روز مجلس
1391/04/11 16:33:35
سرویس سیاسی
محجوب با تاکید بر اعترافات صریح مقامات رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران:

طرح شکایت در مجامع بین‌المللی چهره تروریستی رژیم صهیونیستی را آشکار خواهد کرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اعترافات صریح مقامات رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، گفت: اگرچه ممکن است طرح شکایت ایران در مجامع بین‌المللی نتیجه‌ای دربر نداشته باشد اما کمترین نتیجه آن روشن شدن افکار عمومی دنیا نسبت به اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی است.
طرح شکایت در مجامع بین‌المللی چهره تروریستی رژیم صهیونیستی را آشکار خواهد کرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اعترافات صریح مقامات رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران، گفت: اگرچه ممکن است طرح شکایت ایران در مجامع بین‌المللی نتیجه‌ای دربر نداشته باشد اما کمترین نتیجه آن روشن شدن افکار عمومی دنیا نسبت به اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی است. https://cdn.icana.ir/d/019/10756.jpg طرح,شکایت,در,مجامع,بین‌المللی,چهره,تروریستی,رژیم,صهیونیستی,را,آشکار,خواهد,کرد Icana

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دولت یهود برمبنای ترور شکل گرفت،افزود: نه تنها ورود صهیونیست‌ها در 1915 به کرانه باختری از راه ترور بود بلکه تشکیل گروه‌های ترور از جمله اقداماتی بود که آنها پس از ورود خود به منطقه در دستور کار قرار دادند.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، یهود را دولتی مبتنی بر ترور خواند و اظهارداشت:‌ مقامات این رژیم کار خود را با ترور مقامات عثمانی آغاز و بعد از آن ترور مقامات انگلیسی را که در واقع بانی حضور و استقلال آنها در منطقه بودند در دستور کار قرار دادند.

وی اقدامات تروریستی را جزئی از ساختار و بافت رژیم صهیونیستی توصیف کرد و افزود: ترور جزء کارکردهای طبیعی رژیم صهیونیستی است، مقامات این رژیم نه تنها برای دستیابی به اهداف خود به ترور مخالفان در نقاط مختلف دنیا دست می‌زنند بلکه در جریانات داخلی خود نیز رقبای سیاسی را با ترور حذف می‌کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی در مجلس نهم، با تاکید بر اعتراف صریح مقامات رژیم صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای ایران و سایر کشورهای مسلمان، یادآور شد: اعتراف صریح آنها به انجام اقدامات تروریستی از آن روست که از سوی ابر قدرت‌ها در جامعه جهانی به آنها این امکان داده شده که با خیال راحت و با توجه به اینکه مسلمان‌ها عامل اصلی اقدامات تروریستی در دنیا معرفی شدند به روش کهنه و شناخته شده خود ادامه دهند.

نماینده مردم تهران در مجلس ،‌ با تاکید بر حمایت غرب و آمریکا از اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی تصریح کرد: غرب باید بداند که دیر یا زود از این آتشی که برافروخته بهره خواهند جست زیرا طبق شواهد موجود مقامات رژیم صهیونیستی تنها راه بقای خود را در ترور دانسته و به صراحت در جلسات خصوصی و مطبوعات خود به آن اذعان و افتخار می‌کنند.

محجوب هدف قرار دادن دانشمندان هسته‌ای ایران را اقدامی رذیلانه و غیرانسانی خواند و گفت: رژیمی که بر مبنای ترور شکل گرفته طبیعی است که تنها راه ماندگاری خود را در اقدامات تروریستی می‌بیند بنابراین هر عاملی را که مخالف با اهداف خود بداند هدف کلیدی اقدامات تروریستی آنان خواهد بود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اعترافات صریح مقامات رژیم صهیونیستی در ترور داشمندان هسته‌ای ایران، تصریح کرد: اگرچه ممکن اعلام دعوی ایران با وجود اعترافات گسترده رژیم صهیونیستی به ترور دانشمندان هسته‌‌ای ایران راه به جایی نبرد اما حداقل نتیجه آن تنویر افکار عمومی دنیا درباره اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی خواهد بود./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet