هدر اصلی
1391/04/12 09:49:06
سرویس اقتصادی
نیکزاد در گفت‌وگو اختصاصی با خانه ملت:

سازمان تعزیرات ضامن اجرای طرح تعزیرات مسکن است

وزیر و راه شهرسازی با بیان اینکه اگر سایت بلوک‌بندی باز نمی‌شود دستور می‌دهم بازش کنند، درباره طرح تعزیراتی مسکن گفت: این طرح در حال اجرا است و ضمانت اجرایی آن نیز سازمان تعزیرات است.
سازمان تعزیرات ضامن اجرای طرح تعزیرات مسکن است وزیر و راه شهرسازی با بیان اینکه اگر سایت بلوک‌بندی باز نمی‌شود دستور می‌دهم بازش کنند، درباره طرح تعزیراتی مسکن گفت: این طرح در حال اجرا است و ضمانت اجرایی آن نیز سازمان تعزیرات است. https://cdn.icana.ir/d/019/2248.jpg سازمان,تعزیرات,ضامن,اجرای,طرح,تعزیرات,مسکن,است Icana

علی نیکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت،‌ در رابطه با باز نشدن سایت مربوط به بلوک‌بندی مسکن، اظهار کرد: تاکنون مشکلی نبوده، اما دستور می دهم که سایت را باز کنند.

وی با بیان اینکه طرح تعزیراتی مسکن باعث کنترل اجاره‌بها می‌شود، افزود: این طرح در حال اجرا است و ضمانت اجرایی آن نیز سازمان تعزیرات است.

وزیر مسکن و شهرسازی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه وزیر نیرو اعلام کرده است به اندازه کل اعتبارات آب و فاضلاب تهران برای تجهیز آب و فاضلاب مسکن مهر پرند اعتبار نیاز است، گفت: نه به هیچ وجه این‌گونه نیست، وزیر نیرو هم اعلام کرده آب همه 100 هزار واحد مسکن مهر پرند را تامین خواهد کرد، در غیر این صورت ما این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

نیکزاد همچنین در رابطه با طرح ماخذ مالیات از خانه‌های خالی از سکنه، تصریح کرد: این موضوع امروز تازه مطرح شده و جزییات آن هنوز مشخص نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet