رأی از مجموع ۴۲۲/۵۸ رای / نماینده مجلس هشتم: بشیر خالقی

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب:محمدرضا محسنی ثانی با کسب ۰۰۴/۵۳ رأی و رمضانعلی سبحانی فر با کسب ۹۳۳/۵۲ رأی از مجموع ۵۹۱/۲۰۹ رای / نمایندگان مجلس هشتم: محمد رضا محسنی ثانی، علی بروغنی

مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد:محمد مهدی برومندی با کسب ۰۵۷/۶۴ رأی از مجموع ۸۳۶/۱۹۰ رای/ نماینده مجلس هشتم: حسن شبان پور

سیرجان و بردسیر:شهباز حسن پور با کسب ۰۲۶/۶۹ رأی از مجموع ۲۰۴/۱۳۸ رای/ نماینده مجلس هشتم:شهباز حسن پور

سقز و بانه:محسن بیگلری با کسب ۴۲۷/۴۴ رأی از مجموع ۰۲۵/۱۲۳ رای/ نماینده مجلس هشتم: فخر الدین حیدری

 سروستان، کوار و خرامه:داریوش اسمعیلی با کسب ۵۶۳/۳۵ رأی از مجموع ۴۱۵/۹۹ رای / نماینده مجلس هشتم: نصرالله کوهی باغ اناری

جهرم:محمدرضا رضایی کوچی با کسب ۵۷۵/۵۳ رأی از مجموع ۸۱۶/۹۸ رای/ نماینده مجلس هشتم:محمد رضا رضایی کوچی

اردبیل، نمین، نیر و سرعین: منصور حقیقت پور با کسب ۲۶۸/۱۰۳ رأی و کمال الدین پیرمؤذن با کسب ۶۳۴/۹۰ از مجموع ۲۸۹/۲۵۶ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان مصطفی افضلی فرد با کسب ۷۸۴/۴۶ و سید کاظم موسوی با کسب ۷۲۳/۴۵ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نمایندگان مجلس هشتم: جواد صبور آقچه کندی،قاسم محمدی،سید کاظم موسوی

سمیرم:مسعود پیرمرادیان با کسب ۷۴۶/۱۰ رأی و بهروز جعفری با کسب ۳۴۲/۹ رأی از مجموع ۷۴۶/۴۳ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. /نماینده مجلس هشتم: بهروز جعفری

خرم آباد و دوره:ایرج عبدی با کسب ۵۶۲/۶۷ رأی از مجموع ۸۶۵/۲۴۹ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان ابراهیم آقا محمدی با کسب ۳۵۶/۳۹ و محمدرضا ملکشاهی راد با کسب ۹۲۰/۳۵ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نمایندگان مجلس هشتم: محمد رضا ملکشاهی راد، رضا رحیمی نسب

کرمانشاه:عبدالرضا مصری با کسب ۰۶۵/۱۴۴ رأی و سید سعید حیدری طیب با کسب ۶۴۴/۱۱۸ رأی از مجموع ۰۴۸/۳۴۱ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان جهانبخش امینی با کسب ۱۷۱/۷۶ و محمد رزم با کسب ۲۲۲/۶۵ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. /نمایندگان مجلس هشتم: جهانبخش امینی، محمد رضا شعبانی، محمد کرمی راد

مهریز و بافق وابرکوه و خاتم و بهاباد: دخیل عباس زارع زاده مهریزی با کسب ۰۰۲/۲۴ رأی و کاظم فرهمند با کسب ۴۱۹/۲۳ رأی از مجموع ۲۱۹/۹۹ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نماینده مجلس هشتم: کاظم فرهمند

 دشت آزادگان و هویزه: ناصر صالحی نسب با کسب ۲۳۴/۱۵ رأی و هاشم سواری با کسب ۴۰۱/۱۳ رأی از مجموع ۴۲۸/۷۳ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. /نماینده مجلس هشتم: هاشم سواری

تویسرکان:آقایان مرتضی فضلعلی با کسب ۱۳۶/۹ رأی و کاظم سلیمی با کسب ۳۷۴/۶ رأی از مجموع ۰۶۳/۶۰ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. / نماینده مجلس هشتم: شهریار طاهر پور

اهواز وباوی: سید شریف حسینی با کسب ۸۸۰/۲۰۹ رأی از مجموع ۱۰۸/۴۵۷ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان سید شکرخدا موسوی با کسب ۹۸۳/۹۸ و شبیب جویجری با کسب ۹۰۹/۹۸ و ناصر سودانی با کسب ۷۱۴/۹۲ و محمد جعفر فلسفی با کسب ۰۴۶/۸۴ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. / نمایندگان مجلس هشتم: سید شریف حسینی، شبیب جویجری، ناصر سودانی

ایذه و باغملک: حجت الله درویش پور با کسب ۹۸۰/۳۸ رأی و سید هادی طباطبائی با کسب ۱۳۸/۲۹ رأی از مجموع ۲۰۵/۱۵۶ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. / نماینده مجلس هشتم:علیرضا دهقانی

پلدختر:علی کائیدی با کسب ۹۱۹/۱۱ رأی و سید حمیدرضا کاظمی با کسب ۷۱۵/۱۰ رأی از مجموع ۸۹۵/۵۱ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.  / نماینده مجلس هشتم: علی کائیدی

رشت:آقایان حسن تأمینی لیچائی با کسب ۱۹۲/۸۰ رأی از مجموع ۶۱۶/۲۶۵ آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی با کسب ۱۸۲/۵۷ و سید علی آقازاده دافساری با کسب ۳۴۷/۵۱ و غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی با کسب ۱۴۱/۴۸ و نظر علی علیزاده با کسب ۲۷۳/۳۳ به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. / نمایندگان مجلس هشتم: حسن تامینی لیچایی، سید علی آقازاده دافساری، جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی

 اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: حمیدرضا عزیزی فارسانی با کسب ۱۶۰/۳۶ رأی و علی یوسف پور با کسب ۵۷۵/۳۵ رأی از مجموع ۲۶۹/۱۴۹ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.نماینده مجلس هشتم: نورالله حیدری دستنایی  

 

نتایج قطعی آرا در 14 حوزه انتخابیه

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب:فتح اله حسینی با کسب ۳۱۰/۲۵ رأی از مجموع ۷۷۳/۱۰۰ رای/نماینده مجلس هشتم:فرهاد تجری

گناباد و بجستان:آقای محمد رجائی باغ سیائی با کسب ۱۰۲/۲۷ رأی از مجموع ۱۰۲/۶۱ رای/ نماینده مجلس هشتم:مهدی مهدی زاده

شادگان:عبدالله تمیمی با کسب ۹۸۴/۲۱ رأی از مجموع ۵۵۳/۶۸ رای / نماینده مجلس هشتم: مجید ناصری نژاد

گچساران:غلامرضا تاج گردون با کسب ۹۷۴/۳۴ رأی از مجموع ۴۶۳/۹۱ رای / نماینده مجلس هشتم: سید قدرتالله حسینی پور

شهرضا و دهاقان:عوض حیدرپور شهرضایی با کسب ۷۳۷/۲۰ رأی از مجموع ۷۶۴/۷۶ رای/ نماینده مجلس هشتم:عوض حیدر پور شهرضایی

نقده و اشنویه:عبدالکریم حسین زاده با کسب ۱۶۵/۳۱ رأی از مجموع ۷۹۲/۹۷ رای / نماینده مجلس هشتم:علی زنجانی حسنلویی

فسا:محمد حسن دوکانی آغچغلو با کسب ۸۰۱/۴۱ رأی از مجموع ۸۰۴/۱۰۴ رای/ نماینده مجلس هشتم: محمد دوگانی آغچغلو

ملکان:آقای شهروز افخمی با کسب ۰۱۰/۳۰ رأی از مجموع ۷۵۹/۵۸ رای / نماینده مجلس هشتم:سلمان خدادادی

هشترود و چاراویماق:غلامحسین شیری علی آباد با کسب ۷۷۵/۲۵ رأی از مجموع ۱۷۸/۵۱ رای / نماینده مجلس هشتم: غفار اسماعیلی

نیشابور و تخت جلگه:آقایان حسین سبحانی نیا با کسب ۰۷۹/۷۸ رأی و علی مروی با کسب ۵۲۷/۷۱ رأی از مجموع ۵۳۲/۲۳۴ رای/ نماینده مجلس هشتم: حسین سبحانی نیا، سید علی حسینی

طوالش، رضوانشهر و ماسال:بهمن محمد یاری با کسب ۸۱۲/۳۹ رأی و احسن الله راد مهر با کسب ۶۵۲/۳۷ رأی از مجموع ۲۱۴/۱۸۴ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. نماینده مجلس هشتم: بهمن محمد یاری

تنکابن، رامسر و عباس آباد:شمس الله شریعت نژاد با کسب ۶۹۸/۲۷ رأی و علی شمس با کسب ۵۷۹/۲۴ رأی از مجموع ۷۰۹/۱۲۴ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نماینده مجلس هشتم: ابوالفتح نیکنام

دزفول:محمد علی قاسمی با کسب ۳۱۵/۳۶ رأی و عباس پاپی زاده پالنگان با کسب ۱۵۸/۳۳ رأی از مجموع ۴۵۴/۱۵۱ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نماینده مجلس هشتم: سید احمد آوایی

لنجان:مجید منصوری بیدکالی با کسب ۹۲۷/۲۲ رأی و محسن کوهکن ریزی با کسب ۹۲۲/۱۹ رأی از مجموع ۵۹۴/۱۰۲ آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نماینده مجلس هشتم: محسن کوهکن ریزی

 

نتایج قطعی آرا در 10 حوزه انتخابیه

 مرند و جلفا:محمد حسن نژاد با کسب 50586 رأی از مجموع 139647 رای/ نماینده مجلس هشتم: سیروس سازدار

کرج:عزیز اکبریان با کسب 179589 رأی و محمد جواد کولیوند با کسب ۰۶۳ ۱۶۵ رأی از مجموع 485055 رای/ نماینده مجلس هشتم: عزیز اکبریان، فاطمه آجرلو

گرمسار و آرادان:غلامرضا کاتب با کسب 16672 رأی از مجموع 41402 رای/ نماینده مجلس هشتم: عبدالرضا ترابی

قائم شهر و سوادکوه و جویبار:کمال علی پورخنکداری با کسب 57449 رأی و سیدهادی حسینی با کسب 56557 رأی از مجموع 202870 رای/ نماینده مجلس هشتم: سیدعلی ادیانی‌راد، عزت‌الله اکبری‌تالارپشتی

خدابنده:سید محمدعلی موسوی با کسب 41741 رأی از مجموع 91202 رای/نماینده مجلس هشتم: سیدفاضل موسوی

تربت جام، تایباد و باخرز:غلامرضا اسدالهی با کسب 112387 رأی از مجموع 209537 رای/ نماینده مجلس هشتم: غلامرضا اسداللهی

لارستان،خنج و گراش: جمشید جعفر پور با کسب 55847 رأی از مجموع 132322 رای/ نماینده مجلس هشتم: علی‌اصغر حسنی

دشتستان:سیدمهدی موسوی‌نژاد با کسب 46614 رأی از مجموع 111861 رای/ نماینده مجلس هشتم: ایوب پاپری‌مقدم

فیروزرآباد، قیر، کازرین و فراشبند:نادر فریدونی با کسب 64026 رأی از مجموع 133885 رای/ نماینده مجلس هشتم: سیدیونس موسوی‌سرچشمه

اصفهان:حسن کامران دستجردی با کسب 229420 رأی و احمد سالک کاشانی با کسب 169677 رأی، نیره اخوان بیطرف با کسب 165810 رأی و عباس مقتدائی خوراسگانی با کسب 156939 رأی و از مجموع 614358 رای حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و حمیدرضا فولادگر با کسب 130898 رأی و مرتضی طلائی با کسب 123302 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

 

 نتایج قطعی آرا در 11 حوزه انتخابیه

 ابهر و خرمدره:محمد رضا خان‌محمدی‌خرمی با کسب ۳۳۹/۵۲ رأی از مجموع ۹۷۳/۱۱۷ رای/ مجلس هشتم: احمد مهدوی ابهری

خاش:حمیدرضا پشنگ با کسب ۶۱۹/۵۶ رأی از مجموع ۷۸۴/۱۰۸ آرا/ مجلس هشتم: حمیدرضا پشنگ

خواف و رشتخوار:  محمود نگهبان سلامی با کسب ۷۲۸/۳۸ رأی از مجموع ۸۸۰/۱۰۸ رای/ مجلس هشتم: محمد رضا سجادیان

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب:محمدرضا امیری کهنوج با کسب ۵۵۴/۹۲ رأی از مجموع ۳۳۷/۱۶۵ رای/ مجلس هشتم: محمدرضا امیری کهنوج

دلفان و سلسله:حجت اله خدایی سوری با کسب ۷۲۲/۳۹ رأی از مجموع ۱۸۸/۱۱۷ رای/ مجلس هشتم: محمد محمدی

اقلیت دینی زرتشتیان:اسفندیار اختیاری کسنویه یزد با کسب ۹۴۰/۴ رأی از مجموع ۶۰۴/۶ رای/ مجلس هشتم: اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

اقلیت دینی ارامنه شمال:کارن خانلری با کسب ۸۵۷/۱۰ رأی از مجموع ۹۲۷/۱۱ رای/ مجلس هشتم: گیورک وارتان

اقلیت دینی آشوری کلدانی:یوناتن بت کلیا با کسب ۵۲۱/۲ رأی از مجموع ۲۵۹/۴ رای/ مجلس هشتم: یوناتن بت کلیا

اقلیت دینی کلیمیان:  سیامک مره صدق با کسب ۹۳۴/۲ رأی از مجموع ۲۴۰/۳ رای/ مجلس هشتم: سیامک مره صدق

تبریز، آذرشهر و اسکو:محمد حسین فرهنگی با کسب ۶۴۲/۱۸۸ رأی و مسعود پزشکیان با کسب ۵۰۱/۱۵۹ رأی و علیرضا منادی سفیدان با کسب ۳۸۸/۱۵۴ رأی از مجموع ۴۳۲/۵۸۸ رای حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و رضا رحمانی با کسب ۸۵۷/۱۱۰ رأی و محمد اسماعیل سعیدی با کسب ۷۶۰/۱۰۵ رأی و میر هادی قره سید رومیانی با کسب ۶۱۹/۸۱ رأی و علی آجودان زاده با کسب ۶۰۷/۷۶ رأی و رسول جلیل زاده با کسب ۷۱۱/۷۵ و خانم عشرت شایق با کسب ۰۳۹/۷۲ رأی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. / مجلس هشتم: محمد حسین فرهنگی، مسعودپزشکیان، شکوراکبرنژاد، علیرضا منادی سپیدان، رضا رحمانی

بهبهان: عزیزاله سالاری با کسب ۷۹۹/۱۴ رأی و محمد باقر شریعتی با کسب ۶۱۳/۱۲ رأی از مجموع ۲۴۷/۸۵ رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./  مجلس هشتم: سیدهادی محمد موحد

 

نتایج قطعی آرا در 6  حوزه انتخابیه

 کازرون:شاهین محمد صادقی با کسب 915/62 رأی از مجموع 980/153 رای/ نماینده مجلس هشتم: غلامرضا دهقان ناصرآبادی

قزوین،آبیک و البرز:داود محمدی با کسب 632/145 رأی و سید مرتضی حسینی با کسب 467/122 رأی از مجموع 077/324 رای/ نماینده مجلس هشتم: سید محمد حسین ابوترابی فرد و قدرت الله علیخانی

رامهرمز و رامشیر:شمس‌اله بهمئی با کسب 738/33 رأی از مجموع 696/96 رای/ نماینده مجلس هشتم: سید ناصر موسوی

سپیدان:سیدعنایت اله هاشمی با کسب 979/22 رأی از مجموع 703/70 رای/ نماینده مجلس هشتم: سید عنایت الله هاشمی

بندرعباس، قشم، ابوموسی، خمیر و حاجی آباد:آقایان ابوالقاسم جراره با کسب 271/127 رأی و محمد آشوری تازیانی با کسب 895/112 رأی و منصور آرامی با کسب 096/102 رأی از مجموع 819/322 رای/ نماینده مجلس هشتم: محمد آشوری تازیانی، سید مصطفی ذوالقدر و محمد امین فرج زاده

شیراز:آقایان ضرغام صادقی با کسب 452/148 رأی و جعفر قادری با کسب 336/122 رأی و سیداحمدرضا دستغیب با کسب 697/121 رأی از مجموع 149/419 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان سیدحسین ذوالانوار با کسب 320/107 رأی و محسن مکارم با کسب 933/98 رأی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند/ نماینده مجلس هشتم: سید احمدرضا دستغیب(فخر الدین)، سید احمد رضا دستغیب( علی اصغر)، سید حسین ذوالانوار و جعفر قادری

 

نتایج قطعی آرا در 2 حوزه انتخابیه

رفسنجان وانار:حسین آذین با کسب 687/54 رأی از مجموع 578/123 رای / نماینده مجلس هشتم: حسین هاشمیان

ارامنه جنوب:روبرت بگلریان با کسب 612/2 رأی از مجموع 612/2 رای / نماینده مجلس هشتم: روبرت بگلریان

 

 نتایج قطعی 1 حوزه انتخابیه 

مشهد و کلات: سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی با کسب 405/330 رأی و سید هاشم بنی هاشمی چهارم با کسب 635/244 رأی و نصراله پژمان فر با کسب 487/236 رأی از مجموع 808/904 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان جواد کریمی قدوسی با کسب 963/218 رأی و جواد آرین منش با کسب 340/184 رأی و عفت شریعتی کوه بنانی با کسب 324/177 رأی و محمد حسین حسین زاده بحرینی با کسب 756/158 رأی به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. نمایندگان مجلس هشتم:

 

نتایج قطعی 1 حوزه انتخابیه 

بویراحمد و دنا: غلام محمد زارعی با کسب رأی 62/805 از مجموع 211/170 رای / نماینده مجلس هشتم:

 

 

  نتایج حوزه های انتخابیه در روزاول شمارش آراء  (شنبه  13/12/90)

نتایج  قطعی آرا در هفت حوزه انتخابیه

سنقر: محمدابراهیم محبی با کسب 18 هزارو 788 رای از مجموع 49 هزار و 275  رای / نماینده مجلس هشتم: صمد فدایی

اردکان: محمدرضا تابش  با کسب 25 هزارو 945 رای ازمجموع 39 هزار و 830 رای  / نماینده مجلس هشتم: محمدرضا تابش  

بناب: محمد باقری با کسب 33 هزار و 912 رای از مجموع 75هزار و 762 رای  /نماینده مجلس هشتم:ضیاء الله اعزازی ملکی

سمنان و مهدیشهر: علیرضا خسروی با کسب 31 هزار و 615 رای ازمجموع 84 هزار و 837 رای /نماینده مجلس هشتم: مصطفی کواکبیان

دامغان: عبدالرحمان رستمیان  با کسب 16 هزار و 974 رای از مجموع 48 هزار و 674 رای /نماینده مجلس هشتم: حسن ملک محمدی

خمین: محمد ابراهیم رضایی با کسب 27 هزار و 227 رای از مجموع 54 هزار و 630 رای /نماینده مجلس هشتم: محمد حسین مقیمی

آستانه اشرفیه: محمد حسین قربانی با کسب 22 هزار و 76 رای از مجموع 62 هزار و 21 رای / نماینده مجلس هشتم: سیدمهدی صادق

 

نتایج قطعی آرا در 14 حوزه انتخابیه

میانه: محمدعلی مددی  با کسب 44 هزار و 850 رای و سید بهلول حسینی با کسب 25 هزار و 848 رای از مجموع 88 هزار رای / نماینده مجلس هشتم: سید حسین هاشمی

اسد آباد: بهروز نعمتی با کسب 26 هزار و 129 رای از مجموع 53 هزار و 970 رای/ نماینده مجلس هشتم: اکبر رنجبرزاده

مهاباد: عثمان احمدی با کسب 48 هزار و 128 رای از مجموع 86 هزار و 965 رای / نماینده مجلس هشتم: جلال محمود زاده

قائنات: جواد هروی با کسب 31 هزار و 717 رای از مجموع 83 هزار و 770 رای / نماینده مجلس هشتم: موسی قربانی

مبارکه: علی ایرانپور با کسب 17 هزار و 843 رای از مجموع 64 هزار و 246 رای/  نماینده مجلس هشتم: سید علی محمد موسوی مبارکه

شهرکرد: سید سعید زمانیان دهکردی با کسب 62 هزار و 765 رای از مجموع 153 هزار و 514 رای / نماینده مجلس هشتم: نصرالله ترابی قهفرحی 

قم: علی اردشیر لاریجانی با کسب 270 هزار و 382 رای؛ رضا آشتیانی عراقی با کسب یکصد و 64 هزار و 219 رای و احمد امیر آبادی فراهانی با کسب 147 هزار و 765 رای از مجموع 414 هزار و 865 رای / نمایندگان مجلس هشتم: علی اردشیر لاریجانی، علی بنایی، رضا آشتیانی عراقی

بوکان: محمد قسیم عثمانی با کسب 68 هزار و 191 رای از مجموع 97 هزار و 791 رای / نماینده مجلس هشتم:محمد قسیم عثمانی

کلیبر، بخش هوراند و خداآفرین: ارسلان فتحی پور با کسب 29 هزار و 879 رای از مجموع 63 هزار و 41 رای / نماینده مجلس هشتم: ارسلان فتحی پور

گرمی: میرقسمت موسوی اصل با کسب 18 هزار و 4 رای از مجموع 49 هزار و 834  رای / نماینده مجلس هشتم: ولی اسماعیلی

صومعه سرا: حمیدرضا خصوصی ثانی با کسب 39 هزار و 135 رای از مجموع 86 هزار و 396 رای / نماینده مجلس هشتم: سید کاظم دلخوش اباتری

 تفت و میبد: سید جلال یحیی زاده فیروزآباد با کسب 25 هزار و 382 هزار رای از مجموع 58 هزار و 102 رای / نماینده مجلس هشتم: سید جلال یحیی زاده فیروزآباد

رودبار: عطاء الله حکیمی با کسب 27 هزار و 728 رای از مجموع 64 هزار و 17 رای / نماینده مجلس هشتم: صمد مرعشی

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: محمدعلی عبدالله زاده با کسب 43 هزار و 198 رای از مجموع 90 هزار و 808  رای / نماینده مجلس هشتم: محمد کریم عابدی

 

 

نتایج قطعی آرا در 16 حوزه انتخابیه

اقلید:‌ الیاس طاهری  با کسب 21 هزار و 875 رای از مجموع 52 هزار و 701 رای / نماینده مجلس هشتم: ابوالقاسم رحمانی

آستارا: صفر نعیمی رز با کسب 24 هزار و 62 رای از مجموع آرای 47 هزار و 811 رای / نماینده مجلس هشتم: فرهاد دلق پوش

ماکو، چالدران، پلدشت و شوط: محمد علیپور با کسب 37 هزار و 63 رای از مجموع 109 هزار و 228 رای / نماینده مجلس هشتم: سلیمان جعفر زاده  

خمینی شهر: محسن صرامی فروشان با کسب 31 هزار و 299 رای از مجموع یکصد هزار و 577 رای/ نماینده مجلس هشتم:  سید محمد جواد ابطحی

نوشهر و چالوس: قاسم احمدی لاشکی با کسب 58 هزار و 968 رای از مجموع 129 هزار و 680 رای / نماینده مجلس هشتم: انوشیروان محسنی بند پی

تاکستان: رجب رحمانی با کسب 37 هزار و 643 رای از مجموع 92 هزار و 920 رای / نماینده مجلس هشتم: امیر طاهرخانی

علی آباد: رحمت الله نوروزی با کسب 38 هزار و 520 رای از مجموع 78 هزار و 30  رای / نماینده مجلس هشتم: اسد الله قره خانی الوستانی

فلاورجان:‌ سید ناصر موسوی لارگانی با کسب 83 هزار و 801 رای از مجموع 106 هزار و 496 رای / نماینده مجلس هشتم: سید ناصر موسوی لارگانی

سراب: مهناز بهمنی با کسب 31 هزار و 38 رای از مجموع 66 هزار و 754 رای / نماینده مجلس هشتم: مجید نصیر پور سردهایی

بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان: حبیب آقاجری با کسب 43 هزار و 102 رای از مجموع 143 هزار و 197 رای / نماینده مجلس هشتم: خلیل حیات مقدم

بابل: علی اکبر ناصری با کسب 103 هزار و 711 رای و نیاز آذری با کسب 83 هزار و 384 رای از مجموع 231 هزار و 68 رای / نمایندگان مجلس هشتم: علی کریمی فیروزجایی، محسن نریمان  

مشکین شهر: یونس اسدی با کسب 26 هزار و 107 رای از مجموع 80 هزار و 648 رای / نماینده مجلس هشتم: یونس اسدی

ایرانشهر: محمدسعید اربابی با 57 هزار و 713 رای از مجموع 214 هزار و 181 رای / نماینده مجلس هشتم: محد قیوم دهقانی

 

منتخبانی که تا این ساعت (12:00 - 13اسفند) به مرحله دوم انتخابات راه یافته اند به شرح ذیل است:

آباده، بوانات و خرمبید: علی اصغر عزیزخانی با 20 هزار و 439 رای و رحیم زارع با کسب 14 هزار و 468 رای از مجموع 102 هزار و 361  رای / نماینده مجلس هشتم: داوود محمد جانی

تفرش، آشتیان و فراهان: کاظم سپاسی آشتیانی با کسب 11 هزار و 567 رای و عباس صالحی با کسب 11 هزار و 231 رای از مجموع 49 هزار و 133 رای / نماینده مجلس هشتم: بهمن اخوان

دهلران، دره شهر و آبدانان: علی محمد احمدی با کسب 21 هزار و 39 رای و امین دوست محمدی با کسب 16 هزار و 81 رای از مجموع 103 هزار و 798 رای / نماینده مجلس هشتم: علی عزتی  

 

نتایج قطعی آرا در 17 حوزه انتخابیه

 بروجن: امیرعباس سلطانی با کسب 24 هزار و 465 رای از مجموع 67 هزارو 171 رای / نماینده مجلس هشتم: سیروس برنا بلداجی

دشتی و تنگستان: سید محمد مهدی پور فاطمی با کسب 29 هزار و 990 رای از مجموع 84 هزار و 898 رای / نماینده مجلس هشتم: سید محمد مهدی پور فاطمی

نائین، خور و بیابنک: سید حمیدرضا طباطبایی نائینی با کسب 13 هزار و 287 رای از مجموع 35 هزار و 250 رای / مجلس هشتم: حسین حسنی بافرانی

نهاوند: مهدی سنایی با کسب 40 هزار و 542 رای از مجموع 94 هزار و 385 رای / مجلس هشتم: مهدی سنایی

بیرجند و درمیان: سید محمد باقر عبادی با کسب 65 هزار و 342 رای از مجموع 155 هزار و 343 رای / مجلس هشتم: حسین ابراهیمی

لامرد و مهر: سید موسی موسوی با کسب 30 هزار و 260 رای از مجموع 79 هزار و 654 رای / مجلس هشتم: مرحوم محمد علی حیاتی

بوئین زهرا: روح الله عباس پور با کسب 37 هزار و 440 رای از مجموع 82 هزار و 125 رای / مجلس هشتم: روح الله عباس پور

بم، ریگان، فهرج و نرمان شیر: موسی غضنفرآبادی با کسب 94 هزار و 310 رای از مجموع 140 هزار و 466 رای / مجلس هشتم: موسی غضنفرآبادی

بوشهر، چنگاور و دیلم: عبدالکریم جمیری با کسب 47 هزار و 538 رای از مجموع 122 هزار و 407 رای / مجلس هشتم: غلامعلی میگلی نژاد

درگز: حسین محمدزاده با کسب 19 هزار و 168 رای از مجموع 37 هزار و 138 رای / مجلس هشتم: محمد علی دلاور

استهبان و نیریز: محمد سقایی با کسب 40 هزار و 572 رای از مجموع 97 هزار و 279 رای / مجلس هشتم: محمد سقایی

مراغه و عجب شیر: مهدی داوتگری با کسب 92 هزار و 215 رای از مجموع 152 هزار و 785 رای / مجلس هشتم: یوسف نجفی

گلپایگان و خوانسار: سید محمد حسین محمدی با کسب 14 هزار و 365 رای از مجموع 46 هزار و 232 رای / مجلس هشتم: محمد ابراهیم نکونام

اسفراین: هادی قوامی با کسب 34 هزار و 962 رای از مجموع 69 هزار و 392 رای / مجلس هشتم: هادی قوامی

شیروان: عبدالرضا عزیزی با کسب 38 هزار و 811 رای از مجموع 73 هزار و 929 رای / مجلس هشتم: محمد رضا حسین نژاد دوین

چابهار، کنارک و نیک شهر: یعقوب جدگال با کسب 63 هزار و 452 رای از مجموع 157 هزار و 644 رای / مجلس هشتم: یعقوب جدگال

کرمان و راور: محمدمهدی زاهدی با کسب 150 هزار و 825 رای و محمدرضا پورابراهیمی داورانی با کسب 102 هزار و 748 رای از مجموع 279 هزار و 977 رای / مجلس هشتم: غلامرضا کرمی، محمد علی کریمی

 ملایر: علی نعمت چهار دولی با کسب 44 هزار و 829 رای از مجموع 122 هزار و 350 رای و همچنین حسن وفایی با کسب 28 هزار و 361 رای و احمدآریایی نژاد با کسب 28 هزار 303 رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ مجلس هشتم:امین حسین رحیمی، حسن ونایی

 

 نتایج قطعی آرا در 12 حوزه انتخابیه

نهبندان و سربیشه: آقای مراد هاشم زهی با کسب 534/14 رأی از مجموع 469/54 رای / نماینده مجلس هشتم: محمد رضا صابری

بهار و کبودرآهنگ: آقای محمد علی پور مختاربا کسب 892/45 رأی از مجموع 739/136 رای / نماینده مجلس هشتم: عیسی جعفری

نور و محمودآباد: آقای عبدالوحید فیاضی با کسب 680/56 رأی از مجموع 557/119 رای/ نماینده مجلس هشتم: احمد ناطق نوری

فومن و شفت: آقای ناصر عاشوری قلعه رودخانی با کسب 379/47 رأی از مجموع 455/100 رای / نماینده مجلس هشتم: علی میرزایی فلاح آبادی

بابلسر و فریدونکنار: آقای مقداد نجف نژاد با کسب 388/48 رأی از مجموع 032/99 رای / نماینده مجلس هشتم: مقداد نجف نژاد

ساری ومیاندرود:‌ آقایان محمد دامادی با کسب 731/93 رأی و سید رمضان شجاعی کیاسری با کسب 174/62 رأی از مجموع 480/234 رای / نمایندگان مجلس هشتم: سید رمضان شجاعی کیاسری، علی اصغر یوسف نژاد

زاهدان: آقایان حسینعلی شهریاری با کسب 601/110 رأی و ناصر کاشانی با کسب 065/81 رأی از مجموع 621/215 رای /نمایندگان مجلس هشتم: حسینعلی شهریاری، پیمان فروزش

بستان آباد: آقای غلامرضا نوری قزلجه با کسب 203/17 رأی از مجموع 598/56 رای / نماینده مجلس هشتم: احد خیری

قوچان و فاروج:‌ آقای هادی شوشتری با کسب 172/47 رأی از مجموع 397/109 رای / نماینده مجلس هشتم: نصرالله کمالیان

گرگان و آق قلا:‌ آقای سید علی طاهری با کسب 501/74 رأی از مجموع 534/244 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان عبدالحسین ناصری با کسب 223/50 و عیسی امامی با کسب 312/43 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نمایندگان مجلس هشتم: سید علی طاهری، عبدالحسین ناصری

همدان و فامنین: آقای امیر خجسته با کسب 120/83 رأی از مجموع 746/247 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان سید محمد کاظم حجازی با کسب 819/56 و ابراهیم کارخانه با کسب 589/53 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نمایندگان مجلس هشتم: سید محمد کاظم حجازی

آبادان: آقای جواد سعدون زاده با کسب 538/27 رأی از مجموع 552/102 آرای صحیح مأخوذه حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده و آقایان محمد سعید انصاری با کسب 792/24 و سید حسن دهدشتی با کسب 510/24 و غلامرضا شرفی با کسب 175/21 و جلیل مختار با کسب 626/20 به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نمایندگان مجلس هشتم:سید حسین دهدشتی، عبدالله کعبی، سید علی موسوی جرف

دورود و ازنا: آقایان حسین گودرزی با کسب 482/16 رأی و عباس قائید رحمت با کسب 147/16 رأی از مجموع 964/109 آرای صحیح مأخوذه، به مرحله دوم انتخابات راه یافتند./ نمایندگان مجلس هشتم:عزت الله دهقانی

 

نتایج قطعی آرا در 23 حوزه انتخابیه

بافت،رابر،وارزویه:علی منظری توکلی با کسب44279رأی ازمجموع83451رای/نماینده مجلس هشتم: محمد تقی بختیاری

شازند:قاسم عزیزی با کسب 21978 رأی از مجموع 61384 رای/نماینده مجلس هشتم:محمود احمدی بیغش

خوی‌وچایپاره:مویدحسینی‌صدرباکسب78149رأی‌ازمجموع180446رای/نماینده‌مجلس‌هشتم:موید حسینی صدر

پارس‌آباد و بیله‌سوار:حبیب برومند داشقاپو با کسب 43416 رأی از مجموع 119863 رای / نماینده مجلس هشتم: وکیل سپه اجیرلو

یزدوصدوق:محمدصالح جوکاربا کسب79401 رأی ازمجموع 193373رای/نماینده‌مجلس‌هشتم:علی اکبراولیا

ورزقان الهوردی:دهقانی با کسب 17575 رأی از مجموع 31832 رای / نماینده مجلس هشتم: رضا علیزاده

سلماس:علی‌اکبر آقایی مغانجوقی با کسب 42026 رأی از مجموع 94264 رای / نماینده مجلس هشتم: علی اکبر آقایی مغانجویی

داراب و زرین‌دشت:نبی‌الله احمدی با کسب 60478 رأی از مجموع 128994 رای / نماینده مجلس هشتم: محمد مهدی افشاری

ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد:مفید کیایی‌نژاد با کسب 42183 رأی از مجموع 139253 رای / نماینده مجلس هشتم: محمد حسین نژاد فلاح

کوهدشت:الهیار ملکشاهی با کسب 47088 رأی ازمجموع113831 رای / نماینده مجلس هشتم: علی شاهرخی

فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد رضویه:احمد سجادی با کسب 38884 رأی از مجموع 133140 رای/ نماینده مجلس هشتم:  سید حسین حسینی

کاشان و آران و بیدگل:عباسعلی منصوری با کسب 49196 رأی از مجموع 171504 رای / نماینده مجلس هشتم: اصغر گرانمایه پور

محلات ودلیجان:علیرضاسلیمی با کسب 17525 رأی ازمجموع 38528 رای/نماینده مجلس هشتم:علیرضا سلیمی

رباط ‌کریم و بهارستان:ابراهیم نکو با کسب 69601 رأی از مجموع 199516 رای / نماینده مجلس هشتم: حسن نوروزی

آمل:عزت‌الله یوسفیان‌ملا با کسب 88377 رأی از مجموع 169168 رای / نماینده مجلس هشتم: عزت الله یوسفیان ملا

لنگرود:مهرداد بائوج لاهوتی با کسب 22902 رأی از مجموع 70670 رای / نماینده مجلس هشتم: مهرداد بائوج لاهوتی

کاشمر:محمد اسماعیل نیا با کسب61555 رأی از مجموع 1469200رای/نماینده مجلس هشتم:محمدرضا خباز

فریدن، فریدونشهر و چادگان:محمدعلی اسفنانی با کسب 34693 رأی از مجموع 87918 رای / نماینده مجلس هشتم: بهمن محمدی

رزن:عطاالله سلطانی صبوربا کسب 29096 رأی ازمجموع 58340 رای/نماینده مجلس هشتم:محمد مهدی مفتح

گنبدکاووس:سلیمان عباسی با کسب 47402رأی ازمجموع151325رای/نماینده مجلس هشتم: عبدالله رستگار

شهریار، قدس و ملارد: حسین گروسی با کسب 105196 رأی از مجموع 348377 رای / نماینده مجلس هشتم: حسین گروسی

بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان و گرمه:موسی‌الرضا ثروتی با کسب 109532 رأی و قاسم جعفری با کسب 64710 رأی از مجموع 229233 رای / نمایندگان مجلس هشتم: محمد مهدی شهریاری، موسی‌الرضا ثروتی

زابل، زهک و هیرمند:سیدباقر حسینی با کسب 64267 رأی و رضا نجفی با کسب 46844 رأی از مجموع 178672 رای / نمایندگان مجلس هشتم: احمد علی کیخا، عباسعلی نورا

 

نتایج قطعی آرا در 35 حوزه انتخابیه

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان:محمدجواد نظری‌مهر با کسب ۳۸۹۲۴ رأی از مجموع ۱۴۳۹۰۱ رای/نماینده مجلس هشتم: محمد جواد نظری مهر

رودسر و املش:محمد مهدی رهبری با کسب ۴۳۰۳۵ رأی از مجموع ۱۱۰۶۴۳ رای/نماینده مجلس هشتم: اسد الله عباسی

تربت‌حیدریه، زاوه و مه‌ولات:ابوالقاسم خسروی سهل‌آبادی با کسب ۸۲۰۷۴ رأی از مجموع ۱۴۸۲۹۳رای/نماینده مجلس هشتم: محمد علی رضایی

دماوند و فیروزکوه:شاهرخ رامین با کسب ۱۷۷۶۰ رأی از مجموع ۶۳۹۹۶ رای/ نماینده مجلس هشتم: شاهرخ رامین

بندر لنگه، بستک و پارسیان:احمد جباری با کسب ۵۲۷۶۴ رأی از مجموع ۱۰۳۶۰۹ رای/ نماینده مجلس هشتم: احمد جباری

لاهیجان و سیاهکل:ایرج ندیمی با کسب ۳۳۸۶۰ رأی از مجموع ۱۰۰۳۳۶رای/نماینده مجلس هشتم: یوسف قاسمی گولک

میناب،رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد:سیدعبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب ۱۰۱۳۱۸ رأی از مجموع ۲۲۴۵۵۸ رای/نماینده مجلس هشتم: سید علی میر خلیلی

دیر، کنگان و جم:موسی احمدی با کسب ۳۴۵۷۶ رأی از مجموع ۹۹۷۲۱ رای / نماینده مجلس هشتم: عسکر جلالیان

مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه‌تپه:عبدالکریم رجبی با کسب ۴۷۵۰۰ رأی از مجموع ۱۶۰۷۵۷ رای/ نماینده مجلس هشتم: سید نجیب حسینی

شوش:سیدراضی نوری با کسب ۶۵۱۱۷ رأی از مجموع ۹۷۳۶۷ رای/ نماینده مجلس هشتم:  سید جاسم ساعدی

سراوان، سیب، سوران و زابلی:هدایت‌الله میرمرادزهی با کسب ۵۲۷۱۳ رأی از مجموع ۱۱۸۷۵۵ رای/ نماینده مجلس هشتم: عبدالعزیز جمشید زهی

پاکدشت:فرهاد بشیری با کسب ۴۹۸۵۵ رأی از مجموع ۹۵۵۶۲ رای/ نماینده مجلس هشتم: فرهاد بشیری

بهشهر، نکاء و گلوگاه:احمدعلی مقیمی با کسب ۵۷۸۲۲ رأی از مجموع ۱۵۷۲۰۲ رای/نماینده مجلس هشتم: احمدعلی مقیمی

شوشتر وگتوند:سیدمحمدسادات ابراهیمی باکسب۴۳۵۳۶رأی از مجموع ۱۲۱۶۵۸رای/نماینده مجلس هشتم: : سیدمحمدسادات ابراهیمی

شاهین‌شهر، میمه و برخوار:حسینعلی حاجی‌دلیگانی با کسب ۵۶۸۰۷ رأی از مجموع ۱۱۰۴۹۱رای/نماینده مجلس هشتم:سید محمود حسینی دولت آبادی

کنگاور، صحنه، هرسین، بیستون و دینور:وحید احمدی با کسب ۳۳۰۹۰ رأی از مجموع ۱۲۶۱۹۶رای/نماینده مجلس هشتم: سید جواد زمانی

ورامین و پیشوا:سیدحسین نقوی حسینی با کسب۸۴۵۴۰رأی از مجموع ۱۸۰۸۶۳رای/نماینده مجلس هشتم: سیدحسین نقوی حسینی

ماهنشان، انگوران، ایجرود و دهستان‌های دوغداکندی و قلتون:رضا عبداللهی با کسب ۱۹۴۵۹ رأی از مجموع ۴۶۲۴۰ رای/نماینده مجلس هشتم: رضا عبداللهی

ارومیه:نادر قاضی‌پور با کسب ۱۹۲۹۰۳ رأی و عابد فتاحی با کسب ۱۱۴۹۷۸ رأی و جواد جهانگیرزاده با کسب ۱۰۸۱۳۳ رأی از مجموع ۳۹۰۲۷۹ رای/نمایندگان مجلس هشتم: نادر قاضی پور، جواد جهانگیرزاده، سید سلمان ذاکر

زنجان و طارم:محمد اسماعیلی با کسب ۸۹۶۱۴ رأی و محسن علیمردانی با کسب ۶۲۴۷۸ رأی از مجموع ۲۰۳۰۷۳ رای/نمایندگان  مجلس هشتم: جمشید انصاری

قروه و دهگلان:حامد قادر مرزی با کسب ۲۸۷۲۳رأی از مجموع ۹۶۹۴۰ رای/نماینده مجلس هشتم: سید عماد حسینی

خرمشهر: عبدالله سامری با کسب ۲۴۹۶۲ رأی از مجموع ۵۹۷۴۰ رای/نماینده مجلس هشتم: مصطفی مطور زاده

لردگان:محمدجلیل سرقلعه با کسب ۲۸۲۶۹ رأی از مجموع ۱۱۲۴۶۰ رای/نماینده مجلس هشتم: عبدالمحمد بابامحمدی میلانی

اردستان:احمد بخشایش اردستانی با کسب ۱۰۸۸۳ رأی از مجموع ۲۷۱۵۳ رای / نماینده مجلس هشتم: سید محمد طباطبایی نژاد

پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر:نعمت‌الله منوچهری با کسب ۲۱۶۰۲ رأی از مجموع ۸۲۸۱۴ رای/ نماینده مجلس هشتم: سید فتح الله حسینی

نجف‌آباد، تیران و کرون:ابوالفضل ابوترابی با کسب ۶۶۰۷۵ رأی از مجموع ۱۳۷۱۳۰ رای / نماینده مجلس هشتم: حمید سعادت

شاهرود و میامی:کاظم جلالی با کسب ۷۱۳۳۱ رأی از مجموع ۱۱۵۲۶۳ رای/ نماینده مجلس هشتم: کاظم جلالی

اسلام‌آباد غرب و دالاهو:علی جلیلیان با کسب ۴۳۳۵۷ رأی از مجموع ۱۱۴۳۱۲ رای/نماینده مجلس هشتم: حشمت الله فلاحت پیشه

چناران و بینالود (طرقبه و شاندیز): محمد دهقانی نقندر با کسب ۵۴۴۸۶ رأی از مجموع ۹۴۹۸۸ رای/نماینده مجلس هشتم: محمد دهقان نقندر

بندرانزلی:حسن خسته‌بند با کسب ۲۲۱۶۴ رأی از مجموع ۴۳۲۱۴ رای/نماینده مجلس هشتم: حسن خسته‌بند

اهر و هریس:عباس فلاحی باباجان با کسب ۴۰۸۴۸ رأی از مجموع ۱۱۰۰۲۸ رای/ نماینده مجلس هشتم: غلامحسین مسعودی ریحان

نطنز و قمصر:محمد فیروزی با کسب ۱۲۹۵۶ رأی از مجموع ۳۲۴۴۱ رای/نماینده مجلس هشتم: محمد ضابطی طرقی

الیگودرز:محمدتقی توکلی با کسب ۲۳۲۳۷ رأی از مجموع ۶۳۴۹۲ رای/ نماینده مجلس هشتم: حجت الله رحمانی

بیجار:سید محمد بیاتیان با کسب ۱۹۵۸۸ رأی از مجموع ۴۸۳۴۲ رای / نماینده مجلس هشتم: بهمن مراد نیا

ایلام، ایوان، شیروان و چرداول، مهران و ملکشاهی:فریدون همتی با کسب ۴۱۸۴۵ رأی و احمد شوهانی با کسب ۳۹۳۳۱ رأی و داریوش قنبری با کسب ۳۱۲۸۰ رأی و علی‌اکبر متین با کسب ۳۰۷۵۲ رأی از مجموع ۲۱۶۴۰۷ آرای صحیح مأخوذه به مرحله دوم انتخابات راه یافتند. نمایندگان مجلس هشتم: شاپور پولادی، داریوش قنبری.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000