انتخابات ریاست جمهوری
1391/04/11 16:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شجاعی کیاسری:

قطع خط اعتباری انرژی صنایع بسیار خطرناک است

قطع خط اعتباری انرژی صنایع در فاز دوم هدفمندی یارانه ها اقدام بسیار خطرناکی است که تولید ملی را دستخوش تعطیلی و ضرر و زیان خواهد کرد.
قطع خط اعتباری انرژی صنایع بسیار خطرناک است قطع خط اعتباری انرژی صنایع در فاز دوم هدفمندی یارانه ها اقدام بسیار خطرناکی است که تولید ملی را دستخوش تعطیلی و ضرر و زیان خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/4573.jpg قطع,خط,اعتباری,انرژی,صنایع,بسیار,خطرناک,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سیدرمضان شجاعی کیاسری به مجلس نیوز گفت:در مرحله اول قانون هدفمندی یارانه ها نیز تعهدات قانونی دولت در قبال کارخانه ها و واحدهای تولیدی انجام شد که این موضوع تعطیلی و ورشکستگی بسیاری از این کارخانه ها را به دنبال داشت.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی (رهروان ولایت) با بیان این که در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی باید حمایت بیشتری از بخش تولید و به ویژه صنعت انجام شود، اظهار داشت: در سال جاری باید دولت با حمایت های جدی از بخش تولید به گونه ای عمل کند که کارخانه ها و واحدهای تولیدی از نگرانی های موجود خارج شده و بتوانند در راستای ایجاد اشتغال حرکت کنند.

نماینده مردم ساری در مجلس نهم قطع شدن خط اعتباری صنایع را برابر با ورشکستگی و تعطیلی هر چه بیشتر واحدهای تولیدی و بیکاری نیروی انسانی دانست و تصریح کرد:دولت باید یک برنامه ریزی اساسی انجام داده و از کارخانه هایی که می توانند سوددهی داشته باشند و اشتغال زایی کنند، حمایت های لازم را انجام دهد.
وی در ادامه افزود:درحال حاضر کارخانه هایی نیز وجود دارند که سوددهی نداشته و فاقد اشتغال زایی هستند و باید تکلیف این واحدهای تولید هر چه سریع تر روشن شود تا سرمایه آنها بیش از این معطل و بلا استفاده نماند.
شجاعی کیاسری با بیان این که در حال حاضر برخی از کارخانه ها در بلا تکلیفی به سر می برند، گفت: حمایت بانک ها از بخش تولید نباید فقط در حد یک حرف باشد بلکه باید در عمل تسهیلات بانکی با شرایط آسان دراختیار واحدهای تولیدی قرار بگیرد تا از وضعیت نابسامان فعلی خارج شوند.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر این که حمایت شعاری دولت از بخش تولید کارخانه ها را دستخوش خطر خواهد کرد،اظهار داشت:درسال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی،مجلس شورای اسلامی نیز تلاش خواهد کرد که با مصوبات خود از تولید داخلی حمایت لازم را انجام دهد./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet