روز مجلس
1391/04/11 16:43:55
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون با حضور معاون رئیس جمهور مطرح شد:

بررسی علل ورود فاضلاب به رودخانه کارون

کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس امروز نیز مانند هفته های گذشته تشکیل جلسه داد که رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه معاونینش در این کمیسیون حضور یافت.
بررسی علل ورود فاضلاب به رودخانه کارون کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس امروز نیز مانند هفته های گذشته تشکیل جلسه داد که رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به همراه معاونینش در این کمیسیون حضور یافت. https://cdn.icana.ir/d/019/10869.jpg بررسی,علل,ورود,فاضلاب,به,رودخانه,کارون Icana

محمد اسماعیل نیا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، افزود: در جلسه امروز یکشنبه 11 تیر کمیسیون کشاورزی، موضوع علل وارد شدن فاضلاب به رودخانه کارون با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و موضوعات دیگر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی  ادامه داد: یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در جلسه امروز، بررسی راهکارهایی جهت جلوگیری از پدیده ریزگردها به کشور بود که رئیس سازمان حفاظت محیط زیست توضیحاتی در این زمینه ارائه داد.

وی در ادامه سخنانش به مباحث دیگر مطرح شده در این جلسه اشاره کرد و گفت: موضوع تالاب ها و سند محیط زیست کشور در افق بیست ساله نظام از دیگر موارد مطرح شده در جلسه امروز بود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet