خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/04/11 17:39:00
سرویس اجتماعی
در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح شد:

بسیاری از مدارس تهران، در شمار مدارس تخریبی قرار دارند

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وضعیت مدارس شهر تهران، گفت: طبق گزارش‌های رسیده، مدارس پایتخت کشور وضعیت مناسبی نداشته و تعداد زیادی از آنها در آستانه تخریب قرار گرفته‌اند؛ به این جهت بودجه قابل توجهی به نوسازی و ساخت مدارس شهر تهران تعلق گرفته است.
بسیاری از مدارس تهران، در شمار مدارس تخریبی قرار دارند سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به وضعیت مدارس شهر تهران، گفت: طبق گزارش‌های رسیده، مدارس پایتخت کشور وضعیت مناسبی نداشته و تعداد زیادی از آنها در آستانه تخریب قرار گرفته‌اند؛ به این جهت بودجه قابل توجهی به نوسازی و ساخت مدارس شهر تهران تعلق گرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/10567.jpg بسیاری,از,مدارس,تهران،,در,شمار,مدارس,تخریبی,قرار,دارند Icana

 عباس مقتدایی خوراسگانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه بعداظهر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اعلام کرد: در ابتدای جلسه امروز، معارفه فرهاد دانشجو رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی با اعضای این کمیسیون انجام شد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز، دو نفر از معاونین وزیر آموزش و پرورش با توجه به مذاکرات قبلی، در این جلسه حضور پیدا کردند  و گزارشاتی را برای اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه کردند.

وی افزود: در این گزارش ها اعلام شد که در سال جاری بیشترین بودجه به معاونت نوسازی مدارس اختصاص یافته است و همچنین معاونان وزیر خواستار توجه بیشتر این کمیسیون به تسهیل عملکرد خیرین مدرسه‌ساز ومدارس ایرانی خارج از کشور شدند.

این نماینده مجلس نهم در ادامه به دغدغه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره وضعیت مدارس فرسوده شهر تهران اشاره داشت و بیان کرد: در این گزارش‌ها،  شرایط مدارس پایتخت کشوردر وضعیتی نامناسب دیده شد و تعداد زیادی از مدارس تهران  در شمار مدارس تخریبی قرار گرفته‌اند؛ به همین جهت بودجه قابل توجهی به نوسازی و ساخت مدارس شهر تهران تعلق گرفته است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به ابهامات موجود در طرح تعطیلی پنجشنبه مدارس، اظهار داشت: براساس گزارش معاونان وزیر آموزش و پرورش این طرح در راستای کیفیت بخشی و ارتقای نظام آموزشی در کشور اجرایی می گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet