روز مجلس
1391/04/11 18:04:30
سرویس فرهنگی
طاهری:

تشکیل چهار کارگروه تخصصی در کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تشکیل چهار کارگروه تخصصی در کمیسیون متبوع خود، از انتخاب اعضای آن در جلسه آینده خبر داد.
تشکیل چهار کارگروه تخصصی در کمیسیون فرهنگی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به تشکیل چهار کارگروه تخصصی در کمیسیون متبوع خود، از انتخاب اعضای آن در جلسه آینده خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/966.jpg تشکیل,چهار,کارگروه,تخصصی,در,کمیسیون,فرهنگی Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه امروز، سه‌شنبه، 11 تیر کمیسیون فرهنگی گفت: در ادامه بررسی آیین‌نامه داخلی کمیسیون فرهنگی، اعضا به بحث کارگروه‌ها پرداختند و چهار کارگروه تخصصی "ارشاد و تبلیغ" ؛ "رسانه ، هنر و گردشگری"؛ "خانواده زنان جوانان و ورزش" و کارگروه ویژه شکل گرفت.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای کارگروه‌های تخصصی و کمیته‌ها با توجه به علایق هر یک از نماینده‌ها، روز سه‌شنبه مشخص می‌شود.

وی درباره کارگروه ویژه کمیسیون فرهنگی توضیح داد: کارگروه ویژه برای مهندسی جدید قوانین موجود شکل گرفته است تا موارد موازی شناسایی شود، کارهای مغفول‌مانده بررسی شود و اگر قوانینی نیازی به بازمهندسی دارد، در آنجا انجام شود.

عضو فراکسیون روحانیون مجلس تصریح کرد: جزئیات وظایف و نحوه عضویت اعضا در کارگروه ویژه در جلسه آینده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اعضای کارگروه‌های تخصصی می‌توانند بنا به تمایل خود در کارگروه ویژه عضو شوند.

طاهری همچنین درباره حضور سردار احمدی مقدم در جلسه روز سه شنبه کمیسیون فرهنگی گفت: با توجه به اینکه فرمانده نیروی انتظامی برای ارائه گزارش از وضعیت حجاب و عفاف، روز سه‌شنبه در جلسه علنی صحن حضور پیدا می‌کند،نشست اعضا با وی برای ارائه گزارش به صورت تخصصی‌تر به جلسات آینده موکول شد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: نماینده کمیسیون فرهنگی در کمیسیون اصل نود نیز روز سه‌شنبه مشخص می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet