خبرگزاری خانه ملت

روز مجلس
1391/04/11 13:51:08
سرویس صحن
عبادی در نطق میان دستور

بسیاری از مصوبات استانی دولت بلاتکلیف مانده است

نماینده بیرجند در درمیان در مجلس گفت: بسیاری از مصوبات استانی هیات دولت بر روی زمین مانده و اجرایی نشده است.
بسیاری از مصوبات استانی دولت بلاتکلیف مانده است نماینده بیرجند در درمیان در مجلس گفت: بسیاری از مصوبات استانی هیات دولت بر روی زمین مانده و اجرایی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/8986.jpg بسیاری,از,مصوبات,استانی,دولت,بلاتکلیف,مانده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدباقر عبادی در جلسه امروز یکشنبه 11 تیر مجلس شورای اسلامی در نطق میان  دستور خود گفت: ما نمایندگان برخواسته قانونی موکلان خود تاکید می کنید که دستیابی به انرژی هسته ای در چارچوب معاهدات بین المللی و NPTحق مسلم کشور ایران است و به هیچ وجه از این خواسته عقب نشینی نمی کنیم.

وی با تاکید بر این که فعالیت صلح آمیز هسته ای باید ادامه یابد و از مواضع نظام مقدس جمهور اسلامی ایران حمایت شود، گفت: از تیم مذاکره کننده می خواهیم که در انجام مذاکرات با صلابت حضور یافته و با قدرت از مواضع اصولی نظام حمایت کند.

وی همچنین در ادامه گفت: علی رغم این که از ذخایر، امکانات و ظرفیت های فراوانی برخوردار هستیم اوضاع اقتصادی در برخی ابعاد دچار نابسامانی شده و لازم است تیم اقتصادی دولت پس از بررسی دقیق چاره اندیشی کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن ابراز تاسف از وضعیت گرانی تصریح کرد: مردم در فشار سخت ناشی از گرانی به سر می برند و لازم است تا برای اقشار کم درآمد چاره اندیشی انجام شود.

وی ضمن یادآوری این مطلب که مردم از مجلس و دولت انتظار دارند برنامه هایی را اجرایی کنند که برخاسته از مطالعات باشد گفت: در دولت نهم و دهم طرح های خوبی هدف گذاری شد که از جمله می توان به اجرای بنگاه های اقتصادی زودبازده، مسکن مهر، هدفمندی یارانه ها اشاره کرد که البته به نظر می رسد انجام مطالعات و تحقیقات قبل از اجرا می توانست نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد.

عبادی ضمن ابراز تاسف از این که بسیاری از مصوبات استانی هیات دولت روی زمین مانده و اجرایی نشده است این در حالی است که حجم زیادی از مصوبات دولت بلاتکلیف مانده است.

نماینده بیرجند و درمیان تصریح کرد: رئیس جمهور در سفر خود به حوزه انتخابیه بنده وعده های بسیاری را در رابطه با اتصال بیرجند به راه آهن سراسری، دو برابر شدن اعتبارات تملک دارایی استان خراسان جنوبی و اجرای واحدهای صنعتی و پتروشیمی مطرح کرد که البته همه اینها روی زمین باقی مانده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان این که استان خراسان جنوبی محروم و مرزی است گفت: این استان گرفتار خشکسالی شده است بنابراین لازم است مصوبات استانی مربوط به بخش کشاورزی و سایر بخش ها هر چه سریعتر اجرایی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet