هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پرونده انتخابات مجلس نهم بسته شد/اعلام‌نتایج نهایی مرحله دوم

سرویس سیاسی
نتایج رسمی و نهایی مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.
شنبه 16 اردیبهشت 1391 ساعت 09:52
پرونده انتخابات مجلس نهم بسته شد/اعلام‌نتایج نهایی مرحله دوم نتایج رسمی و نهایی مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد. http://cdn.icana.ir/d/019/18961.jpg پرونده,انتخابات,مجلس,نهم,بسته,شد/اعلام‌نتایج,نهایی,مرحله,دوم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مستقر در ستاد انتخابات کشور؛ ستاد انتخابات کشور آخرین نتایج نهایی شمارش آراء دور دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 33 حوزه انتخابیه به تفکیک استان‌ها را به شرح زیر اعلام کرد. 

1- در حوزه انتخابیه زابل، زهک و هیرمند خانم حلیمه عالی با ۷۰۰۰۱ رأی.
۲- در حوزه انتخابیه طوالش و رضوانشهر و ماسال آقای محمود شکری با ۸۴۵۶۵ رأی.
۳- در حوزه انتخابیه خرم آباد و دوره آقای ابراهیم آقا محمدی با ۸۹۶۴۹ رأی.
۴- در حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان آقای عباس صلاحی با ۲۰۱۷۱ رأی.
۵- در حوزه انتخابیه ملایر آقای احمد آریایی نژاد با ۵۰۶۳۱ رأی.
۶- در حوزه انتخابیه همدان وفامنین آقای ابراهیم کارخانه با ۶۲۲۷۰ رأی.
۷- در حوزه انتخابیه اردبیل- نمین- نیر- سرعین آقای مصطفی افضلی فرد با ۷۵۹۷۶ رأی.
۸- در حوزه انتخابیه لنجان آقای مجید منصوری بیدکانی با ۴۹۴۱۱ رأی.
۹- در حوزه انتخابیه دهلران و درهشهر و آبدانان آقای علی محمد احمدی با ۵۲۶۵۲ رأی.
۱۰- در حوزه انتخابیه بهبهان آقای محمد باقر شریعتی با ۲۴۷۴۸ رأی.
۱۱- در حوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان با ۶۱۷۷۹ رأی.
۱۲- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان وهویزه آقای ناصر صالحی نسب با ۲۵۹۵۸ رأی.
۱۳- در حوزه انتخابیه دورود و ازنا آقای عباس قائید رحمت با ۵۶۷۳۲ رأی.
۱۴- در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک آقای حجت اله درویش پور با ۹۰۶۰۰ رأی.
۱۵- در حوزه انتخابیه اردل و فارسان و کوهرنگ و کیارآقای حمیدرضا عزیزی فارسانی با ۵۷۵۹۴ رأی.
۱۶- در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا آقای عیسی امامی با ۹۶۵۷۴ رأی.
۱۷- در حوزه انتخابیه اصفهان آقای حمیدرضا فولادگر با ۱۳۰۶۳۶ رأی.
۱۸- در حوزه انتخابیه سمیرم خانم سکینه عمرانی با ۲۰۵۳۴ رأی.
۱۹- درحوزه انتخابیه شیراز آقای سید حسین ذوالانوار با ۹۸۵۱۵ رأی.
۲۰- درحوزه انتخابیه کرمانشاه آقای محمد رزم با ۸۷۱۵۵ رأی.
۲۱- درحوزه انتخابیه پلدختر آقای علی کائیدی با ۲۵۹۰۰ رأی.
۲۲- درحوزه انتخابیه بروجرد آقای بهرام بیرانوند با ۵۳۳۰۴ رأی.
۲۳- در حوزه انتخابیه سنندج و دیواندره و کامیاران آقایان سالار مرادی با ۵۳۲۱۱ رأی و سید احسن علوی با ۴۱۵۷۷رأی.
۲۴- در حوزه انتخابیه رشت آقایان غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با ۴۳۹۴۶ رأی و جبار کوچکی نژاد با ۴۱۰۸۶ رأی.
۲۵- در حوزه انتخابیه آبادان آقایان محمد سعید انصاری با ۲۳۱۲۱ رأی و سید حسین دهدشتی با ۲۰۲۰۱ رأی.
۲۶- در حوزه انتخابیه اهواز وباوی آقایان سید شکر خدا موسوی با ۱۲۲۵۸۹ رأی و ناصر سودانی با ۹۹۰۶۵ رأی.
۲۷- در حوزه انتخابیه تبریز و آذرشهر و اسکوآقایان میرهادی قره سید رومیانی با ۱۲۵۴۷۱ رأی و رضا رحمانی با ۱۲۵۰۳۷ رأی و محمد اسماعیل سعیدی ۱۲۰۹۲۸ رأی.
۲۸- در حوزه انتخابیه مشهد و کلات آقایان جواد کریمی قدوسی با ۱۹۵۳۸۰ رأی و محمد حسین حسین زاده بحرینی با ۱۸۸۲۹۱ رأی.
۲۹- در حوزه انتخابیه ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران و ملکشاهی آقایان احمد شوهانی با ۶۳۰۱۵ رأی وعلی اکبر متین با ۶۲۸۳۲ رأی.
30-در حوزه انتخابیه تویسرکان آقای کاظم سلیمی با ۲۰۳۴۴ رأی.
31- در حوزه انتخابیه مهریزو بافق وابرکوه و خاتم و بهاباد آقای عباس زارع زاده مهریزی دخیل با ۴۴۲۷۱ رأی.

32- در حوزه انتخابیه آباده وبوانات و خرم بید آقای رحیم زارع با ۳۹۵۶۱ رأی.


ستاد انتخابات کشور آمار نهایی راه‌یافتگان تهران به مجلس نهم را نیز  اعلام کرد. در اطلاعیه شماره ۲۳ این ستاد آمده است، اسامی منتخبان مرحله دوم انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات که در چهار هزار و ۱۶۲ شعبه و از مجموع تعداد ۱۱۲۶۴۸۹ آرای صحیح ماخوذه حائز اکثریت نسبی آرا شده‌اند، به این ترتیب اعلام می‌شود:

۱- آقای بیژن نوباوه وطن با ۴۹۱۷۹۹ رای
۲- آقای اسماعیل کوثری با ۴۳۱۷۷۱ رای
۳- اقای احمد توکلی با ۴۰۴۵۹۵ رای
۴- آقای علی مطهری با ۳۸۰۶۵۳ رای
۵- اقای سیدمحمود نبویان با ۳۷۹۵۱۲ رای
۶- آقای سیدمهدی هاشمی با ۳۶۹۳۱۷ رای
۷- آقای محمدرضا باهنر با ۳۶۸۰۹۶ رای
۸- آقای علی‌اصغر زارعی با ۳۴۰۹۹۹ رای
۹- خانم فاطمه رهبر با ۳۲۷۹۵۸ رای
۱۰- آقای علیرضا زاکانی با ۳۲۷۸۱۸ رای
۱۱- خانم زهره طبیب زاده نوری با ۳۲۱۶۹۸ رای
۱۲- آقای روح‌الله حسینیان با ۳۰۱۹۵۶ رای
۱۳- آقای حسین مظفر با ۲۹۸۶۲۹ رای
۱۴- خانم فاطمه آلیا با ۲۹۴۳۷۸ رای
۱۵- آقای مهدی کوچک‌زاده با ۲۹۱۶۰۰ رای
۱۶- آقای غلامرضا مصباحی‌مقدم با ۲۸۶۴۰۲ رای
۱۷- خانم لاله افتخاری با ۲۸۵۲۸۵ رای
۱۸- آقای محمد سلیمانی با ۲۸۴۴۵۲ رای
۱۹- آقای حمید رسایی با ۲۸۰۴۸۳ رای
۲۰- آقای مجتبی رحماندوست با ۲۷۹۳۰۲ رای
۲۱- آقای مهرداد بذرپاش با ۲۷۱۷۷۱ رای
۲۲- آقای حسین طلا با ۲۶۸۲۷۲ رای
۲۳- آقای الیاس نادران با ۲۶۸۱۳۳ رای
۲۴- آقای علیرضا محجوب با ۲۶۲۳۷۵ رای
۲۵- آقای حسین نجابت با ۲۵۴۷۰۲ رای
 
برای مشاهده نتایج دور اول انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی اینجا را کلیک کنید 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000