هدر اصلی
1391/04/11 16:10:36
سرویس سیاسی
رئیس هیئت روسیه در دیدار با رئیس پارلمان سوریه:

روسیه با جدیت تمام تحولات سوریه را دنبال می‌کند

رئیس هیئت روسیه در دیدار با رئیس پارلمان سوریه تاکید کرد روسیه با جدیت تمام و با توجه به میزان نفوذ در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی تحولات سوریه را دنبال می‌کند.
روسیه با جدیت تمام تحولات سوریه را دنبال می‌کند رئیس هیئت روسیه در دیدار با رئیس پارلمان سوریه تاکید کرد روسیه با جدیت تمام و با توجه به میزان نفوذ در عرصه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی تحولات سوریه را دنبال می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/21740.jpg روسیه,با,جدیت,تمام,تحولات,سوریه,را,دنبال,می‌کند Icana

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا، «سرگئی اورجونیکیدزیه» معاون سابق دبیر کل سازمان ملل متحد روز گذشته (شنبه) در راس هیئتی از نمایندگان مجلس سنای روسیه با «جیهاد اللحام» رئیس مجلس سوریه دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس هیئت روسیه هدف از انجام این سفر را بررسی وضعیت واقعی کنونی در سوریه و انتقال مشاهدات انجام شده به افکار عمومی و رهبران روسیه است.

وی با اشاره به حمایت روسیه از ایجاد ثبات در سوریه و اصلاحات در این کشور بر برگزاری جلسات گفت‌وگو میان حکومت و مخالفان در سوریه تاکید کرد.

رئیس هیئت روسیه همچنین هرگونه دخالت خارجی در امور داخلی سوریه را رد کرد.

اللحام نیز در این دیدار به هیئت روسی گفت سوریه در تمامی سطوح اصلاحاتی را با توجه به جدول زمانی و استاندارد متناسب با قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در نظر گرفته است.

وی افزود: سوریه با توطئه‌های متعددی مواجه است که امنیت و ثبات کشور را هدف قرار داده است.

اللحام گفت: آمریکا و غرب می‌خواهد از طریق جنگ سیاسی، رسانه‌ای و اقتصادی به اهداف خود در سوریه و منطقه خاورمیانه با عنوان آزادی و دموکراسی دست یابد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet