شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1391/04/11 15:48:24
سرویس فرهنگی
حسین گروسی بر ضرورت آرامش حوزه ورزش در آستانه المپیک لندن تاکیدکرد

مشکلات حوزه ورزش را باید با گفتمان و تدبیر حل کرد

رییس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس با تاکید بر ضرورت حفظ آرامش حوزه ورزش در آستانه المپیک لندن بیان کرد: برخی مسائل را باید با گفتمان و تدبیر حل کرد؛ لذا استیضاح وزیر ورزش در شرایط کنونی مطرح نیست.
مشکلات حوزه ورزش را باید با گفتمان و تدبیر حل کرد رییس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس با تاکید بر ضرورت حفظ آرامش حوزه ورزش در آستانه المپیک لندن بیان کرد: برخی مسائل را باید با گفتمان و تدبیر حل کرد؛ لذا استیضاح وزیر ورزش در شرایط کنونی مطرح نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/4609.jpg مشکلات,حوزه,ورزش,را,باید,با,گفتمان,و,تدبیر,حل,کرد Icana

حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه عصر امروز ، 11 تیر، اعضای فراکسیون ورزش مجلس با وزیر ورزش و جوانان گفت: بحث پیرامون عزل و نصب‌ها در فدراسیون‌های ورزشی و برنامه‌های آینده وزارت ورزش موضوع جلسه است؛ ضمن آنکه تعلیق فدراسیون‌های قایقرانی و شنا را نیز پیگیری می‌کنیم.

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی افزود: مژده داده‌اند، مساله تعلیق فدراسیون قایقرانی با برگشت آقای مالی به سمت خود، مرتفع شده، ولی هدف اصلی این جلسه، روشن شدن ذهن نمایندگان و رفع دغدغه‌های آنان نسبت به حوزه ورزش است.

وی درباره تعلیق فدراسیون قایقرانی و شنا تصریح کرد: باید ببینیم چه تمهیداتی توسط وزارت ورزش و جوانان برای رفع این مساله رخ داده، چرا که معتقدیم کاروان ورزشی ایران باید به طور کامل در المپیک لندن حضور پیدا کند.

گروسی ادامه داد: جلسه امروز فراکسیون ورزش مجلس با آقای عباسی در راستای سلسله جلساتی با مدیران این حوزه است؛ همچنانکه هفته گذشته نیز جلسه‌ای با علی‌آبادی، رییس کمیته ملی المپیک داشتیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: جلسه عصر امروز برای استیضاح نیست، بلکه می‌خواهیم نگرانی‌های نمایندگان را به وزیر انتقال دهیم تا بالاترین مسوول ورزش کشور، این مسائل را مخصوصا در بحث فدراسیونهای ورزشی عزل و نصبها رفع کند.

گروسی با بیان اینکه حسن کامران دستجردی، نماینده مردم اصفهان در مجلس به دنبال جمع‌آوری امضا برای استیضاح وزیر ورزش و جوانان است، اضافه کرد: گروهی که بحث استیضاح را مطرح کردند، به دنبال سوالات خود هستند، در حالی‌که قاطبه اعضای فراکسیون ورزش مجلس، بحث استیضاح را مردود می‌دانند.

وی با تاکید بر اینکه نگرانی نمایندگان درباره حضور ایران در المپیک لندن است، عنوان کرد: یکی از بحث‌های ما با وزیر ورزش این است که با پرهیز از عزل و نصب در شرایط کنونی، نگرانی‌ها را کم کند؛ لذا در شرایط کنونی استیضاح خود او را نیز به صلاح نمی‌دانیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: انتقادات و راهکارهای ما به جای خود، ولی بحث استیضاح را پی گیری نمی‌کنیم، زیرا معتقدیم هر مساله ای که موجب نگرانی برای جامعه ورزش شود، در نتیجه حضور ایران در المپیک تاثیرگذار خواهد بود و منجر به انرژی منفی برای کاروان ایران می‌شود.

گروسی درباره نظر اکثریت اعضای فراکسیون ورزش مجلس گفت: هر کدام از دوستان تحلیلی دارند و با وجود آنکه استیضاح و سوال حق مجلس است، اما معتقدیم دامن زدن به اختلافات نتیجه نمی‌دهد و برخی مسائل را باید با گفتمان و تدبیر حل کرد.

رییس فراکسیون ورزش‌های رزمی مجلس با بیان اینکه استیضاح، تیر آخر است، ‌اضافه کرد: باید موضوع را به‌گونه‌ای مدیریت کنیم تا به نحو شایسته‌ای حل شود و استیضاح به عنوان آخرین ابزار باید مورد استفاده قرار گیرد زیرا انرژی لازم را از مسئولان عرصه ورزش می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet