انتخابات ریاست جمهوری
1386/06/04 13:03:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی:

نمایندگان آبادان و بهبهان بر ضرورت آزادسازی قیمت محصولات پتروشیمی تاکید کردند

کعبی و شجاع پوریان نمایندگان آبادان و بهبهان به رئیس جمهور در خصوص ضرورت اجرای بند (هـ) تبصره (۱۱) قانون بودجه سال ۸۶ مبنی بر آزادسازی قیمت محصولات پتروشیمی و جلوگیری از رانت ۱۲ هزار میلیارد تومانی تذکر دادند.

 غلامعلی حدادعادل، رئیس مجلس در ابتدای جلسه علنی روز یکشنبه 4 شهریور تذکرات 10 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات کتبی این نمایندگان به این شرح است:

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر کشور در خصوص ضرورت تسریع در انتصاب فرماندار تفت با توجه به گذشت بیش از 4 ماه از بازنشستگی فرماندار این شهر.

تذکر فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب به وزرای کشور و بازرگانی در خصوص رفع مشکلات خبازی‌ها در شهرستان اسلام آبادغرب و دالاهو و جبران خسارت آنها در قبال تصمیم‌گیری‌های مختلف و متعدد دولت و به وزیر بازرگانی در خصوص رسیدگی به وضعیت نابسامان توزیع سیمان در استان کرمانشاه با توجه به آثار زیانبار آن در ساخت و ساز مسکن.

تذکر توسلی زاده نماینده تربت حیدریه به سرپرست وزارت نفت در خصوص تسریع در گازرسانی بخش شادمهر شهرستان مهبلات.

تذکر قنبری نماینده ایلام به وزیر ارتباطات در خصوص چاره اندیشی جدی برای حل مشکل اختلال در شبکه تلفن همراه استان ایلام.

تذکر ناطق نوری و قاسم زاده نمایندگان نور و محمودآباد و بابل به وزیر راه و ترابری در خصوص تسریع در احداث کمربندی شهرهای بابل، رویان و محمودآباد.

تذکر ندیمی نماینده لاهیجان به وزیر علوم در خصوص دستور تسریع در امر گزینش و رسیدگی به صلاحیت موسسان دانشگاه‌های علمی کاربردی و پایان بخشیدن به مهلت‌های چندین ساله.

تذکر میرمراد زهی نماینده سراوان به وزیر راه و ترابری در خصوص رسیدگی به علت تاخیر در اجرای پروژه فرودگاه سراوان و صدور دستور شروع عملیات اجرایی آن در هفته دولت سال جاری.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet