هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در نشست کمیسیون عمران مطرح شد:

اعتبارات شهرداری‌ها امسال 25 درصد رشد داشته است

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از حضور معاون امور عمرانی وزارت کشور و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس گزارش این معاونت از ابتدای امسال تاکنون هیچ اعتباری به شهرداری‌ها تخصیص نیافته است.
یکشنبه 11 تیر 1391 ساعت 18:32
اعتبارات شهرداری‌ها امسال 25 درصد رشد داشته است سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از حضور معاون امور عمرانی وزارت کشور و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این کمیسیون خبر داد و گفت: بر اساس گزارش این معاونت از ابتدای امسال تاکنون هیچ اعتباری به شهرداری‌ها تخصیص نیافته است. http://cdn.icana.ir/d/019/5171.jpg اعتبارات,شهرداری‌ها,امسال,25,درصد,رشد,داشته,است Icana

مهرداد بائوج‌لاهوتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح مباحث مطرح شده در نشست امروز –یکشنبه 11 تیر- کمیسیون عمران، از حضور ارشادمنش معاون امور عمرانی وزارت کشور و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این کمیسیون خبر داد و افزود: در این نشست مباحث و مشکلات مربوط به شهرداری‌ها و اعتبارات این حوزه در گزارشی از سوی این معاونت مطرح شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس این گزارش، امسال اعتبارات شهرداری‌ها نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته است؛ اما نکته مهم این بود که تا کنون هیچ اعتباری به شهرداری‌ها در سال جاری تخصیص نیافته است.

وی با بیان اینکه این معاونت تقاضای اصلاح ماده 178 قانون برنامه پنجم توسعه را از نمایندگان داشتند، توضیح داد: بر اساس این ماده معاونت عمرانی وزارت کشور از کمیته برنامه‌ریزی حذف شده، آنان خواهان عضویت دوباره در این کمیته بودند.

لاهوتی تاکید کرد: حدود 80 امضا برای تدوین قانون مشخصی برای شهرداری‌ها جمع‌آوری شده که احتمالا این هفته در صحن علنی مجلس مطرح می‌شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس نهم، با اشاره به لایحه تعیین حدود مسؤولیت شرکتهای هواپیمایی ایران که در دستور کار کمیسیون عمران بود، گفت: به دلیل آنکه میزان حدود و قسور محدودیت‌ها مشخص نشده بود مقرر شد روز سه‌شنبه کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران این موضوع را بررسی کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس نهم، ادامه داد: در نشست امروز آقای دانشجو رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مهمان ناخوانده‌ کمیسیون بود، که با حضور در کمیسیون مباحثی درباره نحوه تعامل با نمایندگان و تاکید بر جلسات مستمر را مطرح کرد./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000