Print چاپ خبر SendEmail ارسال به دوستان
fa ICANA http://www.icana.ir//KM_media/image/2012/03/16792_thum.jpg 2012-05-05T16:46:31+03:30 2012-05-05T16:46:31+03:30
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۴۶
اسامی نماینده مجلس نهم به تفکیک حوزه انتخابیه
اسامی نماینده مجلس نهم به تفکیک حوزه انتخابیه
سرویس: دیگر رسانه‌ها
اسامی نمایندگان راه یافته به نهمین دوره مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسامی 288 نماینده راه یافته به مجلس نهم به تفکیک استان و حوزه انتخابیه به شرح زیر است:

آذربایجان شرقی

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

حوزه انتخابیه

دهقان اللهوردی

ورزقان

شهروز افخمی

ملکان

غلامحسین شیری

هشترود و چاراویماق

محمدحسین فرهنگی _ مسعود پزشکیان _ علیرضا منادی سفیدان_ میرهادی قره‌سید_ رضا رحمانی_ محمداسماعیل سعیدی

تبریز، اسکو و آذرشهر

مهناز بهمنی

سران و مهربان

محمد باقری بناب

بناب

غلامرضا نوذری

بستان‌آباد

محمد حسین‌نژاد

مرند و جلفا

مهدی دوات‌گری

مراغه و عجب شیر

محمدعلی مددی _ سیدبهلول حسینی

میانه

ارسلان فتحی‌پور

کلیبر و هوراند

عباس فلاحی باباجان

اهر و هریس

علی علی‌لو

شبستر

 

آذربایجان غربی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بوکان

محمدقسیم عثمانی

مهاباد

عثمان احمدی

خوی

مؤید حسینی‌صدر

ماکو و چالداران

محمد علی‌پور

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین‌زاده

میاندوآب، تکاب و شاهین دژ

روح‌الله بیگی _ مهدی عیسی‌زاده

سرشت و پیرانشهر

رسول خضری

ارومیه

نادر قاضی‌پور _ جواد جهانگیرزاده _‌ عابد فتحی

 

اردبیل

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

پارس آباد و بیله سوار

حبیب برومند

خلخال و کوثر

جلیل جعفری بنه

مشکین شهر

یونس اسدی

گرمی

میرقسمت موسوی

اردبیل، نمین، سرعین و نیر

منصور حقیقت‌پور _ کمال‌الدین پیرمؤذن _ مصطفی افضلی‌فرد

 

ایلام

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

دهلران، آبدانان و دره‌شهر

علی‌محمد احمدی

ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران

علی‌اکبر متین _ احمد شوهانی

 

اصفهان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

کاشان، آران و بیدگل

عباسعلی منصوری

اصفهان

حسین کامران _ نیره اخوان منصف _ احمد سالک _ عباس مقتدایی _ حمیدرضا فولادگر

خوانسار و گلپایگان

سیدمحمدحسین میرمحمدی

قمصر و نطنز

محمد فیروزی

شاهین شهر، برخوار و میمه

حسینعلی حاجی دلیگانی

نجف‌آباد، تیران و کرون

ابوالفضل ترابی

نائین

سیدحمیدرضا طباطبائی

اردستان

احمد بخشایش اردستانی

شهرضا

عوض حیدرپور شهرضایی

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی

مبارکه

ایران‌پور

چادگان، فریدون‌شهر و فریدن

محمدعلی اسفنانی

لنجان

مجید منصوری

سمیرم

مسعود پیرمرادیان

خمینی‌شهر

محسن صرامی

 

البرز

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

ساوجبلاغ

مفید کیایی‌نژاد

کرج

عزیز اکبریان _ محمدجواد کولیوند

 

بوشهر

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

دشتستان

سیدمهدی موسوی‌نژاد

کنگان، دیر و جم

شیخ موسی احمدی

دشتی و تنگستان

محمدمهدی پورفاطمی

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالکریم جمیری

 

تهران

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌‌یافته به مجلس نهم

دماوند و فیروزکوه

ابطال توسط شورای نگهبان

ورامین و پیشوا

سیدحسین نقوی حسینی

رباط کریم

ابراهیم نکو

شهریار

حسین گروسی

پاکدشت

فرهاد بشیری

تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

غلامعلی حدادعادل _ سیدعلیرضا مرندی _ سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد _ مرتضی آقاتهرانی _سیدمسعود میرکاظمی _ بیژن نوباوه وطن _ اسمائیل کوثری _ احمد توکلی علی مطهری _ سیدمحمود نبویان _ سیدمهدی هاشمی _ محمدرضا باهنر _ علی‌اصغر زارعی _ فاطمه رهبر _ علیرضا زاکانی _ زهره طبیب‌زاده نوری _ روح‌الله حسینیان_ حسین مظفر _ فاطمه آلیا _ مهدی کوچک‌زاده _ غلامرضا مصباحی‌مقدم _ لاله افتخاری _ محمد سلیمانی _ حمید رسایی _ مجتبی رحماندوست _ مهرداد بذرپاش_ حسین طلا _ الیاس نادران _ علیرضا محجوب _ حسین نجابت

 

چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه

نمایندگان‌ راه‌یافته به مجلس نهم

شهرکرد

سیدسعید زمانیان

اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار

حمیدرضا عزیزی فارسانی

بروجن

امیرعباس سلطانی

لردگان

محمدجلیل سرقلعه

 

خراسان جنوبی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بیرجند و درمیان

محمدباقر عبادی راهی

قائنات

جواد هروی

نهبندان و سربیشه

مراد هاشمی زهی

فردوس، طبس، سرایان و بشرویه

محمدعلی عبدالله زاده

 

خراسان رضوی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی‌زاده _ سیدهاشمی بنی‌هاشمی _ نصرالله پژمان‌فر _ جواد کریمی قدوسی _ محمد‌حسین حسین‌زاده بحرینی

گناباد

محمد رجایی

تربت حیدریه

ابوالقاسم خسروی

درگز

حسین محمدزاده

کاشمر، بردسکن و خلیل آباد

محمدرضا اسماعیل نیا

نیشابور

حسین سبحانی‌نیا _ علی مروی

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

فریمان و سرخس

احمد سجادی

سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب

محمدرضا محسنی سبحانی _ رمضانعلی سبحانی

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

تربت جام و تایباد

غلامرضا اسداللهی

 

خراسان شمالی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بجنورد

موسی‌الرضا ثروتی _ قاسم جعفری

شیروان

عبدالرضا عزیزی

اسفراین

هادی قوامی

 

خوزستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

اهواز

سیدشریف حسینی _ ناصر سودانی _ شکرخدا موسوی

ماهشهر، امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

شوش

سیدراضی نوری

اندیمشک

سیدعیسی دارایی

شوشتر

سیدمحمد سادات ابراهیمی

مسجد سلیمان

اسماعیل جلیلی

دزفول

عباس پاپی‌زاده پالنگان

رامهرمز

شمس‌الله بهمنی

خرمشهر

عبدالله سامری

شادگان

عبدالله تمیمی

دشت‌آزادگان

ناصر صالحی‌نصب

آبادان

جواد سعدون‌زاده _ محمدسعید انصاری _ سید‌حسین دهدشتی

ایذه و باغملک

حجت‌الله درویش‌پور

بهبهان

محمدباقر شریعتی

 

زنجان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

زنجان و طارم

محمد اسماعیلی _ محسن علیمردانی

ابهر و خرمدره

محمدرضا خان‌محمدی

خدابنده

محمد موسوی سجاسی

ماهشان، انگوران و ایجرود

رضا عبداللهی

 

سمنان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

سمنان و مهدیشهر

جواد خسروی

شاهرود

کاظم جلالی

دامغان

عبدالرحمان رستمیان

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

 

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

زاهدان

حسینعلی شهریاری _ ناصر کاشانی

خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین

حمیدرضا پشنگ

سراوان

هدایت الله میرمرادزهی

زابل

سیدباقر حسینی _  حلیمه عالی

چابهار، نیکشهر و کنارک

یعقوب جدگال

ایرانشهر و سرباز

سعید اربابی

 

فارس

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

نیریز و استهبان

محمد سقایی

شیراز

ضرغام صادقی _ جعفر قادری _ احمدرضا دستغیب (سیدعلی) _ سید‌حسین ذوالانوار

لامرد و مهر

سیدموسی موسوی

داراب و زرین دشت

نبی‌الله احمدی

خرامه، سروستان و کوار

داریوش اسماعیلی

پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت

محمدمهدی برومندی

آباده، بوانات و خرم‌بید

رحیم زارع

لارستان، خنج و گراش

جمشید جعفرپور

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی

اقلید

الیاس طاهری

سپیدان

عنایت الله هاشمی

رستم و ممسنی

نوذر شفیعی

کازرون

شاهین محمدصادقی

فسا

محمدحسین دوگانی

فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند

نادر فریدونی

 

قزوین

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

قزوین و آبیک

داوود محمد _ مرتضی حسینی

تاکستان

رجب رحمانی

بوئین‌زهرا

روح‌الله جانی عباسپور

 

قم

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

قم

علی لاریجانی _محمدرضا آشتیانی عراقی _ احمد امیرآبادی

 

کردستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بیجار

سیدمحمد بیاتیان

مریوان و سروآباد

امید کریمیان

سقز و بانه

محسن بیگلری

قروه و دهگلان

حامد قادرمرزی

سنندج، دیوان دره و کامیاران

سالار مرادی _ سید احسن علوی

 

کرمان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

کرمان و راور

محمدمهدی زاهدی _ غلامرضا پورابراهیمی

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج

محمدرضا امیری

جیرفت و عنبرآباد

فرج‌الله عارفی

بافت، رابر، ارزوئیه

علیرضا منظری توکلی

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور

شهربابک

حسین فتاحی

رفسنجان و انار

حسین آذین

زرند و کوهبنان

حسین امیری خامکانی

 

کرمانشاه

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

اسلام‌آباد غرب

علی جلیلیان

کنگاور و بیستون

وحید احمدی

سنقر و کلیایی

محمدابراهیم محبی

قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب

سیدفتح‌الله حسینی

پاوه

نعمت منوچهری

کرمانشاه

سعید حیدری _ عبدالرضا مصری _ محمد رزم

 

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بویراحمد و دنا

غلام‌محمد زارعی

کهگیلویه و بهمئی

سیدعلی بزرگواری

گچساران

غلامرضا تاجگردون

 

گلستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

علی‌آباد کتول

رحمت‌الله نوروزی

گنبد کاووس

سلیمان عباسی

رامیان و آزادشهر

رضا صابری

کردکوی، بندرترکمن و بندرگز

محمدجواد نظری‌مهر

مینودشت و کلاله

عبدالکریم رجبی

گرگان و آق‌قلا

سیدعلی طاهری _ عیسی امامی

 

گیلان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

آستارا

صفر نعیمی‌زر

فومن

ناصر عاشوری

لنگرود

مهرداد بائوچ لاهوتی

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری

لاهیجان و سیاهکل

ایرج ندیمی

صومعه‌سرا

حمیدرضا خصوصی

انزلی

حسن خسته‌‌بند

رودسر و املش

محمدمهدی رهبری

آستانه اشرفیه

محمدحسین قربانی

رودبار

عطاءالله حکیمی

رشت

حسن تأمینی لیچانی _ غلامعلی جعفرزاده _ جبار کوچکی‌‌نژاد

 

لرستان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

خرم‌آباد

ایرج عبدی _ ابراهیم آقامحمدی

سلسله و دلفان

حجت‌الله خدایی سوری

کوهدشت

الهیار ملکشاهی

الیگودرز

محمدتقی توکلی

درود و ازنا

عباس قائد‌رحمت

پلدختر

علی کائیدی

بروجرد

علاءالدین بروجردی _ بهرام بیرانوند

 

مازندران

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

بابل

علی‌اکبر ناصری _ حسین نیاز‌آذری

ساری

سیدرمضان شجاعی کیاسری _ محمد دامادی

نوشهر و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

نکا، بهشهر و گلوگاه

احمدعلی مقیمی

آمل و لاهیجان

عزت‌الله یوسفیان‌ملا

بابلسر و فریدونکنار

مقداد نجف‌نژاد

نور و محمود‌آباد

عبدالوحید فیاضی

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سیدهادی حسینی _ کمال علیپور

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد

ابطال توسط شورای نگهبان

 

مرکزی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

اراک، کمیجان و خنداب

عباس رجایی _ محمدحسین آصفری

شازند

قاسم عزیزی

دلیجان و محلات

علیرضا سلیمی

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلو بیات

خمین

محمدابراهیم ریاضی

تفرش، آشتیان و فراهان

کاظم سپاسی _ عباس صلاحی

 

هرمزگان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

میناب، جاسک و سیریک

سیدعبدالکریم هاشمی

بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی

محمد آشوری تازیانی _ منصور آرامی _ ابوالقاسم جراره

بندر لنگه، بستک، پارسیان

احمد جباری

 

همدان

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

رزن

عطاءالله سلطانی صبور

اسدآباد

بهروز نعمتی

نهاوند

مهدی سنائی

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار

تویسرکان

کاظم سلیمی

ملایر

علی‌نعمت چاردولی _ احمد آریایی‌نژاد

همدان

امیر خجسته _ ابراهیم کارخانه‌

 

یزد

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

یزد و صدوق

محمدصالح جوکار

اردکان

محمدرضا تابش

مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم

عباس زارع‌زاده مهریزی دخیل

تفت و میبد

سیدجلال یحیی‌زاده

طبس

محمد‌علی عبدالله‌زاده

 

اقلیت‌های مذهبی

حوزه انتخابیه

نمایندگان راه‌یافته به مجلس نهم

زرتشتیان

اسفندیار بختیاری

کلیمیان‌

سیامک مره صدق

ارامنه شمال

کارن خانلری

آشوری کلدانی

یوناتن بت‌کلیا

ارامنه جنوب

روبرت بیگلریان

 

به گزارش خانه ملت به نقل از فارس لازم به ذکر است انتخابات در حوزه‌های انتخابیه دماوند و رامسر ابطال شده که ‌نمایندگان آن‌ها در انتخابات میان‌دوره‌ای که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ‌برگزار خواهد شد، مشخص می‌شود./

پایان پیام

اخبار مرتبط

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی :  

پست الکترونیکی :    
نظر شما : (حداکثر 500 کارکتر)  
 

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۶:۲۱

جستجو
آرشیو
تاریخ مورد نظر :
تصویر برگزیده
استفاده از این اخبار فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است.
© 2014 Icana.ir