هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نمایندگان استان گیلان در مجلس نهم

سرویس استان ها
اسامی 13 نماینده استان گیلان در ۱0حوزه انتخابیه که عهده دار وکالت مردم در خانه ملت شدند،مشخص شده است.
شنبه 16 اردیبهشت 1391 ساعت 14:49
نمایندگان استان گیلان در مجلس نهم اسامی 13 نماینده استان گیلان در ۱0حوزه انتخابیه که عهده دار وکالت مردم در خانه ملت شدند،مشخص شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/16747.jpg نمایندگان,استان,گیلان,در,مجلس,نهم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسامی 13نماینده استان گیلان در 10حوزه انتخابیه که عهده دار وکالت مردم در خانه ملت شدند،مشخص شده است.

در حوزه انتخابیه رشت؛ حسن تأمینی لیچائی در دور اول انتخابات حائز شرایط کسب اکثریت حداقل یک چهارم آراء شده است.در پایان شمارش آرای مرحله دوم نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با ۴۳۹۴۶ رأی و جبار کوچکی نژاد با ۴۱۰۸۶ رأی از حوزه انتخابیه رشت به نهاد قانون گذاری راه یافتند.

نمایندگی این حوزه انتخابیه را حسن تامینی لیچایی، سید علی آقازاده دافساری، جبار کوچکی نژاد ارم ساداتی ،در مجلس هشتم برعهده داشتند.

در حوزه انتخابیه صومعه سرا؛ حمیدرضا خصوصی ثانی به عنوان نماینده مجلس نهم ازاین شهرستان انتخاب شد. نمایندگی این حوزه انتخابیه را سید کاظم دلخوش اباتری در مجلس هشتم برعهده داشت.

در حوزه انتخابیه رودبار؛ عطاء الله حکیمی به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد.

نمایندگی این حوزه انتخابیه را صمد مرعشی در مجلس هشتم برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه آستارا؛ صفر نعیمی رز به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد.

نمایندگی این حوزه انتخابیه را فرهاد دلق پوش در مجلس هشتم برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه لنگرود؛ مهرداد بائوج لاهوتی به عنوان نماینده این شهرستان در مجلس باقی ماند، وی در مجلس هشتم هم نمایندگی این حوزه انتخابیه را برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه رودسر و املش؛ محمد مهدی رهبری به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد.

نمایندگی این حوزه انتخابیه را اسدالله عباسی در مجلس هشتم برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه بندرانزلی؛ حسن خسته‌بند به عنوان نماینده این شهرستان در مجلس باقی ماند، وی در مجلس هشتم هم نمایندگی این حوزه انتخابیه را برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه؛ محمد حسین قربانی به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد، نمایندگی این حوزه انتخابیه را سیدمهدی صادق در مجلس هشتم برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه فومن و شفت؛ ناصر عاشوری قلعه رودخانی به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد.

نمایندگی این حوزه انتخابیه را علی میرزایی فلاح آبادی در مجلس هشتم برعهده داشت. 

در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال؛ محمود شکری ازحوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال توانست با اخذ ۸۴۵۶۵ رأی به مجلس نهم راه پیدا کند.

بهمن محمدیاری ، نمایندگی مردم این حوزه انتخابیه را در مجلس هشتم برعهده داشت. 

درحوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل؛ ایرج ندیمی به عنوان نماینده مجلس نهم از این شهرستان انتخاب شد. نمایندگی این حوزه انتخابیه را یوسف قاسمی گولک در مجلس هشتم برعهده داشت./

 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000